Jak nakłonić ?

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014, 10:04    #1
Zarząd do inwestycji w obiekty treningowe i młodzieżowe ? Jest w ogóle jakaś opcja. Co pójdę na rozmowę to pitolą, że choć zgadzają się z tokiem rozumowania to nie dysponują funduszami a za chwilę budują nowy stadion, o który nigdy nie prosiłem.

 falisz89 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 10:47    #2
A w momencie rozmowy z zarządem jaki miałeś stan konta? Inwestycja w stadion a inwestycja w obiekty to 2 różne rzeczy. Jeśli mówią, że na obiekty nie ma kasy, to widocznie brakuje. Na stadion klub bierze kredyt- może zdecydować o budowie nawet nie mając pieniędzy. Stąd też paradoks- niby nie stać klubu na obiekty za kilka mln, a na stadion za 70-120 już stać:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.05.2014 o godz. 10:47

Od niedawna na CMrev, od dawna z FM:)

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 14:34    #3
Czyli przegrany temat wygląda na to :(. Oczywiście, że nie jestem jakąś finansową potęgą bo zacząłem jeśli dobrze liczę w 8 lidze angielskiej. Teraz po awansach sezon w sezon gram w 5. Na stadion też nie było kasy dostałem info o tym, że wzięli kredyt i do tego sprzedali obecny stadion. Tyle, że ja o nowy stadion nie prosiłem a stan boisk treningowych mam wrażenie, że mi tu wpływa na to czy przychodzić chcą dobrzy piłkarze czy nie. No i tu jest chyba pies pogrzebany, słowem sytuacja bez wyjścia. Nikt wartościowy nie chce przyjść a tym szrotem co mam kolejnego poziomu już mogę nie wygrać :(

 juventino Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 17:11    #4
Jak jest tak tragicznie, to weź trochę oszukaj system i ulepsz sobie obiekty w edytorze.
Moim zdaniem nie jest takie oszustwo, żeby się tego wstydzić. Ja gram Wisłą i mimo tego, iż dobrze sobie radzę (bo to nie 5 liga), kasy mam dość dużo, bo zarabiam na transferach, to wkurzało mnie to, że mam przeciętną bazę treningową i obiekty, a zarząd nie chce rozbudować. A przecież w rzeczywistości Wisła ma bardzo dobre obiekty treningowe. Podniosłem sobie z 10 na 14, po chwili zarząd jednak zgodził się na rozbudowę i teraz mam chyba staty obiektów 16/20 (kończę 3 sezon).

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 06.05.2014 o godz. 17:13

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 17:49    #5
[quote="juventino"]Jak jest tak tragicznie, to weź trochę oszukaj system i ulepsz sobie obiekty w edytorze.
Moim zdaniem nie jest takie oszustwo, żeby się tego wstydzić. Ja gram Wisłą i mimo tego, iż dobrze sobie radzę (bo to nie 5 liga), kasy mam dość dużo, bo zarabiam na transferach, to wkurzało mnie to, że mam przeciętną bazę treningową i obiekty, a zarząd nie chce rozbudować. A przecież w rzeczywistości Wisła ma bardzo dobre obiekty treningowe. Podniosłem sobie z 10 na 14, po chwili zarząd jednak zgodził się na rozbudowę i teraz mam chyba staty obiektów 16/20 (kończę 3 sezon).[/quote]
Wisła ma dobre obiekty - jak na Polskie warunki, które oscylują właśnie pomiędzy 10-12 pkt. Tak więc przybliżanie Polskiego szkolenia po 2-3 sezonach w granice topowych drużyn z Europy czy Świata wydaję mi się odrobinę nieuczciwe :D
.

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 20:37    #6
Nie tam edytora nie będę używał. Po co grać jak sobie coś podkręcasz ? Trudno trzeba się męczyć i wierzyć, że kiedyś. FM Genie Scout używam tylko do wyszukiwania piłkarzy ale w tej lidze traci to sens bo i tak wszystkich wycina filtr nierealne transfery :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution