Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
11.11.2014 19:54    #2
Dziś zakupiłem pełną wersję gry. Aua, takie było moje pierwsze wrażenie. Skórka się nie nadaje do gry, sprawdziłem wszystkie inne dostępne skórki na stronach do pobrania i żadna alternatywna też nie zmieniła tego wrażenia. Atrybuty zawodników, jakby nie zmienić kolorów są tak mało widoczne że szok. Czcionka zła, te kółeczka jakieś z kondycją WTF? Kto to wymyślił, że muszą być jakieś badziewne kółeczka? Jak chcieil coś dać to kondycyjnie mogli dać nie wiem ikonke płuc, czy bicepsa, no nie wiem, te kółka to dno. Robie baze danych z tego fma do 14 i gram w 14, bo nawet nie mogę patrzeć na to coś. Grywalności nie sprawdziłem bo jestem tak zły po tym co zobaczyłem, że o jezus maria.
Pozdro dla naciągniętych :(

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 22:00    #3
eh,ale się podjarałem tymi 4 zwycięstwami, w następnych 8 meczach włącznie z LE,wygrałem tylko raz, w pozostałych spotkaniach dostawałem 0-1,1-2,ale statystyki były dramatyczne, żadnego prostopadłego podania nie uświadzcyłem od meczu z Bordeaux,daję sobie spokój z tą grą do czasu aż wyjdzie patch,sejwa nie usuwam,bo mam dużo wonderkidów nakupowanych w pierwszym sezonie,12 kolejek,5 pk starty do 3 miejsca,może odrobie grając na normalnym silniku,SI ma psi obowiązek wydac na dniach łatke

 Bhoy Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2014
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 23:30    #4
Moje wrażenia średnie. Ogólnie interfejs mi się nie podoba, ale wszystko to przyzwyczajenia się. Silniczek meczowy dramat, gole tylko z dobitek lub po wrzutkach i z dystansu. Nie mam jednak wspomnienego kilka razy problemu z kontuzjami w hokejowymi wynikami. Kontuzje w normie. Gram Tottenhamem i po 19 kolejkach plus puchary wyniki były następujące: 3:0, 5:1, 2:2, 2:3, 2:1, 4:1, 1:1, 0:1, 1:1, 5:3, 2:0, 0:0, 2:0, 3:2, 2:2, 3:5, 0:0, 0:0, 1:4, 1:1, 0:6, 1:3, 1:2, 3:2, 0:1, 2:1, 0:1, 4:2

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 23:57    #5
[quote="cellpump"]Czcionka zła, te kółeczka jakieś z kondycją WTF? Kto to wymyślił, że muszą być jakieś badziewne kółeczka? Jak chcieil coś dać to kondycyjnie mogli dać nie wiem ikonke płuc, czy bicepsa, no nie wiem, te kółka to dno. Robie baze danych z tego fma do 14 i gram w 14, bo nawet nie mogę patrzeć na to coś. [/quote]
Ja narazie muszę grać w demo (z przyczyn niekoniecznie zależnych ode mnie), ale domyślam się że piszesz o kółeczkach znajdujacych się przy zawodnikach na ekranie ustawiania taktyki. One chyba nie oznaczają kondycji tylko dają Ci sygnał jak dany zawodnik pasuje do danej pozycji. Im więcej zielonego tym zawodnik będzie lepiej pasował do tej pozycji i roli jaką mu przypisałeś :) Dla mnie to zmiana na plus, bo są większe rozbieżności w tej kwestii. Wcześniej były kolory: jasnozielony, ciemnozielony, żółty, pomarańczowy i czerwony. Teraz tych stopni dopasowania gracza do danej pozycji jest więcej, a ja lubię takie utrudnienia, bo znalezienie gracza pasującego idealnie na taką pozycję może przynieść sporo frajdy :)

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 23:58

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 00:17    #6
fajna nowa funkcja w grze "kup teraz"
http://gyazo(...)2cb01000
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 00:56    #7
ja pierdole,fajnie że schodzący napastnik rywali mija moich oborńców jak tyczki,ZAWSZE,nic nie daje pressing czy agresywy odbiór piłki, wjeżdża jak masło i ładuje po oknach

 LuaLua. Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2010
Skąd: Białystok/Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 01:00    #8
Przy tych wszystkich negatywnych wypowiedziach dorzucę jakiś pozytyw, nawet bardzo duży jak dla mnie. Przyznam wam, że gram na bazie 220k piłkarzy (zawodnicy krajowy z Europy + reprezentanci z innych kontynentów) i gra bardzo szybko się symuluje co w poprzednich wersjach było niemożliwe. Jestem pod dużym wrażeniem przetwarzania danych w FM15, teraz niech jeszcze ten silnik meczowy doszlifują bo w 1 lidze po hotfixie nadal zdarzają się często hokejowe wyniki.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
12.11.2014 01:30    #9
[quote="LuaLua."]Przy tych wszystkich negatywnych wypowiedziach dorzucę jakiś pozytyw, nawet bardzo duży jak dla mnie. Przyznam wam, że gram na bazie 220k piłkarzy (zawodnicy krajowy z Europy + reprezentanci z innych kontynentów) i gra bardzo szybko się symuluje co w poprzednich wersjach było niemożliwe. Jestem pod dużym wrażeniem przetwarzania danych w FM15, teraz niech jeszcze ten silnik meczowy doszlifują bo w 1 lidze po hotfixie nadal zdarzają się często hokejowe wyniki.[/quote]
A ja widzę to w drugą stronę a mam i5 i dysk SSD. Zapisywanie szczególnie drażni bo idzie, idzie, idzie, STOP i stoi...potem idzie do 100% i znów STOP i stoi. Trwa to tyle jakbyśmy zapisywali SimCity po 2 latach gry i wybudowaniu 3 miast, stanowczo za długo!

 LuaLua. Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2010
Skąd: Białystok/Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 01:48    #10
[quote="cellpump"]A ja widzę to w drugą stronę a mam i5 i dysk SSD. Zapisywanie szczególnie drażni bo idzie, idzie, idzie, STOP i stoi...potem idzie do 100% i znów STOP i stoi. Trwa to tyle jakbyśmy zapisywali SimCity po 2 latach gry i wybudowaniu 3 miast, stanowczo za długo![/quote]

Zapisywanie trwa bardzo, bardzo długo ale wczytuje się już szybko. Natomiast przetwarzanie rozgrywki to co innego, symuluje się jakieś 3 razy szybciej w porównaniu do poprzednich FMów.

 LuaLua. Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2010
Skąd: Białystok/Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 01:56    #11
BTW, czy ty nie przesadza co odwalił mój asystent ustalając mecze towarzyskie w przerwie zimowej co 3 dni? :D

http://i.imgur.com/9BFGpId.png

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.