Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 08:08    #301
Grałem chwile w betę nic mi się nie podobało to zrezygnowałem z zakupu ale wczoraj coś mnie naszło wsiadłem w auto i pojechałem do sklepu i zakupiłem nowego fm-a. Bardzo bardzo bardzo długo zajęło mi rozpracowanie tego bocznego paska, nic nie mogłem znaleźć. Jak już ogarnąłem troszeczkę o co tu wszystko chodzi, ustawiłem taktykę, polecenie, trening itp. itd.zacząłem przygotowania do sezonu i do ligi europy. Sparingi poszły gładko specjalnie wybrałem bardzo słabych przeciwników wyniki nawet po 8:1... Cóż wiadomo lepsza drużyna z amatorami można to przyjąć że jest ok, w sparingach prowadził moją drużynę asystent. W końcu przyszedł czas na sprawdzian mojej drużyny Zawiszy Bydgoszcz w Superpucharze Polski z Legią. Grałem ustawieniem 4-1-1-3-1 z kontry i jakieś tam polecenia dla zawodników ale to mniejsza. W pierwszej połowie już przegrywałem 4:0 w 2 mecz się skończył 8:1... 0 kontuzji, 0 kartek, moi piłkarze nawet nie dotknęli piłki ... Załamałem się po tym meczu i wyłączyłem grę :(

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 08:13    #302
a nie lepiej pokombinowac z ustawieniem ? jeśli grałeś dwoma zawodnikami w środku pola a reszta atakowała to przy dobrych skrzydłowych rywali nie dziwi taki wynik

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 10:07    #303
Miałem problem z FM otóż lekko sie zacinał ale sytuacja opanowana można grać:)
I pierwsze wrazenia bardzo dobre , dlatego nie rozumiem niektorych FM-maniaków dlaczego tak narzekaja:)
Zaczałem Legia 3 transfery przemyslane dobry dobór składu taktyki i gra sie naprawde przyjemnie co dało mi LM (faze grupowa)
a w lidze na 7 kolejek 5 zwyciestw i 2 remisy bilans bramek 20 do 8 straconych...
Gra narazie mi sie podoba choc po przeczytaniu opini graczy bylem zdziwiony i zniechecony lekko:)
Uwazam ze gracze którzy narzekaja zle dobieraja sklad i taktyke :) ogolnie trzeba troche pomyslec i jest ympatycznie:) POZDRO!
(L)

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 10:29    #304
[quote="realista_9"]Miałem problem z FM otóż lekko sie zacinał ale sytuacja opanowana można grać:)
I pierwsze wrazenia bardzo dobre , dlatego nie rozumiem niektorych FM-maniaków dlaczego tak narzekaja:)
Zaczałem Legia 3 transfery przemyslane dobry dobór składu taktyki i gra sie naprawde przyjemnie co dało mi LM (faze grupowa)
a w lidze na 7 kolejek 5 zwyciestw i 2 remisy bilans bramek 20 do 8 straconych...
Gra narazie mi sie podoba choc po przeczytaniu opini graczy bylem zdziwiony i zniechecony lekko:)
Uwazam ze gracze którzy narzekaja zle dobieraja sklad i taktyke :) ogolnie trzeba troche pomyslec i jest ympatycznie:) POZDRO![/quote]

A czy w meczu twoi zawodnicy stosują prostopadłe podania,przeprowadzane są akcje środkiem pola ?

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 10:40    #305
A czy w meczu twoi zawodnicy stosują prostopadłe podania,przeprowadzane są akcje środkiem pola ?[/quote]

Nie zauwazyłem zeby tak nie było:) Akcje sa prowadzone na kazdej czesci boiska...
(L)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 10:49    #306
[quote="realista_9"]Miałem problem z FM otóż lekko sie zacinał ale sytuacja opanowana można grać:)
I pierwsze wrazenia bardzo dobre , dlatego nie rozumiem niektorych FM-maniaków dlaczego tak narzekaja:)
Zaczałem Legia 3 transfery przemyslane dobry dobór składu taktyki i gra sie naprawde przyjemnie co dało mi LM (faze grupowa)
a w lidze na 7 kolejek 5 zwyciestw i 2 remisy bilans bramek 20 do 8 straconych...
Gra narazie mi sie podoba choc po przeczytaniu opini graczy bylem zdziwiony i zniechecony lekko:)
Uwazam ze gracze którzy narzekaja zle dobieraja sklad i taktyke :) ogolnie trzeba troche pomyslec i jest ympatycznie:) POZDRO![/quote]
Kiedy skończysz oceniać grywalność FMa na podstawie odnoszonych przez Ciebie sukcesów to napisz znów! :D
Narzekam na obecną wersję, a mimo to prowadzona przeze mnie Legia doszła do fazy grupowej LM bardzo gladko. W lidze po 7 kolejkach nie zanotowała porażki. Co z tego? Jednak rozumiem to, że niektórych mogą kręcić bramki zdobywane tylko z różnych czy tylko po wypluciu kolejnej piłki przed siebie przez bramkarza byleby wygrywać...
.

 magic10rm Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2008
Skąd: Busko Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 10:55    #307
[quote="robal15"]

@magic10rm, który sezon? Twój skład jest bardzo eksperymentalny... czyżby wszyscy byli kontuzjowani?[/quote]

To były KMŚ, nie wziąłem Bale, CR, Benza i Marcelo, żeby odpoczeli. Iker był kontuzjowany.
Kontuzji mam całe mnóstwo, czasem po 3 na mecz. Ale zazwyczaj 1-2.
Medyków mam bardzo dobrych, natężenie treningu przeciętne, piłkarze poniżej 90% kondycji nie wchodzą na murawę...
SI mówi, że to nie bug. A ja mówię, że tak :) - gram w tą grę od CM4, czasem problemy z kontuzjami były, ale nigdy aż tak.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2014 o godz. 10:56

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 11:02    #308
Słuchaj po to jest ten temat zeby napisac wrazenia chyba nie?:)
Ja mówie mi sie gra sympatico i wcale nie strzelam tylko po roznych ani bo bledach bramkarzy...
Sa akcje dobre podania wszystko jest:) Dobry skład rotacja odpowiednia na poczatku sezonu i gdy ustalisz ta wyjsciowa 11
to jest gitara:) Wiadomo gra nie moze byc idealna odrazu po wyjsciu sa potrzebne patche i pewnie jeszcze cos mi wpadnie w oko
nie tak ale narazie wszystko mi sie podoba i ogolnie jest zadowolony.. koniec kropka :D
(L)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 11:27    #309
[quote="realista_9"]Słuchaj po to jest ten temat zeby napisac wrazenia chyba nie?:)[/quote]
Przecież nie zabroniłem Ci się wypowiadać, co nie? Ba, nawet napisałem byś po zaprzestaniu oceniania grywalności FMa na podstawie dobrych wyników wypowiedział się jeszcze raz!

[quote="realista_9"]Wiadomo gra nie moze byc idealna odrazu po wyjsciu sa potrzebne patche i pewnie jeszcze cos mi wpadnie w oko
nie tak ale narazie wszystko mi sie podoba i ogolnie jest zadowolony.. koniec kropka :D[/quote]
Gra była bliska ideału i dawała mi wiele radości tylko i wyłącznie w trakcie trwania beta (też nie całej). Jak widać można było wypuścić coś, co będzie satysfakcjonowało graczy wymagających nieco więcej niż "spacja i jazda". Doświadczenie z poprzednich lat podpowiada mi, że teraz już będzie tylko gorzej...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2014 o godz. 11:27

.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 12:09    #310
[quote="robal15"]Lepiej leć do łóżka.:P[/quote]
oczekiwałem takiej riposty od ciebie. BRAWO!


[quote="robal15"]
Chyba niewłaściwe screeny wrzuciłeś.
[/quote]
Sprawdź jeszcze raz. Wszystko dobrze wrzucone i podpisane. Więc?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.