Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 15:34    #451
[quote="sCan"]Rozegrałem właśnie połówkę pierwszego sezonu, więc sądzę, że mogę zabrać głos na temat wrażeń z gry. Osobiście czekam już tylko na szlify w silniku meczowym. Całe szczęście większość wrażeń jest pozytywnych.

Zdecydowanie na plus co raz większe spektrum możliwości, czyli to co kręci mnie najbardziej. Niuanse, których brakowało we wcześniejszych edycjach. Scouting to już prawie mistrzostwo. Wyskalowanie poziomu gry rywali - w lidze przegrałem 4 spotkania (2xBayern, 1xBVB i tylko raz niespodziewanie z Mainz). O tytuł przyjdzie mi walczyć właśnie z BVB i Bayernem -> http://imgur.com/pd6rAyQ Realne wyniki - nie uświadczyłem zbyt wielu hokejowych. Bardziej rozbudowana interakcja z piłkarzami. Bramki strzelane przez prawie wszystkich piłkarzy po różnych akcjach -> http://imgur.com/QvSzAlv Nie mam też plagi kontuzji. Średnio przez cały miesiąc gry mam 1-2 piłkarzy z urazami, co uważam za bardzo realne, zwłaszcza, że najczęściej są to krótkie kilkudniowe zdarzenia lub dłuższe 4-6 tygodniowe absencje.

Na minus stałe fragmenty gry. Nie chodzi o tracone bramki bo w Bundeslidze w 21 spotkaniach straciłem tylko dwie, ale o fakt, że trzeba znaleźć schemat, który pasuje do aktualnej wersji gry. Sprawdzone w 12ce i 14ce ustawienie się nie sprawdza. Konieczny jest wariant z kryciem strefowym -> http://imgur.com/f24wVOD Podejrzewam, że po łatce trzeba będzie szukać nowego schematu. Dobitki, zarówno po moich, jak i strzałach przeciwnika. Zawodnicy, którzy w narzekają, że chcą zmienić klub, który zagwarantuje im grę w CL choć w połowie sezonu jesteśmy na drugim miejscu w tabeli. Zrzucam to akurat na karb reputacji klubu. No i największy problem - runtime error. Pojawiał mi się w momencie rozgrzewki przed każdym spotkaniem. Poradziłem sobie z tym przejściem do trybu 2D oraz instalacją nowych sterowników karty graficznej (nie wiem co ostatecznie pomogło).

To tyle. Polecam tę wersję już na tym etapie. Chętnie wejdę w polemikę :)

Edit: dodałem kilka screenów.[/quote]


Widzę,że Krstic na 7 asyst. Po rożnych czy po prostopadłych podaniach ? Bo to jedyna rzecz,która mnie zniechęca do gry - brak akcji środkiem pola

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:11    #452
[quote="sCan"]Rozegrałem właśnie połówkę pierwszego sezonu, więc sądzę, że mogę zabrać głos na temat wrażeń z gry. Osobiście czekam już tylko na szlify w silniku meczowym. Całe szczęście większość wrażeń jest pozytywnych.

Zdecydowanie na plus co raz większe spektrum możliwości, czyli to co kręci mnie najbardziej. Niuanse, których brakowało we wcześniejszych edycjach. Scouting to już prawie mistrzostwo. Wyskalowanie poziomu gry rywali - w lidze przegrałem 4 spotkania (2xBayern, 1xBVB i tylko raz niespodziewanie z Mainz). O tytuł przyjdzie mi walczyć właśnie z BVB i Bayernem -> http://imgur.com/pd6rAyQ Realne wyniki - nie uświadczyłem zbyt wielu hokejowych. Bardziej rozbudowana interakcja z piłkarzami. Bramki strzelane przez prawie wszystkich piłkarzy po różnych akcjach -> http://imgur.com/QvSzAlv Nie mam też plagi kontuzji. Średnio przez cały miesiąc gry mam 1-2 piłkarzy z urazami, co uważam za bardzo realne, zwłaszcza, że najczęściej są to krótkie kilkudniowe zdarzenia lub dłuższe 4-6 tygodniowe absencje.

