Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 09:27    #191
[quote="Makaronczterojajeczny"][quote="romantico"][quote="Makaronczterojajeczny"]9 liga angielska i kabaret. Skuteczność pierwszego strzału 90%.Ta wersja ewidentnie pokazuje, że model o którym kiedys pisałem funkcjonuje. Właściwie to tylko po to kupiłem tę grę,żeby się przekonać. Te gnojki juz nic nie poprawią.Będzie tylko gorzej,ale za to za rok to będzie mistrzostwo świata i,wtedy to dopiero będzie zajebista gra. NAJLEPSZA.Naprawdę GENIUSZE.Po 10 meczach bezładnej kopaniny i skuteczności pierwszego strzału 90% i to w obie strony,odechciewa mi się grać. Teraz mamy cudowne strzały z 16 i kiler rogi. Straciłem tak 80% bramek .[/quote]

Makaron chyba mówisz o tym jak lansowali FM15? Wydadzą na dniach patcha, który jedno naprawi a drugie zepsuje, później patcha poprawiającego patcha, w styczniu patcha, który okazał sie hotfixem do patcha, który zrujnował to co było już zrujnowane :-) a w marcu powiedzą, że już nic nie naprawiają, bo wszystkie błędy naprawią w FM16. By nie było smutno przed FM16 będzie ruletka, dzieci będą się cieszyć ,że znów dostaną update wcześniejszej wersji i tak do FM99 :-)[/quote]

No chyba ten schemat "lansu"już będzie działać non stop. Takie perpetum mobile. Najśmieszniejsze jest to, że żeby to udowodnić trzeba kupic grę.A to jest cel. Sprzedać. Ja mam tego świadomość i kupiłem tę grę z premedytacją.[/quote]

Na szczęście już są sposoby by cena za FM'a zaraz po premierze była bardzo przystępna. Wystarczy zrzuta 4 kumpli i FM wychodzi po 25zł na osobę.

 dagobert Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 09:27    #192
Kupiłem,gram i 3D mnie przeraziło. Samo pytanie ciśnie się na usta-co to kur.a jest??? Czas zmienić nazwe gry na Frankenstein Models

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 09:35    #193
[quote="czarny1809"]Jeszcze jedna drobnostka:
Czy czasem od tego sezonu w ekstraklasie naszej nie jest tak, że jak zwycięzca Pucharu Polski nie odbierze nagrody w formie Ligi Europy (zajmuje miejsca 1-3 w lidze ) to LE ma 4 drużyna, a nie przegrany z Pucharu ?[/quote]
Były takie informacje w prasie, ale wg regulaminu Ligi Europy przegrany z Pucharu Polski trafia do LE.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 09:35    #194
[quote="dagobert"]Kupiłem,gram i 3D mnie przeraziło. Samo pytanie ciśnie się na usta-co to kur.a jest??? Czas zmienić nazwe gry na Frankenstein Models[/quote]

Odpowiedż ciśnie się na usta sama. To jest kur.maszynka do robienia pieniędzy. GENIALNA.

 fanki82 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2006
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 09:59    #195
Witam Gietz mam prośbę mógłbyś napisać do SI by zrobili coś z zapisywaniem gry,bo teraz to wogóle długo trzeba czekać by sie zapisała :( dzięki

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 10:03    #196
[quote="fanki82"]Witam Gietz mam prośbę mógłbyś napisać do SI by zrobili coś z zapisywaniem gry,bo teraz to wogóle długo trzeba czekać by sie zapisała :( dzięki[/quote]

Problem już jest zgłoszony przez wielu graczy do SI - aż dziw bierze, że i taka rzecz potrafią zje..ć.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 10:03

 ProXima Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2013
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 10:58    #197
Dlaczego te dwa osobniki o niskim intelekcie romantico i makaroncostam mają jeszcze w ogóle prawa wypowiadania się?

Rozumiem niezadowolenie i negatywne opinie, ale jedyne co wylewa się z ich postów to niesamowita frustracja, jakby ktoś z SI im matki albo siostry zgwałcił, a ponoć nawet gry nie kupili...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 10:59

 Domino178 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2011
Skąd: Brzesko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 11:06    #198
Może wyjdę na idiote, ale nie kumam o co chodzi z tym scoutingiem. Mam gracza który ma np. 3gwiazki potencjału, i do tego 1,5 czarnej....Czyli chodzi o to ze potencjalnie będzie miał 4,5 czy jak??

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 11:07    #199
heh...proxima czy trzy minuty to tak długo żeby gra się zapisała??...nie rozumiem wylewania przez ciebie smutku z tego powodu...brzmi jakby cię ktoś z SI zgwałcił

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 11:09    #200
[quote="ProXima"]Dlaczego te dwa osobniki o niskim intelekcie romantico i makaroncostam mają jeszcze w ogóle prawa wypowiadania się?

Rozumiem niezadowolenie i negatywne opinie, ale jedyne co wylewa się z ich postów to niesamowita frustracja, jakby ktoś z SI im matki albo siostry zgwałcił, a ponoć nawet gry nie kupili...[/quote]

Typowo wybiórcze myślenie... co napisaliśmy takiego, co wg. Twojego uznania nie ma pokrycia w rzeczywistości?
Mam oryginalna grę ( nie kupiłem, gdyż dostałem - makaron też pisał, że kupił, więc kłania się czytanie ze zrozumieniem) - ale co z tego, jeżeli błędy, które zafundowali nie tylko mnie ale wielu piszącym tu graczom "spece" z SI nie pozwalają na rozgrywkę. Czytasz wpisy innych czy tylko skupiasz się na moich i makarona komentarzach?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.