Rozwiazanie kontraktu

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014, 23:14    #1
Witam.Posiadam zadownika ktorego placa znacznie obciaza moj budzet, nie moge go sprzedac poniewaz niewazne jaka cene ustawie nikt nie che go kupic(Gomisa, nawet za 200 tys...)Czy jest jakis sposob by go gdzies upchnac, albo czy jest sposob by rozwiazac jakos jego kontrakt z klubem tak bym nie musial placic odszkodowania?

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 01:10    #2
Paradoksalnie żeby pozbyć się zawodnika, którego nie chcemy trzeba dawać mu szansę na grę. Jak strzeli kilka bramek i będzie na liście transferowej to powinien pojawić się jakiś chętny. Inna sprawa, że po takiego zawodnika musi się zgłosić klub, którego na to stać. Więc w tym przypadku nie wiem czy nie lepiej będzie po prostu pogodzić się z jego pensją i dać mu normalnie grać aż do rozwiązania kontraktu. A jak będziesz miał szczęście, a sam zawodnik zaliczy udany sezon to zgłosi się po niego w końcu jakiś bogaty klub i zamiast oddawać go za półdarmo to jeszcze na nim zarobisz kilka milionów i kasa wydana na pensję się zwróci.

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 01:27    #3
Ok dzieki za odpowiedz:) NIestety ale z nim w skladzie zawsze przegrywam mam o wiele lepszego zastepce a Gomis bierze 70 tys tygodniowo co jak na poczatek gry Lyonem jest bardzo duzo.Teraz zlapal kontuzje na 5 miesiecy wiec nawet nie moge nim grac.

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 01:53    #4
No to teraz to już w ogóle jesteś w kropce :) Musisz poczekać aż się wyleczy, kontuzjowanego zawodnika jeszcze nigdy mi się nie udało sprzedać.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 15:18    #5
Miałem to samo z Gignacem, mnie udawało się gościa wypożyczyć - jeśli srsly potrzebujesz kaski, to powinieneś rozważyć nawet wypożyczenie go w sytuacji, gdy drugi klub przejmuje część zobowiązań finansowych.
I rzeczywiście, łatwiej będzie Ci ziomka sprzedać, jeśli będzie grał. Nie musi być wybitny (swojego Benzemę z Realu sprzedałem ze statami 9/1/1/6.50), ale niech gra.

 Sewi Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 16:06    #6
Zastanawialem sie nad wystawianiem go w pierwszej 11 przed tym jak byl kontuzjowany, ale mam 2 miejsce w lidze w 2 sezonie i 3 punkty do 1 wiec jesli chce zdobyc to mistrzostwo to niestety nie moge sobie pozwolic na jakas glupia strate punktow, a Gomis takie czasami gwarantowal.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 18:03    #7
Na poprawę humoru bambaryłki, możesz go zdjąć z listy, poczekać aż mu się odfoszy (albo chociaż poprawi, większa szansa na to, jeśli będzie grał). A jak się poprawi humor i zacznie strzelać, wtedy go wystawić :D

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2014 22:40    #8
Grałem właśnie Lyonem (przed chwilą objąłem Kopenhagę), i Gomis na odgrywającym wraz z Benzia na LPK w pierwszym sezonie rozbili Ligue 1, odpowiednio 28 i 33 bramki. Po 2 sezonie odszedł do Fenerbahce za 13,4mln euro.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.