Skuteczność moja a rywali

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013, 13:32    Pytanie
Witam ponownie.

Mam nie małą zagwozdke juz w sumie od FM 13, ale w 14 jakby sie to pogłebiło. Wiem że silnik meczowy ma swoje ułomności ale to co oglądam przyprawia mnie o siwe włosy. Ale może coś pomijam że mój zespół ma tak małą skuteczność.

Na podstawie moich ostatnich 9 meczy można wyliczyć że oddałem 186 strzałów a rywal 72. Ja strzeliłem 16 goli rywal 12. Srednio oddaje 20 strzałów co jest dobrym wynikiem na gole też za bardzo narzekać nie moge (chciaz jak widze jakie ja sytuacje marnuje to zawału dostaje), ale przeciwnik wchodzi jak w masełko. Strzela kuriozalne gole, przychodzi to im z łatwością. jak przeciwnik zbliża się do mojej bramki to mam mokro :)

I wychodza takie kawiatki jak moj niedawny mecz z Atalanta, co prawda wygrany 2:1 ale stosunek bramek 39:2.

Wiem że cieżko o porade jak nie widzicie moich ustawien ale moze jednak komuś coś wpadnie do głowy.

 soczo1 Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2014 06:39    #10
Czyli jak jest remis, bo masz mniej strzałów i uda Ci się wywalczyć ten remis to jest dobrze, a jak jest na odwrót (przeciwnik oddaje 4celne, Ty 10) to wtedy FM jest niegrywalny ? Akurat FM14 jest dla mnie najbardziej grywalnym FMem zaraz obok 12 ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.