Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 16:21    #411
[quote="robal15"]Niektórym działa:)[/quote]
;<

Swoją drogą - myślałem, że mnie taka sytuacja ominie. Nie wymagałem tak dużo od tej gry. Chciałem tylko po części umilić sobie czas podczas ściągania uaktualnienia do innej gierki. Nie udało się... :(
http://i.imgur.com/IxmrLrd.png

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 20.11.2014 o godz. 16:32

.

 magic10rm Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2008
Skąd: Busko Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 17:41    #412
rekord. czegoś takiego jeszcze nie widziałem i nie sądziłem, że ta gra może tak zrobić...
Mam nadzieję, że wrzuciłeś na forum SI. Ja teraz właśnie mam 3cią kontuzję w meczu, prowadzę 4-1, jeżeli znowu zerwane ścięgna podkolanowe, 3 miechy przerwy, to daję spokój na dziś.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 17:50    #413
W 23 minucie zeszła sobie jeszcze trzecia osoba :>
.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 21:18    #414
Właśnie zaczynam grać w FM-a 15 i zdobyłem już dwie bramki w dwóch meczach po pięknym prostopadłym podaniu ze środka... oczywiście nie wyciągam wniosków po dwóch meczach, ale zaznaczam, iż bramki ze środka też padają.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 21:40    #415
Przypomniałem sobie jeden fakt. 4 liga angielska, zespół z historią ale z roku na rok spada(Stockport) karnety w cenie 1000zł sprzedały się w liczbie 2000 :)
Był to główny czynnik który zadecydował o tym że w przyszłym sezonie mam budżet transferowy nie 30 tys. a 700 tys :D

 massmess Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 01:30    #416
Witajcie drodzy forumowicze.

Przyszedł czas i na mnie... pora się wyżalić.
W fma gram tak naprawdę od Championship Managera 3 więc już kilka odsłon zaliczyłem, niestety po odpaleniu 15ki jestem załamany, chyba jeszcze bardziej niż rok temu...
Zacząłem rozgrywkę Polską I ligą i niestety gra jest całkowicie niegrywalna.
- Praktycznie co kolejkę pojawiają się wyniki typu 1:7, 10:0, 6:2 itp.
- Większość wrzutek kończy się bramką, bez względu na to czy wrzucający ma parametr dośrodkowań 3 czy 17 , podobnie jak nie mają znaczenia cechy napastnika strzelającego, obrońcy w ogóle nie walczą o te piłki.
- Ponadto mam wrażenie że ustawienia taktyczne mają znacznie mniejszy wpływ niż we wcześniejszych wersjach, tj. jednym ustawieniem można pyknąć cały sezon a gra w każdym meczu wygląda tak samo.( a pamiętam piękne czasy, gdy komputer po kilku meczach " uczył się" naszej gry i trzeba było wprowadzać modyfikacje. Jak dla mnie rezygnacja z suwaków to mimo wszystko krok w niewłaściwym kierunku.
-Scouting jest faktycznie na plus ale to bardzo malutki plusik, nic nie znaczący w kontekście minusów

Niestety jak widać brak konkurencji nie służy fmowi. Podobnie sytuacja wyglądała swego czasu między PES-em a Fifą gdzie PES był absolutnie bezkonkurencyjny. Grzech zaniechania ze strony konami szybko odwrócił hierarchie.
Obawiam się że prawdziwych miłośników fma czeka powrót do 12 lub 13 bo ja osobiście nie wyobrażam sobie rozegrania kilkunastu sezonów w 15kę. Ba!!! To ostatni fm, którego zakupiłem w dniu premiery, a co rok kupowałem go w ciemno bo każdy kolejny był lepszy od poprzednika, tak było do 13ki, niestety każda kolejna odsłona prezentuje się gorzej od poprzedników.
To przykre gdy umiera legenda...

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 08:39    #417
Nie czuć zmian wprowadzanych w taktyce, bo taktyki są zamrożone, poprzez wcześniej wybrane ustawiania zespołowe i indywidualne. Gdyby uruchomić mecz na domyślnych ustawieniach (bez ustawiania żadnych poleceń), wtedy przejście z nastawienia Ofensywnego na Defensywny, byłoby można odczuć (chociażby cofnięciem się linii obrony, zmniejszeniem tempa gry). Ustawiona wcześniej wysoka linia defensywy, nie cofnie się jak wybierzemy styl defensywny, mimo opisu dla tego strategii. Dlatego też brakuje pewnych suwaków, WSKAŹNIKÓW, które powinny pełnić role PODGLĄDOWĄ. Wtedy jasne by było, co się w taktyce przestawia, po wybraniu danej opcji. Obecnie taktyka jest ,,martwa" nie wiadomo tak naprawdę jaki realny wpływ ma wybranie danej opcji, na poczynania naszych zawodników. Po próbie już wiadomo, chociaż często dochodzi do absurdalnych ustawień, np. znacznie wysoka linia defensywny, przy wybraniu w końcówce grę na powstrzymanie. Za dużo jest klikania, przy przejściu z jednego stylu do drugiego, by być pewnym gdzie będzie grała nasza linia obrony, trzeba tą opcję zaznaczyć, bo bez tego wybranie tylko nastawiania, czy to ofensywnego, czy defensywnego, nie wiele bez żadnego podglądu nam mówi. Zakładam, że wystarczyłoby kilka kliknięć, by ustawić parametry których się oczekuje, jednak ja klikam praktycznie wszystkie opcję (indywidualne,zespołowe) dla pewności, że ten element jest grany, myślę że jakaś forma suwaków, choćby nie edytowanych, a jedynie podglądowych powinna wrócić.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 08:51    #418
ta gra nic nie gra w czasie rzeczywistym. To widać na całych meczach.Wartości ekstremalne nic nie zmieniają w podglądzie.Szybka gra jest taka sama jak wolna.A linia defensywna jest ciągle w tym samym miejscu. Atak pozycyjny nie istnieje. To tylko animacje.

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 11:43    #419
Sorry że nie na temat ale czy da się sprawdzić u zawodnika ile strzelił goli w Champions League w całej karierze?

Edit- Chodzi mi o FM14

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.11.2014 o godz. 11:44

 matias9102 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 11:55    #420
tego nie mozna nazwac gra :) wytlumaczcie mi jedna rzecz Tworcy pracuja nad gra dlugi czas po to by wypuscic crashujace gowno jak ktos tam mowil z zawodnikami Dolcanu ktorzy schodza z boiska itd wiekszosc ledwo co kupilo gre i odrazu crash za takie pieniadze takie scierwo wypuszczac? to co potrzeba wypuscic teraz po miesiacu patch zeby to wszystko zalatac to nie mogli zrobic miesiac pozniej premiery gry i wypuscic dzialajacej? Lubie grac w fma itd ale co roku to samo albo coraz gorzej rece opadaja nie mowie o samej grze grafice itp tylko o tych zasranych craschach i reszcie robia gre tyle czasu zeby bubel taki wypuscic zal i Ci co wydali pieniadze niech teraz czekaja niewiadomo ile na kilka latek by to polatac.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution