Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2014 19:34    #6921
Panowie próbowałem Man City i nie idzie mi. Zrobiłem transfery, mam dobrych zawodników a przegrywam mecz za meczem. Może coś łatwiejszego i innej ligi, jakiejś mniej wymagającej. Coś z Francji, Niemiec lub Hiszpanii. Od razu chciałbym aby klub ten miał jak najlepszy skład oraz jakąś kasę na transfery. Co myślicie o Atletico Madryt , Lyon lub jakiś inny dla kariery łatwej i przyjemnej (bo pierwszej w FM2010). AHA łatka 10.03
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Enfant terrible Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2014 22:08    #6922
Proponuję Szachtar Donieck.
Zespół, który idealnie wkomponowuje się w Twoje kryteria. Budżet transferowy co sezon w przedziale 40-60 mln euro ! Skład niezły w porównaniu z najmocniejszymi zespołami świata, jak na Ukrainę - galaktyczny ( wystarczy wspomnieć gdzie dzisiaj są Fernandinho czy Willian, a masz tam jeszcze Jadsona, Douglasa Coste, fenomenalnego Srne). Gigantyczna przepaść między resztą ligi. Wspomnę tylko, że grając Szachtarem ( co prawda bodajże w fm 11, ale to nie ma znaczenia) w drugim sezonie wygrałem ligę notując tylko 1 remis i same zwycięstwa.
Myślę, że będziesz zadowolony

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2014 04:11    #6923
Mam pytanie dotyczące ograniczeń w 3 bundeslidze. Myślałem o grze RB Leipzig, zacząłem nawet karierę ale nurtuje mnie jedna sprawa.
W terminarzu na boku w ograniczeniach mam: minimum 3 niemieckich piłkarzy U23, nie więcej niż iluśtam piłkarzy spoza UE. Byłoby spoko, gdyby nie to, że w prywatnej wiadomości dostałem jeszcze info, że na boisku może być maks 4 piłkarzy starszych niż 23 lata ale w terminarzu nie ma o tym mowy. Jak to jest?
Wystarczy mi tych 4 grajków U23 w składzie meczowym a resztę mogę zaciągnąć z dostępnych z WT emerytów?

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2014 07:23    #6924
[quote="Zymon"]Panowie próbowałem Man City i nie idzie mi. Zrobiłem transfery, mam dobrych zawodników a przegrywam mecz za meczem. Może coś łatwiejszego i innej ligi, jakiejś mniej wymagającej. Coś z Francji, Niemiec lub Hiszpanii. Od razu chciałbym aby klub ten miał jak najlepszy skład oraz jakąś kasę na transfery. Co myślicie o Atletico Madryt , Lyon lub jakiś inny dla kariery łatwej i przyjemnej (bo pierwszej w FM2010). AHA łatka 10.03[/quote]

Man City Ci nie idzie? Może masz źle dobraną taktyke, polecenia, trening? W FM 12 grałem kiedyś z nudów City i przyznam, że szło gładko. Spory budżet na transfery (możesz spełniać swoje zachcianki), przyzwoita kadra.

Jeśli chcesz łatwą karierę w Hiszpanii śmiało możesz zagrać Realem czy Barceloną. Przychodzisz w sumie na gotowe, do tego możesz sprowadzić jakiś klasowych piłkarzy. Przyznam, że Atletico nie grałem, ale patrząc na kadrę i całą lige, myślę, że miejsce w TOP3 raczej gwarantowane.
Co do Francji - Lyon już nie jest tym samym zespołem co kiedyś, także może nie być wcale tak łatwo. Myślę, że z PSG czy Monaco będziesz zadowolony. Plusem prowadzenia zespołu z Francji jest brak limitu na obcokrajowców.

Z ligi niemieckiej możesz poszaleć np. Schalke.

Pozdrawiam i życzę udanej kariery!

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2014 12:10    #6925
Wieczór w Man City zle przeprowadziłem transfery i zrobiłem ich za dużo i to chyba przez to. Zresztą Man City w FM2010 aż jakiegoś super składu jeszcze nie ma wiec fajnie jest że można go zrobić go swojemu. Na razie spróbowałem Bayernem Monachium. Chodz ich nie lubie to muszę trochę ogarnąć jeszcze tą gre. Jak mi nie wyjdzie to wtedy spróbuje Realem Madryt. Dzięki wielkie za pomoc
był - będzie - jest zawsze IKS!

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2014 16:34    #6926
[quote="kajn"]Mam pytanie dotyczące ograniczeń w 3 bundeslidze. Myślałem o grze RB Leipzig, zacząłem nawet karierę ale nurtuje mnie jedna sprawa.
W terminarzu na boku w ograniczeniach mam: minimum 3 niemieckich piłkarzy U23, nie więcej niż iluśtam piłkarzy spoza UE. Byłoby spoko, gdyby nie to, że w prywatnej wiadomości dostałem jeszcze info, że na boisku może być maks 4 piłkarzy starszych niż 23 lata ale w terminarzu nie ma o tym mowy. Jak to jest?
Wystarczy mi tych 4 grajków U23 w składzie meczowym a resztę mogę zaciągnąć z dostępnych z WT emerytów?[/quote]

Max. 4 piłkarzy starszych niż 23 lata dotyczy drużyn rezerw, np. Borussi Dortmund II

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 11:38    #6927
Poszukuję jakiegoś średniaka z czołowej ligi europejskiej (poza Serie A i Premier League). Najlepiej by było gdyby klub miał bardzo ubogą historię (mało tytułów), niezłą szkółkę, ciekawych zawodników i jakiś pieniądz na koncie :)
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 14:35    #6928
Poleciłbym Cagliari ale nie chcesz Serie A. Leverkusen nigdy nie wygrał Bundesligi. SC Bastia ma całkiem znośny skład ale nie wiem jak z kasą, może Evian TG?

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 19:38    #6929
Cześć, szukam zespołu obojętne z jakiej ligi, może być i Azja, Ameryka Południowa, obojętne jaki kontynent i jaka liga. Ważne żeby:
- nie było presji na wyniki, że musisz się bić o górną tabele itp. Tylko spokojne budowanie drużyny
- gracze nie muszą być ekstra, ważne żeby szkółka i baza była w miarę dobra.
- budżet taki w miarę żeby nie było długów, a jak już to niewiele.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2014 o godz. 19:45

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 19:48    #6930
Tobi może niemiecka liga ja swoich sił próbuje w VfL Wolfsburg na razie mi się podoba
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.