Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 Bhoy Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2014
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 17:00    #2
Znajdziesz na stronie. Działają te z 13tki i 14tki.

 bobstone_7 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 19:06    #3
Zdradźcie mi Panowie co zrobić, żeby wygrać mecz, gdy gram z przewagą zawodnika ? 3 razy mi się to zdarzyło i 3 razy w 85+ minucie meczu rywal strzela mi bramkę wyrównującą. Kombinowałem już z mentalnościami, od kontroli, bo defensywę, ale nie zauważam różnicy. Co, mam grać na 5 obrońców w takim momencie ? :D

 michalg Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2008
Skąd: Wiciejów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 20:02    #4
Ciągle zastanawiam się nad kupnem i ciągle nie jestem bliżej podjęcia decyzji :). Pytanie do tych którzy grali sporo w każdą odsłonę: FM13, FM14 czy FM15 (tu może coś się zmieni po patchu), która wersja wg was najlepsza? Posiadam 13 i zastanawiam się czy zamiast 15 nie kupić 14, którą można dostać na allegro za grosze. O starsze nie pytam bo to już trochę prehistoria.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 20:09    #5
[quote="michalg"]Ciągle zastanawiam się nad kupnem i ciągle nie jestem bliżej podjęcia decyzji :). Pytanie do tych którzy grali sporo w każdą odsłonę: FM13, FM14 czy FM15 (tu może coś się zmieni po patchu), która wersja wg was najlepsza? Posiadam 13 i zastanawiam się czy zamiast 15 nie kupić 14, którą można dostać na allegro za grosze. O starsze nie pytam bo to już trochę prehistoria.[/quote]

Ja radziłbym Ci sie wstrzymać lub ja tak bardzo ciągnie Cię do najnowszej odsłony to kup sobie dostęp za kilka złotych na allegro. Nie będziesz żałował.

Tu masz przykładową aukcję : http://alleg(...)466.html

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 21:07    #6
[quote="michalg"]Ciągle zastanawiam się nad kupnem i ciągle nie jestem bliżej podjęcia decyzji :). Pytanie do tych którzy grali sporo w każdą odsłonę: FM13, FM14 czy FM15 (tu może coś się zmieni po patchu), która wersja wg was najlepsza? Posiadam 13 i zastanawiam się czy zamiast 15 nie kupić 14, którą można dostać na allegro za grosze. O starsze nie pytam bo to już trochę prehistoria.[/quote]
Ściągnij demo, zobacz jak Ci się podoba.
Rozwiązanie romantico to piractwo.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 21:24    #7
[quote="Gietz"][quote="michalg"]Ciągle zastanawiam się nad kupnem i ciągle nie jestem bliżej podjęcia decyzji :). Pytanie do tych którzy grali sporo w każdą odsłonę: FM13, FM14 czy FM15 (tu może coś się zmieni po patchu), która wersja wg was najlepsza? Posiadam 13 i zastanawiam się czy zamiast 15 nie kupić 14, którą można dostać na allegro za grosze. O starsze nie pytam bo to już trochę prehistoria.[/quote]
Ściągnij demo, zobacz jak Ci się podoba.
Rozwiązanie romantico to piractwo.[/quote]

Gietz doskonale wiesz o tym, że demo to silnik nietknięty przez łatkę 15.1.3 więc chłopak może wyrobić sobie zbyt dobre zdanie a po zakupie i zapuszczeniu najnowszej łatki będzie żałował wydanych pieniędzy.
Jeżeli Gietz chcesz pomóc to daj konkretne info kiedy można spodziewać się patcha, bo grać nie można widząc te błędy w silniku.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 22:05    #8
[quote="romantico"][quote="michalg"]Ciągle zastanawiam się nad kupnem i ciągle nie jestem bliżej podjęcia decyzji :). Pytanie do tych którzy grali sporo w każdą odsłonę: FM13, FM14 czy FM15 (tu może coś się zmieni po patchu), która wersja wg was najlepsza? Posiadam 13 i zastanawiam się czy zamiast 15 nie kupić 14, którą można dostać na allegro za grosze. O starsze nie pytam bo to już trochę prehistoria.[/quote]

Ja radziłbym Ci sie wstrzymać lub ja tak bardzo ciągnie Cię do najnowszej odsłony to kup sobie dostęp za kilka złotych na allegro. Nie będziesz żałował.

Tu masz przykładową aukcję : http://alleg(...)466.html[/quote]
To chyba nie FM...

[quote]Gra działa bez żadnych problemów, nieograniczona liczba sezonów, brak jakichkolwiek błędów, crash dumpów, polska wersja językowa, możliwość aktualizacji![/quote]
:>

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.11.2014 o godz. 22:06

.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 22:50    #9
co do wysyłki na YT, udostępniłem już kilka goli na tym serwisie, raz tylko jak zmieniłem jakość nagrań z najsłabszej na najlepszą(w opcjach gry) to po dotarciu do 100% wyszedł komunikat, że plik jest za duży czy że nie dało się wysłać(nie pamiętam teraz)

 Bhoy Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2014
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 23:27    #10
Dla mnie 13nastka najlepszy FM ever!! 15 po dopracowaniu błędów w silniku meczowym będzie rządzić!! Gram Feynoordem drugi sezon i jest OK.

 chickenup82 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: strumień
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2014 23:59    #11
dla mnie gra jest ok. gram w każdą od 1998roku. i jest coraz lepiej. scouting, rozmowy meczowe, grafika (lekko zmieniła sie od 98) :D
przeczytałem forum od a-z i mam kilka spostrzeżeń. Bug jest jeden - każdy wie w 1 polskiej lidze te hokejowe wyniki. co do reszty? myślałem,że kontuzje bo w Lubinie troche ich mam. ale jak przeczytałem wpis Neila Brocka doszedłem do wniosku, że gość ma racje. a u mnie piłkarze zapieprzają po całym boisku. i gramy troszku agresywnie - stąd te kontuzje :D

Co do kornerów. Pamietam jeden mecz z Lechem away i wtopę 5-3. 4 gole ze stałych fragmentów. To trenują częściej stałe w obronie i straciłem może 2-3 gole w kolejnych 15 meczach. Często objeżdżali mi bocznych obrońców. w extraklasie Stolarskim i Azikiewiczem nie zawsze przejdzie numer gry na atak :D (w 1 lidze przechodził przeważnie). jak ich się cofnęło troszkę do wsparcia to efekt widoczny jest.

PO co to pisałem. Nie wiem ilu z nas nie ma utartych schematów gry i myśli,że zawsze się sprawdzi. Staram sie zmieniać schemat i dopasowywać do realiów. Co do hokejowych wyników to wystarczy popatrzeć na kilka z realu: Lech -Zawisza 6-2. Sociedad - Real M 4-2. wyniki interu (in minus) czy Bayernu (in plus) potwierdzają regułę :D A im wiecej bramek tym wiecej emocji.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.