Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2014 16:21    #6901
[quote="qAd."]Cześć, kupiłem FM 14 wczoraj i zastanawiam się kim zagrać.
Szukam klubu, który ma w miarę młodych zawodników, dobry budżet i jest średniakiem w najwyższej lidze albo kandydatem do awansu z 2 ligi.
Wymagania:
-Liga: Anglia, Niemcy, Hiszpania i możecie coś od siebie dorzucić.
-Budżet w graniach 5-15 mln ojro.
Coś jak Real Sociedad z FM 12.[/quote]

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ?
Może być coś innego niż te ligi, które wymieniłem.

 Tinenith Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2014 16:36    #6902
#qAD.
Jest Sheffield United; Crewe Alexandra, które grają w League One, w Anglii ze świetną młodzieżówką. Z tych wyższych lig, to Southampton, może West Ham i Leeds United. Sheffield, Świętymi oraz West Ham grałem i myślę, że są to fajne zespoły do prowadzenia kariery. Crewe nie próbowałem, natomiast Leeds nie lubię ;).

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2014 16:55    #6903
[quote="Tinenith"]#qAD.
Jest Sheffield United; Crewe Alexandra, które grają w League One, w Anglii ze świetną młodzieżówką. Z tych wyższych lig, to Southampton, może West Ham i Leeds United. Sheffield, Świętymi oraz West Ham grałem i myślę, że są to fajne zespoły do prowadzenia kariery. Crewe nie próbowałem, natomiast Leeds nie lubię ;).[/quote]

Dzięki, Southampton wydaje się ciekawe, Leeds w sumie też.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2014 21:00    #6904
Potrzebuję porady, bo nie wiem jaki klub wygrać. W grę wchodzą trzy ekipy z PL. Pierwszą z nich jest Tottenham (którego osobiście nienawidzę - wiadomo Gunner Till I die), ale w poprzednim managerze wygrywałem nimi wszystko każdego sezonu. Fajny pomysł miałem, chociaż ostatnio się zmieniło dużo w kadrze i sztabie. Klub, który nie jest legendą, nic nie osiągnął, a teraz nadal idzie im przeciętnie. Fajna ciekawa kadra, tylko duży tzw. misz masz. Można rywalizować o dominację w Londynie i w końcu wynieść ich na piedestał. Dobry stadion (zawsze wolę mniejsze, bo są pełne i lepiej to wygląda) i brak legend, a mógłbym zrobić coś w tym kierunku. Drugim klubem jest Fulham, drużyna z małym stadionem, który ma swój klimat. Historia tego klubu też nie jest kolorowa, klub podobny do Tottenhamu, jednak nieco słabszy - co może być fajnym wyzywaniem. Zdecydowanie podobny klub do Tottków, ale mniejszy pomysł na styl gry miałbym. No i ostatnim jest Crystal Palace, beniaminek, który jest skreślany i obstawiany do spadku. Kadra jest średnia, ale coś można z tego skleić i spokojnie powalczyć o środek, bo utrzymanie to raczej podstawa wymagań. Nie wiem, co wybrać. Pomocy!

 Tinenith Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2014 11:11    #6905
Zdecydowanie bierz Fulham. Zespół, który ma świetną szkółkę, a do tego piłkarzy, z których da się skleić na prawdę dobrą drużynę. Ja osobiście nie grałem the Cottagers, ale wydaje mi się, że dobrze się nim prowadzi karierę.

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 15:04    #6906
komp padł, format zabił przeszłość, dysk na którym była kopia odmówił posłuszeństwa.
Pora na nowy start. Nowe wyzwanie. Stąd prośba do Was, kim zagrać?

Interesuje mnie mocna liga, najwyższa klasa rozgrywkowa (chyba że się jakaś perełka trafi), w grę wchodzą ligi Niemiecka, Włoska, Francuska, Hiszpańska lub jakaś ciekawa alternatywa - Anglia odpada.
Klub pokroju Evertonu, najlepiej z jakimiś obiecującymi wychowankiem/ami, wymagany rywal w klasie rozgrywkowej - derby/mecz z odwiecznym rywalem.

Pozdrawiam i dziękuję

 matliverpool Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2014
Skąd: świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 19:52    #6907
atletico,sevilla-esp
lazio,roma,sampdoria,torino-ita
a w de-polecam wfl wolfsburg,hsv
wybor nalezy do ciebie;)ja zagrłbym..roma albo lazio

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2014 16:16    #6908
FM2009
Szukam jakieś dobrego średniaka z kasą. Najlepiej jak by to była liga Francuska lub Niemiecka. To moje początki w FM2009 więc chciałbym alby ten klub był w miarę dobry. Co myślicie np. o Hoffenheim ? na początku 6 mln euro na transfery a pozniej ? grał ktoś nimi ? .
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Ełkaesiak Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2014 18:53    #6909
Witam, poszukuje klubu z :
- dobrym budżetem na transfery ( 5-20 mlm euro ),
- hojnym właścicielem,
- bez długów,
- z dobrymi wychowankami,
- ligi : POLSKA, ROSJA, FRANCJA, ANGLIA,
- dobra baza treningowa i młodzieżowa,
- średniak w swojej lidze

Wiem duże wymagania, ale mam jakąś taką chęć zagrać takim klubem. ^^

// Football Manager 2014 //

 weeliton Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2014 17:05    #6910
[quote="Ełkaesiak"]Witam, poszukuje klubu z :
- dobrym budżetem na transfery ( 5-20 mlm euro ),
- hojnym właścicielem,
- bez długów,
- z dobrymi wychowankami,
- ligi : POLSKA, ROSJA, FRANCJA, ANGLIA,
- dobra baza treningowa i młodzieżowa,
- średniak w swojej lidze

Wiem duże wymagania, ale mam jakąś taką chęć zagrać takim klubem. ^^


// Football Manager 2014 //[/quote]
Polecam Dinamo Moskwa. Dobry budżet, ja w 2 sezonie gry mam 15 mln. Właściciel nie narzucający się, nowy stadion w 2017. Bardzo dobry skład. Kasaev, Denisov, Dzdzusak, Zhirkov, Noboa, Samba, Gabulov. Słabsze boki obrony, ja na przykład na lewą stronę wrzuciłem Zhirkova, kupiłem Alvareza Banegę i 2 miejsce w pierwszym sezonie gry, wygrany Puchar Rosji a teraz dostałem się do LM. A jak kupisz Ndoye z Lokomotivu i ustawisz obok Kokorina to moskiewski czołg zmiecie wszystko. Polecam niezdecydowanym Dinamo.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.03.2014 o godz. 17:05

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.