FM 15 INDYWIDUALNE POLECENIA PRZEDMECZONE PRZECIWKO RYWALOM

 koscien Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2011
Skąd: ZAWIERCIE
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2014, 09:34    #1
Witam,

Tak jak w temacie, a jeżeli to zły dział, z góry przepraszam. Nie wiem, czy ten aspekt był już tutaj poruszany ( wydaje mi się, że nie ), otóż czy ktoś już zauważył konkretne zależności co do stosowanych poleceń przedmeczowych na poszczególne pozycje rywali?

kiedy i na kogo ścisłe krycie, agresywny odbiór, większy pressing i wymuszenie gry słabszą ( lewą, prawą ) nogą?

Ktoś nadmienił, że krótkie krycie zupełnie nie sprawdza się przy stałych fragmentach gry. Można to zauważyć, gdy nagle przeciwnik ucieka twemu obrońcy i staje oko w oko z bramką, natomiast obrońca buja w obłokach...

Gdzieś wyczytałem, ze warto zastosować grę słabszą nogą na skrzydłowych ( obrońców / pomocników ), oraz ogólnie na całą linie obrony przeciwnika, co w parze z zwiększonym, lub bardziej intensywnym pressingu wymusza błędy na rywalu...

Na innym forum ( zagranicznym ), ktoś zauważył, że przy POTENCJALNIE lepszym od nas rywalu nie warto stosować pressingu, gdyż kończy się to wtedy lukami w tylnej strefie boiska ( naszej połowie ), co skutkuje wieloma akcjami ze strony przeciwnika, typu kopnij biegnij ( w tym wypadku sam na sam z naszym bramkarzem ... )

Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat, a może wszystko pozostawiacie swojemu asystentowi, aby sam przydzielał ewentualne polecenia?

Mile widziane ssy z ustawień tych poleceń.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.11.2014, 09:34

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 10:48    #2
Jeśli chodzi o FM 2015 to na razie nie zauważyłem żeby jakiekolwiek instrukcje cokolwiek dawały lub zabierały zawodnikom podczas meczu...może to się zmieni po wydaniu kilku łatek...:)Szczerze mówiąc to jak żyję nie widziałem jeszcze w dniu premiery tak niegrywalnego FM'a jeśli chodzi właśnie o instrukcje i nie tylko...:)Nadmieniam że byłem już dawno dorosły jak wychodził pierwszy FM.:PPozdrawiam!

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 10:53

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.