Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 12:15    #321
Taki problem to nie problem zawsze kogoś z wolnego transferu można niezłego zgarnąć. Wypróbuje te krycie strefą i dam znać Spoko

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 12:23    #322
Mnie to strzela jak zarabiam w 7 lidze angielskiej 16 tysięcy PLN na miesiąc i przez to wali mi się cały budżet. W 9 dawali mi 12. I nie wiem jak to zmienić. Chciałem negocjowac niższy,ale nie chcą ze mną gadać.

A ty kolejny kabaret. Ten pan co strzelił tę bramkę ma wyskok 1 główka 1 ustawianie się 2. Wztrost tego pana to 160. Przeciwko sobie ma obrońców ze współczynnikami większymi od 10.
https://www.youtu(...)mk3KR56M
Raz to się może zdarzyć. Ale dlaczego 2 razy z rzędu. Dwa razy restartowałem tę grę i dwa razy mi to zrobił. Pierwszym razem to z dośrodkowania. Jeszcze dodatkowo mój bramkarz dwa razy wbił sobie samobója. Fakt, e to dziwny samobój, bo tylko się od nigo odbiło,ale w statystykach zapisano. No i najlepsze co ostatnio zauważyłem. Podania obrońcy na "rzut rożny" W meczu z Trafford 6:2 i 3:1 (właśnie załączył się algorytm porażek) straciłem z rogów 1/3 bramek. Wszystkie te rogi po tym idiotycznym podaniu. Na dziewięć- trzy. Czwartą z tego durnego autu. Ta gra jest niegrywalna w takiej formie.

Tenże Trafford jest trzeci od końca i od 6 meczy nic nie wygrał. Najwyższy więc czas wygrać z liderem 6:2. Jest to bez wątpienia logiczne,ale chyba tylko w SYFEMIE

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2014 o godz. 12:26

 janko05 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 13:04    #323
po rozegraniu sezonu : czas zapisu gry koszmarnie długi, dużo bramek wpada po prostych dośrodkowaniach/ rzutach rożnych/ dobitkach. Budżet na pensje mam spory a mimo to mogę trenerom zaoferować tylko 1 k euro, a zarząd zgodził się na podwyżkę płac sztabowi..

 adik141 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Bycina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 13:18    #324
Po kilku dniach spędzonych z grą mogę zauważyć kilka rzeczy
+scouting, nareszcie należy poobserwować trochę piłkarza żeby się czegoś o nim dowiedzieć
+pasek boczny bo kilku godzinach zdecydowanie mnie przekonał

-interakcje z zawodnikami a mianowicie jak mam kilku niezadowolonych zawodników, chcąc wykorzystać kapitana do rozmowy z którymś z nich, nie mam możliwości wyboru z którym (chyba że ja tego nie widze)
-silnik a mianowicie dośrodkowania. Jak bramki po rzutach rożnych da się ograniczyć tym stryciem strefowym to dośrodkowania z gry są zabójcze. Z 22 straconych bramek, 15 padło po podaniach ze skrzydeł.
-polecenia indywidualne, to się ciągnie już od poprzedniej wersji. Ustawiam zawodnikowi krótkie krycie przy rzutach rożnych a on i tak ma to w dupie i biega gdzieś na 16 metrze, gdzie w ogóle nie jest potrzebny bo wszyscy mają krycie

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 13:37    #325
jedynie na plus jest to że mój bramkarz podaje na bocznych obrońców(choć to jest dobrze zrobione) potem tenże obrońca wyjebuje piłkę do przodu na farta. Co do podań na róg to w meczu zdarza się 5 takich sytuacji(oglądam na najbliższej opcji do "cały mecz".
Przecież to jest chore. Koleś podaje albo na linię wyznaczającą piątkę albo tuż przy rogu. Bez jakiegoś większego presingu rywala. A piłkarze i tak po podaniu myślą że akcja pójdzie dalej i przesuwają się do przodu.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 13:44    #326
[quote="Makaronczterojajeczny"]Mnie to strzela jak zarabiam w 7 lidze angielskiej 16 tysięcy PLN na miesiąc i przez to wali mi się cały budżet. W 9 dawali mi 12. I nie wiem jak to zmienić. Chciałem negocjowac niższy,ale nie chcą ze mną gadać.

