Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2014 16:25    #2
Szukam klubu który ma bardzo dużo $. Myśle o Citi PSG Monaco i Chelsea. W którym z tych klubów dają najwięcej kasy na transfery w następnych sezonach? Albo może znacie jakieś inne kluby które lubią sypnąć gotówką? Pomożcie :)

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2014 08:05    #3
Witajcie prosiłbym o doradzenie kim grać. Mam save w , którym zacząłem grać Tottenhamem potem obejmowałem Lechię Gdańsk, Lokomotiw Moskwa, Rosję, Śląsk Wrocław, Bayern Monachium, PSG, Athletic Bilbao i Manchester City. Wygrałem około 10 pucharów. Dojechałem do 2022 roku. No i pytanie kim grać aby fajnie się grało. Może być jakakolwiek liga. FM 2014

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2014 08:05    #4
[quote="Mazzz63"]Szukam klubu który ma bardzo dużo $. Myśle o Citi PSG Monaco i Chelsea. W którym z tych klubów dają najwięcej kasy na transfery w następnych sezonach? Albo może znacie jakieś inne kluby które lubią sypnąć gotówką? Pomożcie :)[/quote]

Dobry wujek :

http://www.mypas(...)ubs.html

Budżety klubowe( tylko nie wiem pod jaką łatkę to jest):

http://www.fmsco(...)ets.html
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Olivier Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2014
Skąd: Wałbrzych
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2014 12:22    #5
Planuję zagrać Southampton, grał ktoś ? Dobrze się grało ? Ile pieniędzy na transfery dostaliście w 2 sezonie ?

 damianslca Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2014 16:08    #6
Chciałbym rozpocząć rozgrywkę jakimś ciekawym zespołem, z jak najniższej ligi angielskiej do którego chętnie beda przychodzić polacy. Jest ktoś w stanie polecić jakiś klub?

 Pawcio Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 310
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2014 13:54    #7
Witam po długiej przerwie ;)

Szukam klubu, z ligi która niekoniecznie musi być najsilniejsza. Sam klub jest jednym z mocniejszych w lidze (nie musi byc z TOP-3 ligi, ale coś mocnego - ala Feyenoord albo Twente w Eredivisie)
Generalnie chodzi o zbudowanie potęgi na krajowym podwórku, stworzenie drużyny młodej - takiej fabryki talentów - tanio kupię, drogo sprzedam.
Mam nadzieję, że wystarczająco jasno określone zapotrzebowanie podałem ;)

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2014 15:00    #8
[quote="Pawcio"]Witam po długiej przerwie ;)

Szukam klubu, z ligi która niekoniecznie musi być najsilniejsza. Sam klub jest jednym z mocniejszych w lidze (nie musi byc z TOP-3 ligi, ale coś mocnego - ala Feyenoord albo Twente w Eredivisie)
Generalnie chodzi o zbudowanie potęgi na krajowym podwórku, stworzenie drużyny młodej - takiej fabryki talentów - tanio kupię, drogo sprzedam.
Mam nadzieję, że wystarczająco jasno określone zapotrzebowanie podałem ;)[/quote]

Francja: Lille, Montpellier.
Niemcy: Wolfsburg, Werder Brema, Bayer Leverkusen.
Hiszpania: Valencia, Sevilla, Athletic Bilbao.
Włochy: Napoli, Inter Fiorentina.

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 14:44    #9
ja polecę jeszcze Villarreal po 3 sezonach top 3.

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 12:58    #10
Jakis fajny zespoł z drugiego pozomu ligi nalepiej hiszpania moze anglia, Z dobrą szkołą młodziezy jakies młode talenty zeby mozna było powalczyc o awans

 CapsLock Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.10.2013
Skąd: Kruszwica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 16:18    #11
[quote="gadom1986"]Jakis fajny zespoł z drugiego pozomu ligi nalepiej hiszpania moze anglia, Z dobrą szkołą młodziezy jakies młode talenty zeby mozna było powalczyc o awans[/quote]
Z Anglii to polecam Reading, grałem nimi i całkiem dobra drużyna. Z Hiszpanii natomiast nic ci nie polecę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.