Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 17:22    #221
kiedyś pozycja spalona była inna niż w obecnych czasach ;)
wystarczyło, że któryś z zawodników atakujących był za obrońcami a inny piłkarz zespołu dotknął piłkę i był ofsajd.

 Karatakus Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 17:30    #222
[quote="robal15"]Ja muszę np. codziennie zapisywać grę przed obawą zresetowania statów u menago, więc mi to dokucza.

W każdym meczu tracę gola z rogu. Komputer wrzuca piłkę na krótki słupek i napastnik ala Messi strzela gola z główki. [facepalm]
Im dłużej gram w tę grę, tym bardziej jestem przekonany, że atrybuty oraz polecania taktyczne nie mają żadnego znaczenia. GRATKI SI. Dobra robota.

Ludzie też mają problem z rogami na forum.
http://commu(...)t-takes.

[/quote]
Pomaga ustawienie środkowym obrońcom przy defensywnych rzutach różnych strefowego krycia przedpola (chyba tak się ta opcja nazywa)

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 18:48    #223
Coraz lepiej to u mnie wygląda. Mam trochę mieszane uczucia,ponieważ Sascha Horvatch z atrybutem strzał z dystansu na 10 w meczu z Caen strzelił dwie przepiękne bramki z 20 metrów. Gdyby grał w drużynie rywali a nie mojej to bym się ostro wpienił :) DA SIĘ GRAC PROSTOPADŁE PODANIA.Odkryłem to dopiero po przestawieniu mentalności na kontratak.W poleceniach gra na obieg,w środku dwaj rozgrywający a skrzydłowy i reumandater robią "zupę" zagęszczając środek pola, przede wszystkim ustawiłem "glęboka linia obrony i pułapki ofsajdowe" w dodatku w meczu z Bordeaux wypadł mi Tabanou więc wrzuciłem Mollo a że operuje na obu skrzydłach dałem mu polecenia zamieniania pozycjami z Hamoumą, efekt był piorunujący, strzelił dwa gole i miał asyste przy golu Algierczyka. Na jednym skrzydle skrzydłowy, na drugim reumander, fałszywa 9 musi miec zaznaczone "strzelej rzadziej" dzięki czemu zagrywa piłki w pole karne a nie wali z 30 metrów, zamiast defensywnego pomocnika-regista, zespół gra jak za pamiętnych czasów FM 12, w 4 ostatnich meczach wygrałem 3-0 z Caen,3-0 z Lens (zmarnowany karny)5-1 z Bordeaux,4-0 z Lillie

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 18:49    #224
Tak to u mnie wygląda.

Cross, cross and cross na kurdupla, który każdą główkę wygrywa. W tym przypadku Munain, wzorst-169, główka-4, wyskok-5.
https://www.youtu(...)youtu.be

Bez komentarza. I tak jest w każdym meczu.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 19:03

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 19:20    #225
nie ma piłkarzy na tej kamerze. dawaj inną.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 19:20    #226
Filmik nie działa, nice. Czy Wam działa ta funkcja?

Fm nie chce wysłać tego meczu na YT. Tylko stworzył plik w uploads, więc go ręcznie wysłałem...

Reasumująć, Munain strzelił dwa gole z główki. 1. bramkę przy asyście jednego obrońcy, 2. bramkę przy asyście dwóch obrońców. Zobaczcie sobie na jego wzrost oraz atrybuty. Brak logiki jest w tej grze.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 19:25

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 mb15juve Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 19:28    #227
Wrazenia po becie pozytywne, teraz? Tragedia.
Mnostwo kontuzji, bramki praktycznie z kazdej wrzutki i tryb Boga, gdy przeciwnik przegrywa i odrabia bez problemu straty. Polecenia taktyczne w ogole nie dzialaja, ustawilem pressing i nie widze w ogole tego. Obroncy kopia sie po czolach, a napastnik przechwytuje pilke i strzela gola. Juz nie mowie ze wynik 2-2 po 20 minutach to norma.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 19:43    #228
[quote="myfunnygame"]@romantico
powiedz mi co wprowadziłeś do tematu "moje wrażenia z FM15" wpisem:
"Ceyvol, czy można nie wpuszczać tu dzieci :> lub blokować ich wpisy ;>"?


Napisz swoje WRAŻENIA a nie pisz ciągle w kółko to samo. ROZUMIESZ?
Parę osób sensownie pisze ciągnąc temat FM15- co im sie (nie)podoba a ty ciągle jakieś hasła typu hujowo, to tamto siamto 100% celność 2 pierwszych strzałów. W sumie zastanawiam się czy to nie jest jedna osoba bo sobie potrafią uciąć niezłą gadkę na forum.

Jakoś o dziwo ja mam normalne mecze gdzie przegrywam np. 0:1 a wychodzę na 4:3, różnego typu bramki od wrzutek po podania za obrońców. Strzały z wolnych z dystansu, po błędzie bramkarza. Mam mniej strzałów i przegrywam mam mniej strzałów i wygrywam.


Zobacz sobie jak Grzegorz Goncerz strzelił bramkę GKSowi Tychy w poprzedniej kolejce 1 ligi. Pewnie Stadion został zbugowany i przez to bramkarz zaliczył asystę.[/quote]

Myfunny......poczytaj kto co pisze a później się do tego możesz odnosić :>

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 19:48    #229
Dobra, napisałem esej na forum SI - czekam na rzetelne komentarze.
http://commu(...)t9980341

Jeśli możecie, to też wrzućcie jakieś przykłady, bo ja w tę grę nie zamierzam grać na tym patchu.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 19:53    #230
https://www.youtu(...);index=1

nie wiem czy to Ci sie spodoba. Ci goście mają podobne statystyki. Ale z tej kamery bramkę można nagrać.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.