Dostawa FM 2015

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 17:06    #11
Witam,podbijam w tym temacie żeby nie śmiecić nowym,jak co to niech admini go przeniosą.Wiec do rzeczy: chce kupić nowego fm15 przez neta(zawsze kupowałem wersje pudełkową) czy jest jakiś sklep(może ta strona?) gdzie kupie grę dziś/jutro i dostanę jutro kluczyk?Chodzi mi o to że przelew pewnie nie dojdzie od razu a chciałbym na weekend mieć już fma,więc potrzebuje sklepu który wysłał by kluczyk za np potwierdzeniem przelewu.Dzięki za odpowiedź

 johny1910 Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 17:13    #12
[quote="ronaldinho88"]Witam,podbijam w tym temacie żeby nie śmiecić nowym,jak co to niech admini go przeniosą.Wiec do rzeczy: chce kupić nowego fm15 przez neta(zawsze kupowałem wersje pudełkową) czy jest jakiś sklep(może ta strona?) gdzie kupie grę dziś/jutro i dostanę jutro kluczyk?Chodzi mi o to że przelew pewnie nie dojdzie od razu a chciałbym na weekend mieć już fma,więc potrzebuje sklepu który wysłał by kluczyk za np potwierdzeniem przelewu.Dzięki za odpowiedź[/quote]

Są sklepy z grami, które mają również konto na allegro,. Tam z kolei jest realna szansa na otrzymanie kodu do fm-a w ciągu 5 minut.

 patiw Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 17:15    #13
[quote="ronaldinho88"]Witam,podbijam w tym temacie żeby nie śmiecić nowym,jak co to niech admini go przeniosą.Wiec do rzeczy: chce kupić nowego fm15 przez neta(zawsze kupowałem wersje pudełkową) czy jest jakiś sklep(może ta strona?) gdzie kupie grę dziś/jutro i dostanę jutro kluczyk?Chodzi mi o to że przelew pewnie nie dojdzie od razu a chciałbym na weekend mieć już fma,więc potrzebuje sklepu który wysłał by kluczyk za np potwierdzeniem przelewu.Dzięki za odpowiedź[/quote]
Polecam muve.pl, kod do bety dostatałem 5 minut po zapłaceniu (a przelew robiłem o 19 z PKO)

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 17:20    #14
Dzięki wielkie za pomoc:) niech Wam kariery zrekompensują braki w spaniu :)

 miSiek CR7 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2014 17:20    #15
na gram.pl dostałem kod do steam przy kupnie ponad tydzień temu jeszcze zanim zapłaciłem , więc może tam ?:) Cena z pudełkiem taka jak na innych stronach za sam kod ;)
I dziś już pudełeczko dostałem :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2014 o godz. 17:21

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.