Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 mat_eyo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2014 10:28    #521
Witam!

Mam pytanie odnośnie FM 2015, mam nadzieję, że to dobry dział. Strasznie irytuje mnie mała wiedza skautów w klubach. W Legii jeszcze rozumiem, ale w Milanie widziałem głównie włoskich graczy, a w Arsenalu głównie angielskich, zwłaszcza tych dostępnych w ramach prawa Bosmana. Ok, niech tak będzie, małe utrudnienie. Natomiast wściekłem się w momencie, kiedy objąłem kadrę Włoch, tam nie pokazuje nawet wszystkich graczy z Serie A. Co za bzdura - wybrałem w filtrach atrybuty i pokazuje mi tylko kilku piłkarzy, z czego ja doskonale wiem, że są inni spełniający ten warunek, których gra mi nie pokazuje. Ba, nawet z tych już obecnie powołanych nie pokazywało wszystkich graczy! Też się z tym spotkaliście, czy ja coś źle robię?

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2014 11:33    #522
Jak masz 100% wiedzy na temat danego kraju, to teoretycznie powinno pokazywać wszystkich piłkarzy,
Otóż Twój problem może wynikać, z nieodznaczenia w Filtrze kilku opcji, są to ,,Pokaż": Realistyczne Transfery, bądź ,,Wyłącz": Piłkarze z klubu X tj. twojego, w przypadku reprezentacji, może być zaznaczona opcja nie pokazuj zawodników z listy krajowej, albo już powołanych.

 mat_eyo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2014 11:49    #523
Gdzie dokładnie są te opcje? Kurcze gram w CMa i FM od kilkunastu lat i nigdy nie miałem takiego problemu z interfejsem jak w obecnej części, nieintuicyjny, nic nie mogę znaleźć :/

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2014 13:41    #524
Wszystko jest w bocznym pasku pod hasłem - Scouting. Następnie przejdź na prawo do filtrów i odznacz, albo zaznacz konkretne funkcje (Pokaż: Realistyczne transfery/ Wyłącz: Zawodnicy z prowadzonego klubu (reprezentacji), zawodnicy z listy krajowej).

 chickenup82 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: strumień
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2014 20:17    #525
[quote="mat_eyo"]Gdzie dokładnie są te opcje? Kurcze gram w CMa i FM od kilkunastu lat i nigdy nie miałem takiego problemu z interfejsem jak w obecnej części, nieintuicyjny, nic nie mogę znaleźć :/[/quote]

najbardziej nieintuicyjne jest menu taktyki przed spotkaniem. a juz okno "przeciwnik" doprowadza do szewskiej pasji!!!!!!!!!!!

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2014 21:31    #526
[quote="karo"]Jak masz 100% wiedzy na temat danego kraju, to teoretycznie powinno pokazywać wszystkich piłkarzy,
Otóż Twój problem może wynikać, z nieodznaczenia w Filtrze kilku opcji, są to ,,Pokaż": Realistyczne Transfery, bądź ,,Wyłącz": Piłkarze z klubu X tj. twojego, w przypadku reprezentacji, może być zaznaczona opcja nie pokazuj zawodników z listy krajowej, albo już powołanych.[/quote]

Ja nie rozumiem czemu min/max płaca nie jest atrybutem do wyszukiwania.

 mat_eyo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 10:35    #527
Dzięki wielkie Karo, znalazłem te opcje filtrowania i od razu gra się przyjemniej. Mogłem powołać odpowiednich zawodników, co od razu przełożyło się na wyniki mojej kadry - 2 mecze, dwie wygrane, bilans bramek 6:0 ;)

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 10:52    #528
Nie bardzo wiem, czy akurat miejsce dobre do podania info, ale w najnowszym Humble SEGA Bundle, jedną z pozycji z dolnego progu (więc za min 1 centa) jest taktyka stworzona przez Milesa Jacobsona
Uśpiony revolucjonista ;)

 najdi013 Partyzant

Postów: 299
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2008
Skąd: Chodzież
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 11:34    #529
Wiadomo już coś kiedy może się pojawić nowy patch? Bo noszę się z zamiarem zakupu, ale nie wiem czy jest sens, jeśli będzie trzeba jeszcze poczekać, a tak jak mówicie gra jest średnio-słabo grywalna.

 Barcafan1990 Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 16:59    #530
Masakra jakas
- zawodniicy w ogole ie reaguja na polecenia
- gra z kontry to gra prowadzona z ataku pozycyjnego zadnej rozznicy nie ma
-bramki z wrzutek to juz norma
-NAJGORSZE obroncy zachowuja sie jak bym ogladal na orliku 8latkow i to wieksze pojecie maja ze krotkie krycie to krotkie a nie 4 zawodnikow biega jak to ja bym prowadzil akcje a nie przeciwnik zero presji zero agresywnej gry zero checi przejecia pilki od rywali doiero jak oddadza stzral to wtedy odzyskuje pilke niigdy nie widzialem zebym przejal pilke od pomocnikow badz napastnikow i wysedl z kontra
jeden wielki bubel cos strasznego wracam do fma 12 mile widziana by byla aktualka skladow

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.