Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 18:38    #531
Gra jest niegrywalna, a patcha dalej nie ma...

Jeśli masz problem z killer rogami, ustaw krycie strefowe.
Jeśli masz problem z killer crossami, ustaw krycie 1o1 - dzisiaj na to wpadłem.

Zamiast się cieszyć spójną i logiczną grą, to człowiek musi szukać, jak złamać silnik...

Teraz jeszcze został problem braku kontr oraz prostopadłych piłek.

GG SI.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 sloppy_jack Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 19:37    #532
Mój MIlan przegrał z Cagliari 11-3 (rewanż 8-7) - bez komentarza.
FM --> "zakończ grę i wyjdź"

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 20:23    #533
już tego chłamu nie tykam. kupiłem sobie pro cycling manager i mam przednią zabawę.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 20:29    #534
[quote="sloppy_jack"]Mój MIlan przegrał z Cagliari 11-3 (rewanż 8-7) - bez komentarza.
FM --> "zakończ grę i wyjdź"[/quote]
Gdybyś wygrał to byś był wniebowzięty.

Osobiście dałem FMowi drugą szansę i ponownie zacząłem w niego pykać, lekko przymrużając oczy na wszelkie błędy - ot tak, dla zabawy. Nie idzie. :D Teraz irytuje mnie lekceważenie niektórych poleceń taktycznych. Mrużyłem jeszcze czasem oczy widząc to, co się dzieje, tłumacząc sobie wszelkie nieprawidłowości niewyuczoną taktyką do granic możliwości czy słabymi wykonawcami. Jednak gdy zaznaczasz opcję "ataki lewą stroną boiska", uczysz zespół taktyki, a w meczu do cholery strzelasz 4 bramki po dośrodkowaniach z prawej strony, to coś jest nie tak. Pominę już wszelkie inne fakty dotyczące zignorowania tego polecenia jak np. większa aktywność zawodnika po prawej stronie (ilość podań, dośrodkowań). W realnej piłce powiesz małolatom "grajcie lewą stroną" i będą grać tak jak im kazałeś.
Założę się zatem, że dając każdą kolejną szansę "tworowi SI, spaczonemu przez łatkę 15.1.3", skończę tak samo - będę zawiedziony. Nie wiem zatem jak mocno muszę mrużyć te oczy by nie widzieć tego "spektaklu", który ukazuje się moim oczom na ekranie monitora. Chyba czas spróbować zagrać z zamkniętymi oczami.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.11.2014 o godz. 20:30

.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 20:36    #535
[quote="pikawa94"][quote="sloppy_jack"]Mój MIlan przegrał z Cagliari 11-3 (rewanż 8-7) - bez komentarza.
FM --> "zakończ grę i wyjdź"[/quote]
Gdybyś wygrał to byś był wniebowzięty.

Osobiście dałem FMowi drugą szansę i ponownie zacząłem w niego pykać, lekko przymrużając oczy na wszelkie błędy - ot tak, dla zabawy. Nie idzie. :D Teraz irytuje mnie lekceważenie niektórych poleceń taktycznych. Mrużyłem jeszcze czasem oczy widząc to, co się dzieje, tłumacząc sobie wszelkie nieprawidłowości niewyuczoną taktyką do granic możliwości czy słabymi wykonawcami. Jednak gdy zaznaczasz opcję "ataki lewą stroną boiska", uczysz zespół taktyki, a w meczu do cholery strzelasz 4 bramki po dośrodkowaniach z prawej strony, to coś jest nie tak. Pominę już wszelkie inne fakty dotyczące zignorowania tego polecenia jak np. większa aktywność zawodnika po prawej stronie (ilość podań, dośrodkowań). W realnej piłce powiesz małolatom "grajcie lewą stroną" i będą grać tak jak im kazałeś.
Założę się zatem, że dając każdą kolejną szansę "tworowi SI, spaczonemu przez łatkę 15.1.3", skończę tak samo - będę zawiedziony. Nie wiem zatem jak mocno muszę mrużyć te oczy by nie widzieć tego "spektaklu", który ukazuje się moim oczom na ekranie monitora. Chyba czas spróbować zagrać z zamkniętymi oczami.[/quote]

Gdy potrzebny Gietz to go nie ma - GIETZ, kiedy patch?

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 21:00    #536
patch będzie jak sie napisze. A ponieważ tę grę trzeba napisac od nowa to patcha nie ma. Ale to nic. Patch pod znamiennym tytułem fm2016 naprawi wszystko. Idę sobie pojechać wyścig "Dookoła Algarve". Jakby kto nie wiedział to takie fajne miejsce w Europie.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 22:23    #537
[quote="romantico"]Gdy potrzebny Gietz to go nie ma - GIETZ, kiedy patch?[/quote]
Nie ja o tym decyduję i nie ja mam taką informację przekazywać - o takich globalnych sprawach informuje Miles Jacobson, szef firmy.

 bobstone_7 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 23:06    #538
Gram w lidze Singapuru, jest drugi sezon, przyszło do rejestrowania piłkarzy w AFC Cup i nie mogę z tym dalej ruszyć. Ma ktoś jakąś solucję ?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 23:08    #539
Urlop:p
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 bobstone_7 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 23:10    #540
:D Chodzi mi o to, że nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś przycisku do zarejestrowania piłkarzy. Noszę soczewki, ale teraz to jestem całkiem ślepy chyba

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.