Na minus stałe fragmenty gry. Nie chodzi o tracone bramki bo w Bundeslidze w 21 spotkaniach straciłem tylko dwie, ale o fakt, że trzeba znaleźć schemat, który pasuje do aktualnej wersji gry. Sprawdzone w 12ce i 14ce ustawienie się nie sprawdza. Konieczny jest wariant z kryciem strefowym -> http://imgur.com/f24wVOD Podejrzewam, że po łatce trzeba będzie szukać nowego schematu. Dobitki, zarówno po moich, jak i strzałach przeciwnika. Zawodnicy, którzy w narzekają, że chcą zmienić klub, który zagwarantuje im grę w CL choć w połowie sezonu jesteśmy na drugim miejscu w tabeli. Zrzucam to akurat na karb reputacji klubu. No i największy problem - runtime error. Pojawiał mi się w momencie rozgrzewki przed każdym spotkaniem. Poradziłem sobie z tym przejściem do trybu 2D oraz instalacją nowych sterowników karty graficznej (nie wiem co ostatecznie pomogło).

To tyle. Polecam tę wersję już na tym etapie. Chętnie wejdę w polemikę :)

Edit: dodałem kilka screenów.[/quote]

sCan podeślij mi link na jakiegoś hosta z Twoim save'm.....to polemizujemy.

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:24    #453
[quote="romantico"][quote="sCan"]Rozegrałem właśnie połówkę pierwszego sezonu, więc sądzę, że mogę zabrać głos na temat wrażeń z gry. Osobiście czekam już tylko na szlify w silniku meczowym. Całe szczęście większość wrażeń jest pozytywnych.

Zdecydowanie na plus co raz większe spektrum możliwości, czyli to co kręci mnie najbardziej. Niuanse, których brakowało we wcześniejszych edycjach. Scouting to już prawie mistrzostwo. Wyskalowanie poziomu gry rywali - w lidze przegrałem 4 spotkania (2xBayern, 1xBVB i tylko raz niespodziewanie z Mainz). O tytuł przyjdzie mi walczyć właśnie z BVB i Bayernem -> http://imgur.com/pd6rAyQ Realne wyniki - nie uświadczyłem zbyt wielu hokejowych. Bardziej rozbudowana interakcja z piłkarzami. Bramki strzelane przez prawie wszystkich piłkarzy po różnych akcjach -> http://imgur.com/QvSzAlv Nie mam też plagi kontuzji. Średnio przez cały miesiąc gry mam 1-2 piłkarzy z urazami, co uważam za bardzo realne, zwłaszcza, że najczęściej są to krótkie kilkudniowe zdarzenia lub dłuższe 4-6 tygodniowe absencje.

Na minus stałe fragmenty gry. Nie chodzi o tracone bramki bo w Bundeslidze w 21 spotkaniach straciłem tylko dwie, ale o fakt, że trzeba znaleźć schemat, który pasuje do aktualnej wersji gry. Sprawdzone w 12ce i 14ce ustawienie się nie sprawdza. Konieczny jest wariant z kryciem strefowym -> http://imgur.com/f24wVOD Podejrzewam, że po łatce trzeba będzie szukać nowego schematu. Dobitki, zarówno po moich, jak i strzałach przeciwnika. Zawodnicy, którzy w narzekają, że chcą zmienić klub, który zagwarantuje im grę w CL choć w połowie sezonu jesteśmy na drugim miejscu w tabeli. Zrzucam to akurat na karb reputacji klubu. No i największy problem - runtime error. Pojawiał mi się w momencie rozgrzewki przed każdym spotkaniem. Poradziłem sobie z tym przejściem do trybu 2D oraz instalacją nowych sterowników karty graficznej (nie wiem co ostatecznie pomogło).

To tyle. Polecam tę wersję już na tym etapie. Chętnie wejdę w polemikę :)

Edit: dodałem kilka screenów.[/quote]

sCan podeślij mi link na jakiegoś hosta z Twoim save'm.....to polemizujemy.[/quote]

Będę przed kompem to Ci wyślę. Btw. po co sejw do polemiki?

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:27    #454
[quote="Makaronczterojajeczny"]i ztego tez powodu Japonia,wprawdzie w FM 2014 , ale innych porównań nie posiadam, na kilka rozpoczętych gier tylko raz nie zdobyła medalu, a Brazylia zdobyła ten medal tylko raz.Zdzrenie to udowodnione ststystycznie pokazuje,że o sukcesie decyduje wszystko tylko nie "cyferki" zawodników . Więc proszę mi tu bajek nie opowiadać.[/quote]
Nic nie jest tu udowodnione "ststystycznie". Wyskakujesz z tą Japonią jak Filip z konopi ... Nikt nie miał takiego problemu, w dziesiątkach testów rozkład czołowej czwórki był w porządku, przecież nawet strony piszące o FMie robiły symulacje turnieju i - nie uwierzysz - nikt nie miał w czołowej czwórce Japonii. Dlatego ciężko Twoje posty traktować poważnie - wymyślisz jakąś tezę ("Japonia zawsze gra w półfinałach MŚ", "pierwszy (albo drugi) strzał przeciwnika zawsze trafia do siatki";) i powtarzasz ją po kilkanaście razy, mimo zwrotnej informacji że nie, nie ma takiego problemu.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:27    #455
Zobaczę Twoją karierę bo uważam, że nie jest tak różowo jak opisujesz - mogę sie mylić...oby.

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:28    #456
[quote="Slayer666"][quote="sCan"]Rozegrałem właśnie połówkę pierwszego sezonu, więc sądzę, że mogę zabrać głos na temat wrażeń z gry. Osobiście czekam już tylko na szlify w silniku meczowym. Całe szczęście większość wrażeń jest pozytywnych.

Zdecydowanie na plus co raz większe spektrum możliwości, czyli to co kręci mnie najbardziej. Niuanse, których brakowało we wcześniejszych edycjach. Scouting to już prawie mistrzostwo. Wyskalowanie poziomu gry rywali - w lidze przegrałem 4 spotkania (2xBayern, 1xBVB i tylko raz niespodziewanie z Mainz). O tytuł przyjdzie mi walczyć właśnie z BVB i Bayernem -> http://imgur.com/pd6rAyQ Realne wyniki - nie uświadczyłem zbyt wielu hokejowych. Bardziej rozbudowana interakcja z piłkarzami. Bramki strzelane przez prawie wszystkich piłkarzy po różnych akcjach -> http://imgur.com/QvSzAlv Nie mam też plagi kontuzji. Średnio przez cały miesiąc gry mam 1-2 piłkarzy z urazami, co uważam za bardzo realne, zwłaszcza, że najczęściej są to krótkie kilkudniowe zdarzenia lub dłuższe 4-6 tygodniowe absencje.

Na minus stałe fragmenty gry. Nie chodzi o tracone bramki bo w Bundeslidze w 21 spotkaniach straciłem tylko dwie, ale o fakt, że trzeba znaleźć schemat, który pasuje do aktualnej wersji gry. Sprawdzone w 12ce i 14ce ustawienie się nie sprawdza. Konieczny jest wariant z kryciem strefowym -> http://imgur.com/f24wVOD Podejrzewam, że po łatce trzeba będzie szukać nowego schematu. Dobitki, zarówno po moich, jak i strzałach przeciwnika. Zawodnicy, którzy w narzekają, że chcą zmienić klub, który zagwarantuje im grę w CL choć w połowie sezonu jesteśmy na drugim miejscu w tabeli. Zrzucam to akurat na karb reputacji klubu. No i największy problem - runtime error. Pojawiał mi się w momencie rozgrzewki przed każdym spotkaniem. Poradziłem sobie z tym przejściem do trybu 2D oraz instalacją nowych sterowników karty graficznej (nie wiem co ostatecznie pomogło).