A ty kolejny kabaret. Ten pan co strzelił tę bramkę ma wyskok 1 główka 1 ustawianie się 2. Wztrost tego pana to 160. Przeciwko sobie ma obrońców ze współczynnikami większymi od 10.
https://www.youtu(...)mk3KR56M
[/quote]

Napisz w moim temacie, że też tak masz:)
http://commu(...)t9980341

[quote="adik141"]-silnik a mianowicie dośrodkowania. Jak bramki po rzutach rożnych da się ograniczyć tym stryciem strefowym to dośrodkowania z gry są zabójcze. Z 22 straconych bramek, 15 padło po podaniach ze skrzydeł.
-polecenia indywidualne, to się ciągnie już od poprzedniej wersji. Ustawiam zawodnikowi krótkie krycie przy rzutach rożnych a on i tak ma to w dupie i biega gdzieś na 16 metrze, gdzie w ogóle nie jest potrzebny bo wszyscy mają krycie[/quote]
Ty też:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2014 o godz. 13:46

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 13:55    #327
ja killer wrzutki ograniczyłem po przez zmiane bocznego obrońcy z KBO na ograniczony boczny,co prawda nie podłącza się w ogóle do ataku ale przynajmniej moi skrzydłowi mają więcej luzu

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 14:03    #328
[quote="dyzioakalirycznykat"]ja killer wrzutki ograniczyłem po przez zmiane bocznego obrońcy z KBO na ograniczony boczny,co prawda nie podłącza się w ogóle do ataku ale przynajmniej moi skrzydłowi mają więcej luzu[/quote]

Co nie zmienia faktu, że ten silnik meczowy is broken. Każda drużyna powinna wykorzystywać swoje atuty (grać stylem, który jej najbardziej odpowiada), ale niestety u mnie wszyscy, grają jak w Anglii, pomimo posiadania niskich i szybkich zawodników. Np. taki Muniain ( wysokość 169, główka 4, skoczność 5) strzelił mi dwa gole z główki. Ja się pytam jakim cudem? Przecież on w RL jeszcze gola nie trafił z główki...

Zamiast podawać takim piłkarzom piłkę na wolne pole, to oni przez cały mecz dośrodkowują im na główkę. W tej grze jest brak logiki.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 15.11.2014 o godz. 14:08

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 14:19    #329
[quote="robal15"][quote="Makaronczterojajeczny"]Mnie to strzela jak zarabiam w 7 lidze angielskiej 16 tysięcy PLN na miesiąc i przez to wali mi się cały budżet. W 9 dawali mi 12. I nie wiem jak to zmienić. Chciałem negocjowac niższy,ale nie chcą ze mną gadać.

A ty kolejny kabaret. Ten pan co strzelił tę bramkę ma wyskok 1 główka 1 ustawianie się 2. Wztrost tego pana to 160. Przeciwko sobie ma obrońców ze współczynnikami większymi od 10.
https://www.youtu(...)mk3KR56M
[/quote]

Napisz w moim temacie, że też tak masz:)
http://commu(...)t9980341

[quote="adik141"]-silnik a mianowicie dośrodkowania. Jak bramki po rzutach rożnych da się ograniczyć tym stryciem strefowym to dośrodkowania z gry są zabójcze. Z 22 straconych bramek, 15 padło po podaniach ze skrzydeł.
-polecenia indywidualne, to się ciągnie już od poprzedniej wersji. Ustawiam zawodnikowi krótkie krycie przy rzutach rożnych a on i tak ma to w dupie i biega gdzieś na 16 metrze, gdzie w ogóle nie jest potrzebny bo wszyscy mają krycie[/quote]
Ty też:)[/quote]

Nie mam tam konta i nie chce mieć, ale napisz , że tak ma kolega. Linka masz z YT. Poa tym daj sobie na luz z tą walką z kretynami.Oni tak mają,ale oni tak zarabiają na życie.Szkoda Twojego zaangażowania. Oni Ci i tak powiedzą, ze czegoś nie umiesz, albo są ukryte współczynniki,których nie rozumiesz. Np ja myślę,że ten mój facet od główek ma najwyższy w całym FM ukryty współczynnik teleportacji,który ujawnia si tylko wtedy gdy produkcja daktyli w Afganistanie jest wyższa od opadów Kamerunie. Jak Ci na tym jednak zależy to sie złamię i ząłożę tam konto :).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2014 o godz. 14:22

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 14:47    #330
Wiesz, zależy mi, bo już od dwóch tygodni nie mogę grać w tę grę. A jeszcze jest sporo czasu zanim wyjdzie Wiedźmin, GTA oraz MGS.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution