Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014 10:55    #6941
[quote="endrieq"]Hej, polecicie mi jakiś w miarę dobry klub ale z kiepskiej ligi, którym można szybko zacząć dokonywać cudów w europejskich pucharach? :)[/quote]
Zależy, co rozumiesz przez pojęcie "kiepska liga". Może być Psg, Szachtar (wg mnie słabe ligi Mrugnięcie ), ale równie dobrze można polecić Legię albo Bate Borysów.

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014 20:03    #6942
[quote="PrzemekManU1878"]Poszukuję klubu:
* Byle żeby nie był z Anglii.

Chodzi Mi o klub w którym będzie chciało Mi się grać (żeby to nie był tylko dla Mnie "słomiany zapał";).
Liga nie gra roli.. Fundusze także roli nie grają.. Tylko żebym nie wyleciał w połowie sezonu ze względu na jakieś ogromne długi które już posiada na początku rozgrywki (jakieś mniejsze mogą być.. poradzę sobie z tym)..

Wersja gry to FM12 na najnowszej aktualizacji bartkar (CM Rev END)
Pozdrawiam[/quote]
Podaj więcej konkretów bo do tego co podałeś to można dopasować dziesiątki klubów. :) Everton, Napoli, Ajax, Wolfsburg, Schalke...

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 12:12    #6943
Koledzy szukam: FM2010 10.03
- Klubu z Niemiec lub Francji (mają w miarę ogarnięte zasady ligi) do jakieś fajnej, prostej i miłej kariery. Kasy na transfery im więcej tym lepiej. Najlepiej aby był to jakiś klub z aspiracjami, walczący o Puchary lub mający takie plany. Najlepiej aby kadra zespoły była już bardzo dobra bo chcę tylko pokupywać jakiś młodych zawodników typu Lacina Traore, Lewandowski, Verratti, Otamendi, Vaclav Kadlec aby ich rozwijać i aby w przyszłości stanowili o sile mojego zespołu. Znalazłem parę klubów ale nie mogę się zdecydować PSG, Wolfsburg, Stuttgart (klub bez trenera), może Monaco , Werder Brema (ciut za dobry ale jak ktoś nimi grał to może coś napisze )
- Ewentualnie zespół z Anglii , ale też z dobrym składem i kasą . Tylko tam Man City, Tottenham odpadają . Podobno Birmingham City ma sporo kasy grał ktoś nimi ?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 14:42    #6944
Cagliari mi się znudziło, z Norymbergi mnie wywalili na początku pierwszego sezonu, zacząłem grać chwilę Bayernem ale uwłacza mi granie bez żadnych wyzwań.

Dobry i bogaty team z silnej ligi, bez długów albo z takim który nie ciąży. Nie chcę takich klubów jak Monaco, PSG, Bayern czy City ani lig takich jak portugalska czy holenderska gdzie dominują 2 ekipy. Nigdy nie grałem w Belgii ale pewnie ją też łatwo zdominować. Wolałbym drużynę typowaną na miejsca poza podium.

\ed
może ktoś grał takim np. leverkusen i może mi powiedzieć: "spoko, graj" xD
nie wiem co jeszcze? sevilla, totenham, southampton, norwich? lyon? stoke, blackburn?
mogę odbudować potęgę, albo budować ją od zera byleby było za co

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 25.03.2014 o godz. 14:49

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 18:51    #6945
Raczej potęgi nie zbudujesz i nie odbudujesz skoro Ci się Cagliari znudziło a z Norybergi Cię wywalili :-) brak Ci zacięcia

 Pijo Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2014 21:48    #6946
Poszukuje jakiegoś fajnego nie za dużego klubiku który mógłbym rozwinąć kadrowo jak i finansowo , hmm cos może ze słabej ligi ale klub który w niej dominuje

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2014 08:31    #6947
[quote]Raczej potęgi nie zbudujesz i nie odbudujesz skoro Ci się Cagliari znudziło a z Norybergi Cię wywalili :-) brak Ci zacięcia[/quote]
Dzięki za pomoc, bardzo poogłeś (: Zdecydowałem się na Totenham

 PrzemekManU1878 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2013
Skąd: Kaszuby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2014 09:00    #6948
[quote="mr_archie"][quote="PrzemekManU1878"]Poszukuję klubu:
* Byle żeby nie był z Anglii.

Chodzi Mi o klub w którym będzie chciało Mi się grać (żeby to nie był tylko dla Mnie "słomiany zapał";).
Liga nie gra roli.. Fundusze także roli nie grają.. Tylko żebym nie wyleciał w połowie sezonu ze względu na jakieś ogromne długi które już posiada na początku rozgrywki (jakieś mniejsze mogą być.. poradzę sobie z tym)..

Wersja gry to FM12 na najnowszej aktualizacji bartkar (CM Rev END)
Pozdrawiam[/quote]
Podaj więcej konkretów bo do tego co podałeś to można dopasować dziesiątki klubów. :) Everton, Napoli, Ajax, Wolfsburg, Schalke...[/quote]


Już zacząłem rozgrywkę Lechem Poznań.

 180311 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2014 09:27    #6949
[quote="Pijo"]Poszukuje jakiegoś fajnego nie za dużego klubiku który mógłbym rozwinąć kadrowo jak i finansowo , hmm cos może ze słabej ligi ale klub który w niej dominuje[/quote]
bate borysów, legia warszawa może dynamo kijów(tutaj walka z doneckiem)

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2014 19:21    #6950
[quote="kajn"][quote]Raczej potęgi nie zbudujesz i nie odbudujesz skoro Ci się Cagliari znudziło a z Norybergi Cię wywalili :-) brak Ci zacięcia[/quote]
Dzięki za pomoc, bardzo poogłeś (: Zdecydowałem się na Totenham[/quote]

Zawsze do usług, Tottki też Ci się znudzą jak Levy zacznie kasą sypać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.