Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 03:23    #371
http://imgur.com/xlwPyiJ

pierwszy mecz wygrałem, poszedł save i sobie chciałem potestować różne ustawienia :)
Jakie było moje zdziwienie gdy na 20(?) meczów żadnego nie wygrałem. Nie ważne czy 5-4-1(ultradef) czy 3-4-3 czy 4-4-2 a moze 4-4-1-1
NIC nie pomogło, w akcie desperacji ustawiłem to: http://imgur.com/xlwPyiJ
zobaczcie statystyki, wynik i ustawienie.

Zanim jednak do tego doszło przesymulowałem kolejne 2 spotkania po tym o którym mowa, i na w sumie ~40 meczów(2x20) zdobyłem może 8 pkt. No powiem wam ze może i mój zespół tak fantastyczny nie jest i gra sobie uznała, że musze mieć wachania formy(pewnie większość piłkarzy to ma w moim zespole) ale żeby aż tak: http://i.imgur.com/S3Ocfq7.jpg (LEWY, GÓRNY RÓG)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 03:57    #372
Zawsze jak wejdę w historię ostatniej rozmowy z mediami to zamiast 1 pytania wyświetla się drugie, z czym to jest związane? I czy tak miało być a ja czegoś nie ogarniam czy to błąd? Korzysta ktoś w ogóle z tej opcji? :)

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 12:44    #373
ktoś się orientuje ile trwają testy zewnętrzne patcha ?

 johny1910 Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 12:58    #374
[quote="dyzioakalirycznykat"]ktoś się orientuje ile trwają testy zewnętrzne patcha ?[/quote]

Nie mam pojęcia, a co trwają teraz :D?

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 13:16    #375
Oprócz zabójczych dośrodkowań, które należy zneutralizować bocznymi obrońcami (ja ich ustawiam w roli -boczny obrońca, funkcja atak-, bardziej ofensywna forma ich ustawiania przynosiła nie współmierną korzyść z przodu, w stosunku do gry w defensywie, znalezienie równowagi okazało się kluczem, nie można szarżować z bocznymi obrońcami), występuje też dławienie się obrońców w czasie biegu do piłki, bądź brak reakcji na odbitą piłkę od poprzeczki, słupka, bramkarza. Problemy są również z ligą polską - terminarz, I liga - zmiany, a gracze którzy mają wysoki wskaźnik podatności na kontuzje są nie do grania (Boenisch), bo co mecz dziwnym trafem zawsze to im ktoś łamie nogę, ale tak już było w 14, więc raczej tego nie poprawią.

 dawidwedzicki Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Zduny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 13:18    #376
Witam,
Odnośnie kontuzji to w mojej grze zdarzają się rzadko.
Odnośnie traconych goli po stałych fragmentach gry konkretnie rzutach rożnych to fakt tracę bardzo dużo goli po "rogu", z 85% okazji przeciwnika kończy się zdobytą bramką co jest irytujące.
Kolejnym minusem jest łapaniem crash dumpów co jakiś czas. Na minus jest również nie wiem czy tylko u mnie czy też u innych dziwnie długi czas zapisu gry. Sama gra chodzi szybko i w ogóle, Zapis też idzie szybko ale tak do 80 proc, potem staje i tak z ponad minutę po czym rusza do końca ( tak jest za każdym razem). Jeśli zapisuje tylko raz przed zakończeniem gry to spoko, jednak w przypadku autozapisu co tydzień staje się to irytujące.

ps. Nie wiem czy to komuś pomoże. Kiedy użyłem edytora i zacząłem nową grę to zawsze po wczytaniu bazy danych w grze wywalało mnie "crash dump". Długo nie mogłem dojść co jest tego przyczyną. Myślałem, że może wersja gry i edytora się różnią albo coś innego. W końcu okazało się, że przez przypadek stworzyłem 3 zapisane bazy danych edytora i nowa gra wczytywała wszystkie 3 które się gryzły. Przy tworzeniu nowej gry trzeba zaznaczyć niestandardowe użycie edytora czy coś takiego i wybrać które pliki edytora załadować.

Pozdrawiam
DW

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 15:57    #377
Łatka 15.1.3

Tak właśnie pseudo spece z SI naprawiają:
PERFORMANCE
Fixed rare crash on continue

Oto dowód:
http:(...)pxqr.jpg

 szkucik Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2011
Skąd: Sanok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 16:08    #378
jak moge dodac bramki na youtube?

 lucjanos Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 17:49    #379
[quote="romantico"]Łatka 15.1.3

Tak właśnie pseudo spece z SI naprawiają:
PERFORMANCE
Fixed rare crash on continue

Oto dowód:
http:(...)pxqr.jpg[/quote]


Te crashe, to raczej wynikają ze stanu Waszych systemów. Albo jakaś wyjątkowa niezgodność sprzętu. Ja, od edycji 2013 nie miałem nawet jednego zejścia gry.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2014 21:39    #380
[quote="lucjanos"][quote="romantico"]Łatka 15.1.3

Tak właśnie pseudo spece z SI naprawiają:
PERFORMANCE
Fixed rare crash on continue

Oto dowód:
http:(...)pxqr.jpg[/quote]


Te crashe, to raczej wynikają ze stanu Waszych systemów. Albo jakaś wyjątkowa niezgodność sprzętu. Ja, od edycji 2013 nie miałem nawet jednego zejścia gry.[/quote]

Pogadamy, jak znów pojawi się tekst, że crashe znów zostały poddane łataniu.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.