Prowadzenie REPREZENTACJI POLSKI

 ata6 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2005
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2005, 15:36    Pytanie
Prowadzę naszą reprezentację i nijak nie mogę pokonać Anglii. Zmieniam skład, ćwiczę różne taktyki a Owen i spółka nic sobie z tego nie robią i rżną mi d...., wygrywając zawsze co najmniej jedną bramką.
Jest na to jakiś sposób?
( W meczach z Danią, Norwegią czy inną Austrią widać wpływ zmian taktycznych na grę, a z kościołem anglikańskim nic.)

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2005 16:18    #1
Wystarczy porównać zawodników polskich do zawodników angielskich. W FM taktyka ma faktycznie bardzo duże znaczenie, ale ktoś tam musi grać w tę piłkę. Anglia ma conajmniej dwa razy silniejszy skład od Polski więc nie dziwne, że wygrywa.
A rozgrywanie tego samego meczuw kółko to cheaterstwo :P
myspace.com/marneszanse

Wilhelm Proletariat

0
01.12.2005 16:25    #2
Reaper poniekad masz racje, chocby nie wiem co nie wygra sie 2 ligowym zespolem polskim z 1 ligowym niemieckim czy angielskim a takie sa proporcje w statach miedzy Polska a Anglia, ale remis jest mozliwy;)
a pozatym ata6 nie ma chyba zbyt wielkiej frajdy i dumy z tego ze po 10 wczytaniu savea udalo sie wygrac czy zremisowac. Poprostu trzeba sie skupic na wygrywaniu z rownozednymi przeciwnikami, 1 ligie reprezentacji odloz na pozniej.

Dawid1945 Proletariat

0
01.12.2005 19:39    #3
A ja pokonałem Angoli u nich 3:1, moze to fuks a moze odpowiednia taktyka:)

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2005 23:41    #4
Zależy także od tego w jakiej formie są piłkarze, jakie są ich morale, sytuacja w drużynie itp... nawet takie małe czynniki mogą wpłynąć na wynik meczu i całokształt gry.
myspace.com/marneszanse

 ata6 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2005
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2005 08:40    #5
Biore piłkarzy z dobrym morale i w miarę wysoką formą. I gram w kółko ten mecz żeby zobaczyć czy coś się da zrobić. Jak przegrałem z Argentyną to machnąłem ręką bo moi grali dość dobrze i wyglądało to realistycznie. A dla Anglików służą jako tyczki do slalomu.
Ale spróbuje krycia indywidualnego choć obawiam się, że skończy się to karnym.
Do Dawid1945 - może coś bliżej na temat taktyki i ustawień.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.