To tyle. Polecam tę wersję już na tym etapie. Chętnie wejdę w polemikę :)

Edit: dodałem kilka screenów.[/quote]


Widzę,że Krstic na 7 asyst. Po rożnych czy po prostopadłych podaniach ? Bo to jedyna rzecz,która mnie zniechęca do gry - brak akcji środkiem pola[/quote]
Gram krótkimi podaniami. Najczęściej są to zagrania z pierwszej piłki po kombinacynej grze z napastnikiem albo bocznymi rozgrywającymi.

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:33    #457
[quote="Gietz"][quote="Makaronczterojajeczny"]i ztego tez powodu Japonia,wprawdzie w FM 2014 , ale innych porównań nie posiadam, na kilka rozpoczętych gier tylko raz nie zdobyła medalu, a Brazylia zdobyła ten medal tylko raz.Zdzrenie to udowodnione ststystycznie pokazuje,że o sukcesie decyduje wszystko tylko nie "cyferki" zawodników . Więc proszę mi tu bajek nie opowiadać.[/quote]
Nic nie jest tu udowodnione "ststystycznie". Wyskakujesz z tą Japonią jak Filip z konopi ... Nikt nie miał takiego problemu, w dziesiątkach testów rozkład czołowej czwórki był w porządku, przecież nawet strony piszące o FMie robiły symulacje turnieju i - nie uwierzysz - nikt nie miał w czołowej czwórce Japonii. Dlatego ciężko Twoje posty traktować poważnie - wymyślisz jakąś tezę ("Japonia zawsze gra w półfinałach MŚ", "pierwszy (albo drugi) strzał przeciwnika zawsze trafia do siatki";) i powtarzasz ją po kilkanaście razy, mimo zwrotnej informacji że nie, nie ma takiego problemu.[/quote]

Ta teoria ze skutecznością pierwszego strzału nijak ma się do czystych kont jakie zachowuję w większości spotkań. Pomijam fakt, że narazie na bramce mam Svena Ulreicha.

 Crusaders... Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:39    #458
Jak wasi zawodnicy nie grają środkiem zmieńcie taktykę.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 16:42    #459
[quote="Crusaders Warszawa"]Jak wasi zawodnicy nie grają środkiem zmieńcie taktykę.[/quote]

buabuabua.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2014 17:42    #460
[quote="Gietz"][quote="Makaronczterojajeczny"]i ztego tez powodu Japonia,wprawdzie w FM 2014 , ale innych porównań nie posiadam, na kilka rozpoczętych gier tylko raz nie zdobyła medalu, a Brazylia zdobyła ten medal tylko raz.Zdzrenie to udowodnione ststystycznie pokazuje,że o sukcesie decyduje wszystko tylko nie "cyferki" zawodników . Więc proszę mi tu bajek nie opowiadać.[/quote]
Nic nie jest tu udowodnione "ststystycznie". Wyskakujesz z tą Japonią jak Filip z konopi ... Nikt nie miał takiego problemu, w dziesiątkach testów rozkład czołowej czwórki był w porządku, przecież nawet strony piszące o FMie robiły symulacje turnieju i - nie uwierzysz - nikt nie miał w czołowej czwórce Japonii. Dlatego ciężko Twoje posty traktować poważnie - wymyślisz jakąś tezę ("Japonia zawsze gra w półfinałach MŚ", "pierwszy (albo drugi) strzał przeciwnika zawsze trafia do siatki";) i powtarzasz ją po kilkanaście razy, mimo zwrotnej informacji że nie, nie ma takiego problemu.[/quote]

Przestań juz człowieku opowiadac te swoje popierdółki, bo jest podany link do finału mistrzostw świata 2014 i każdy go sobie może obejrzeć. Już mnie pusty śmiech ogarnia na teksty o sprzątacce, która nie miała i szwagier sprzątaczki tez nie miał.Generalnie to mnie pusty śmiech ogarnai na temat specjalistów z SI ,którzy testowali i tak testowali , że nie zauważyli , że w pewnym momencie gra 5 zawodników. Ta grupa geniuszy tak testowała, że nie zauważła,że gra potrafi sie zapisywać 20 minut. Wiem, to mnie się zapisuje, bo psu programisty zapisuje się 20 sekund.
i tyle w tym temacie

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.11.2014 o godz. 17:48

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution