Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 21:14    #6931
[quote="Diablo5555"]Cześć, szukam zespołu obojętne z jakiej ligi, może być i Azja, Ameryka Południowa, obojętne jaki kontynent i jaka liga. Ważne żeby:
- nie było presji na wyniki, że musisz się bić o górną tabele itp. Tylko spokojne budowanie drużyny
- gracze nie muszą być ekstra, ważne żeby szkółka i baza była w miarę dobra.
- budżet taki w miarę żeby nie było długów, a jak już to niewiele.[/quote]

Może NEC Nijmegen albo jakiś inny klub z Holandii.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2014 17:44    #6932
@Diablo5555: zacząłem właśnie grę 1FC Nurnberg i jestem zadowolony. Żadnej presji na wynik, kasy na transfery nie ma, ale nie ma też długów. Zarząd od samego początku otwarty na propozycję (dołożyli mi ze 100 euro do budżetu transferowego i z 5 euro do płacowego D: , załatwili klub filialny), skład całkiem spoko (leciwa defensywa ale w pomocy i ataku parę dobry grajków + ten pan: http://www.youtu(...)D2_Z7tHM )

gorąco polecam (:

 Daxii Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2014 19:34    #6933
Poleci ktoś jakiś klub, który w swoim kraju jest za Chiny ludowe nie do pokonania, ale w rozgrywkach europejskich startuje we wczesnych fazach kwalifikacyjnych(max 3 runda LM)?

 Cajmer Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2014 20:14    #6934
Daxii moze Celtic, Steaua albo Dinamo Zagrzeb ? :)

 endrieq Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2014 23:26    #6935
Hej, polecicie mi jakiś w miarę dobry klub ale z kiepskiej ligi, którym można szybko zacząć dokonywać cudów w europejskich pucharach? :)

 PrzemekManU1878 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2013
Skąd: Kaszuby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 10:58    #6936
Poszukuję klubu:
* Byle żeby nie był z Anglii.

Chodzi Mi o klub w którym będzie chciało Mi się grać (żeby to nie był tylko dla Mnie "słomiany zapał";).
Liga nie gra roli.. Fundusze także roli nie grają.. Tylko żebym nie wyleciał w połowie sezonu ze względu na jakieś ogromne długi które już posiada na początku rozgrywki (jakieś mniejsze mogą być.. poradzę sobie z tym)..

Wersja gry to FM12 na najnowszej aktualizacji bartkar (CM Rev END)
Pozdrawiam

 PrzemekManU1878 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2013
Skąd: Kaszuby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 11:37    #6937
[quote="PrzemekManU1878"]Poszukuję klubu:
* Byle żeby nie był z Anglii.

Chodzi Mi o klub w którym będzie chciało Mi się grać (żeby to nie był tylko dla Mnie "słomiany zapał";).
Liga nie gra roli.. Fundusze także roli nie grają.. Tylko żebym nie wyleciał w połowie sezonu ze względu na jakieś ogromne długi które już posiada na początku rozgrywki (jakieś mniejsze mogą być.. poradzę sobie z tym)..

Wersja gry to FM12 na najnowszej aktualizacji bartkar (CM Rev END)
Pozdrawiam[/quote]


Po pierwsze, proszę o połączenie postów bo już nie mam możliwości edytowania..

Najwięcej myślałem nad Napoli z Włoch, PSG z Francji, Schalke / Borussia Dortmund z Niemiec, może Szachtar Donieck z Ukrainy.
Jeśli nie będzie żadnych odpowiedzi to właśnie z tych klubów będę wybierał (Kolejność nie jest przypadkowa).
Myślałem też nad FC Barceloną.. Ale grać żeby grać.. Co tylko Real Madryt może zaszkodzić w lidze to nie bardzo Mi to odpowiada.

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 12:31    #6938
[quote="Daxii"]Poleci ktoś jakiś klub, który w swoim kraju jest za Chiny ludowe nie do pokonania, ale w rozgrywkach europejskich startuje we wczesnych fazach kwalifikacyjnych(max 3 runda LM)?[/quote]
Irlandia: Shamrock albo Sligo Rovers
Irlandia Północna: Cliftonville
Walia: TNS

 Pijo Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2014 21:53    #6939
Witam !:)

Jestem w sezonie 20\21 po kilku sezonach w Europie i zdobyciu tego co chciałem z Legia i Lile postanowiłem odejść do Korei a dokładnie do Suwon , wygralem juz Ligę , i planuje nad pdejsciem do Ligi z Kataru wygląda dość egzotyczne i ciekawie ale nigdy tam nie gralem i mam lekkie obawy ..... Prowadził ktoś juz tam klub ? Ma jakieś doświadczenie lub wskazówki :)

 kondzik123 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014 08:28    #6940
Polecam Zavrcz z ligi słoweńskiej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.