Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 12:55    #6961
Bierz Stuttgart!
Naprawdę mocna kadra z Wernerem, Rudigerem, Sakaiem czy Maximem.
Fajny stadion, sypią kasę za dobre wyniki. Sam nimi grałem w pierwszym sezonie ledwo co LE, bo liga jest naprawdę wyrównana. W drugim 3 miejsce za Bayernem i BVB, zdobyłem LE a w składzie na początku 3-ciego sezonu miałem w kadrze min. Kirchoffa, Romero, Lacine Traore czy Greniera z Lyonu ;)

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 12:59    #6962
[quote="leo21"]Bierz Stuttgart! [/quote]
Zapomniałem! Do Wolfsburga, Gladbach i HSV dodaj jeszcze Vfb Stuttgart :D
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 Tomuch Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.03.2014
Skąd: Gostycyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 14:27    #6963
Ja zacząłem grać Nantes, kadra jest taka sobie ale stadion dość duży 38tys i doskonałe obiekty. Fajny zespół na wyciągnięcie z doła.

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 16:33    #6964
Szukam klubu z 3 ligi, który jest pewniakiem do awansu i ma kadrę, która może zawojować w 2 lidze po awansie. Klub podobny do Rangers.
Ligi : Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania.

FM 14, najnowsze uaktualnienie od Bartka.

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 17:13    #6965
Panowie klub z Championship.
Jakieś talenty, albo po prostu solidny zawodnicy na najwyższą klase rozgrywkową. Dobre finanse, budżet płacowy najlepiej na poziome ok 300 tyś funtów tygodniowo.
Dobra szkółka, tak żeby co 13 marca solidne newgeny sie pojawiały :D

oczywiście FM 14

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.03.2014 o godz. 17:15

 Enfant terrible Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 22:04    #6966
[quote="witja"]Panowie klub z Championship.
Jakieś talenty, albo po prostu solidny zawodnicy na najwyższą klase rozgrywkową. Dobre finanse, budżet płacowy najlepiej na poziome ok 300 tyś funtów tygodniowo.
Dobra szkółka, tak żeby co 13 marca solidne newgeny sie pojawiały :D

oczywiście FM 14[/quote]


Derby County mają kilku świetnie rokujących juniorów, dobrą szkółkę, ale skład na środek tabeli, a finanse raczej przeciętne jak na ten poziom rozgrywkowy.

Leicester ma ogólnie młody skład, mocny, dobre finanse. Nieprzypadkowo lada moment zasilą PremierLeague

Blackburn mają świetną szkółkę, wychowankowie tworzą szkielet obecnej drużyny, skład jest naprawdę niezły ( jest między innymi niesamowity Rhodes), ale kadra niezbyt szeroka, co praktycznie uniemożliwia awans w pierwszym sezonie. Dodatkowo problemem są wysokie pensje dla niektórych przeciętnych piłkarzy, przez co brak pieniędzy na transfery w pierwszym sezonie. Jeśli zrobi się z tym porządek, to później naprawdę można budować mocny zespół na poziomie PremierLeague ( bo pieniądze tam są ).

No i ostatnie NottForest: kilka ciekawych nazwisk jest ( Cox, Lansbury, Mackie), szkółka słaba, juniorów w zasadzie brak, ale jest kasa i kasy jest tam bardzo dużo. Wygrałem nimi Championship w pierwszym sezonie, więc myślę że skład mają naprawdę niezły, choć miałem trochę szczęścia, że omijały mnie jakieś wielkie plagi kontuzji. Po awansie spokojnie można budować zespół, który w perspektywie 3 sezonów będzie walczył o Ligę Mistrzów.

To moje rekomendacje, ale Championship jest na tyle fajną ligą, że można czerpać frajdę grając niemalże każdym.

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 23:07    #6967
Co sądzicie o karierze w Bayernie Monachium ? Z pewnym utrudnieniem tj. fizyka transferowa - kupowanie przedewszystkim zawodnikow z Bundesligi . Co o tym myslicie ? Moze jakieś jeszcze urozmaicenia żeby kariera byla ciekawa ? Czekam na wasze propozycje :)

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2014 23:29    #6968
Dominacja w lidze i tak jest pewna, a branie piłkarzy z Bundesligi to żadne utrudnienie. Przeciwnie - w tym FMie Bundesliga wydaje się być najbardziej naszpikowana niesamowitymi talentami. Borussia która ma chociażby Hoffmana, Leitnera czy Ducksha, Schalke z Draxlerem, Howedesem, Matipem czy Meierem, Wolfsburg w którym grają nieprawdopodobni Arnold i Knoche, Stuttgart który w składzie ma chociażby Wernera, który już w wieku 17 lat jest absolutnym topem wśród napastników nie tylko Bundesligi.
#TeamTyniec

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2014 07:42    #6969
To co proponujesz ?

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2014 11:16    #6970
Bayernu spróbowałem i to jest opcja super-easy, idealna do zaznajomienia się z mechaniką. Komuś obeznanemu z grą znudzi się jeszcze przed pierwszym zimowym okienkiem.

Z zespołów którymi możesz od razu wojować w europie, bez konieczności budowania składu, infrastruktury itp. od podstaw, polecam Totenham. Pieniądze na transfery są, skład jest naprawdę dobrze poskładany (jedyny, niezbędny zakup to lewy obrońca), a do tego liga jest bardzo konkurencyjna i wymagająca.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution