Aktualizacja

 luk1902 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2014, 19:36    #1
Witam,
Jak FM aktualizuje się przez steama to żeby było widoczne to potem w grze to trzeba cały czas zaczynać nową grę czy nie?
Wczoraj jak zainstalowałem nowego fma to od razu była aktualizacja i nie wiem czy potem też nie będą.

Pzdr

 moldovan Partyzant

Postów: 122
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2014 20:51    #2
Fixy są od razu widoczne w grze. Nową grę zaczynasz tylko gdy jest update który zmienia coś w bazie danych (np transfery piłkarzy) a takowy jest zazwyczaj dopiero pod koniec lutego ;)

 luk1902 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2014 22:00    #3
Dzięki za odpowiedź. A Wy jak wychodzą aktualizację transferów zaczynacie od nowa? Dla mnie trochę mija się z celem bo trzeba od początku wszytko zaczynać.

 moldovan Partyzant

Postów: 122
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2014 22:14    #4
Tzn te transfery od zamknięcia bazy danych nowego FMA (koncowka wrzesnia) do zamkniecia bazy danych update (czyli tak koncowka lutego) sa juz 'w grze' bo researcherzy je zatwierdzili do FMA. Jak wychodzi nowy update z nowa baza danych to transfery zazwyczaj robi sie od lutego do dnia wydania tego update ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.