Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 19:13    #571
Nic mi to nie mówi:)

Ja też:)
https://www.youtu(...)youtu.be
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 19:24    #572
Czy wiecie może o co chodzi z komunikatem - symulacja nie jest gotowa dla tego meczu?
Shaken, not stirred

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 20:51    #573
[quote="adam-rts"]panowie czy tylko u mnie jak strzele bramke to w duzej ilosci przypadkow zaraz ja trace w nastepnej akcji? to idzie kurwicy dostać...[/quote]
Obstawiam że nie w następnej akcji tylko w następnej akcji którą widzisz - grasz na sytuacjach kluczowych, rozszerzonych czy pełnym widoku meczu? Po strzelonej bramce reagujesz w jakikolwiek sposób, zmianą nastawienia, poleceniami taktycznymi, rozmową przy linii?

[quote="robal15"]A killer rogi dalej istnieją. 1. mecz i komputer strzelił z nich dwa gole...
A dośrodkowań dalej jest za dużo - średnio 60 na mecz...[/quote]
Widziałem trochę więcej spotkań na tym silniku i krycie przy rogach wyglądało bardzo porządnie. Jak wyglądały te rogi w Twoim przypadku?
Z ilością dośrodkowań poczekałbym kilka spotkań, odpaliłem kilka testowych gier żeby to sprawdzić i w żadnej nie przekroczyły 30 wrzutek w meczu (a gra liczy tez płaskie i zablokowane dośrodkowania).

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 21:01    #574
Co do szczegółów meczu to coś jest na forum.
http://www.cmrev(...)119.html
Natomiast meczów towarzyskich wychodzi na to że nie można odblokować?
Shaken, not stirred

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 21:07    #575
[quote="robal15"]A dośrodkowań dalej jest za dużo - średnio 60 na mecz...[/quote]
Btw, jakiej liczby się spodziewasz? 25-30 wrzutek na zespół na mecz to wartość całkowicie normalna, nawet trochę niska jeżeli pamiętasz że gra liczy też dośrodkowania zablokowane, wszystkie rzuty rożne (które zwykle do tej statystki nie są liczone) i płaskie dośrodkowania (czasem liczone jako podania w rzeczywistości - kwestia metodyki). W rekordowym meczu MU-Fulham ten pierwszy zespół wrzucał 85 razy (też bez rogów), średnia Liverpoolu przez dłuższy czas przekraczała 30 (bez rogów), podobnie Legia w Lidze Europy.

 Tomek83 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 21:09    #576
adam rts nie tylko u ciebie mam to samo

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 21:14    #577
[quote="Gietz"]
Widziałem trochę więcej spotkań na tym silniku i krycie przy rogach wyglądało bardzo porządnie. Jak wyglądały te rogi w Twoim przypadku?
Z ilością dośrodkowań poczekałbym kilka spotkań, odpaliłem kilka testowych gier żeby to sprawdzić i w żadnej nie przekroczyły 30 wrzutek w meczu (a gra liczy tez płaskie i zablokowane dośrodkowania).[/quote]

Zagrałem na razie 3. mecze. Tylko w pierwszym meczu komputer strzelił mi 2 gole z rogu. Mam wrażenie, że teraz lepiej kryją - bliżej i aktywniej. Jeśli chodzi o dośrodkowania, to w każdym meczu komputer ma ponad 50 dośrodkowań. Może to być spowodowane tym, że gram w 6. lidze - bym musiał zobaczyć, jak się to prezentuje w Depo.

Na forum Si podawali chyba, że średnia w RL to 30 wrzutek na mecz. Jak pogram Depo, to Ci powiem, jak to tam wygląda. Na razie cisnę Colwyn Bay.

Wiesz może, o co lata oraz jak to naprawić?
http://gyazo(...)03af5664

Przez to nie rozwija mi się. Ja z nim w ogóle nie gadałem, więc nie wiem skąd to niezadowolenie.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 27.11.2014 o godz. 21:19

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 21:20    #578
[quote="robal15"][quote="Gietz"]
Widziałem trochę więcej spotkań na tym silniku i krycie przy rogach wyglądało bardzo porządnie. Jak wyglądały te rogi w Twoim przypadku?
Z ilością dośrodkowań poczekałbym kilka spotkań, odpaliłem kilka testowych gier żeby to sprawdzić i w żadnej nie przekroczyły 30 wrzutek w meczu (a gra liczy tez płaskie i zablokowane dośrodkowania).[/quote]

Zagrałem na razie 3. mecze. Tylko w pierwszym meczu komputer strzelił mi 2 gole z rogu. Mam wrażenie, że teraz lepiej kryją - bliżej i aktywniej. Jeśli chodzi o dośrodkowania, to w każdym meczu komputer ma ponad 50 dośrodkowań. Może to być spowodowane tym, że gram w 6. lidze - bym musiał zobaczyć, jak się to prezentuje w Depo.[/quote]
Tak, zazwyczaj obrońcy zaczynają od strefy i aktywnie ruszają tam gdzie piłka będzie zagrana po jej kilku metrach w powietrzu. Przy wrzutkach na krótki słupek widać grę na wyprzedzenie obrońcy. Mogłoby być więcej ruchu, przepychanek w samym polu karnym, ale bez świetnego systemu kolizji wyglądałoby to słabo.
W polskiej Ekstraklasie średnia to 20-25 wrzutek na mecz na zespół, z czego <20% trafia do adresatów. Liczby zgadzają się z tym co sprawdzałem w statystykach.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 21:21    #579
[quote="robal15"][quote="Gietz"]
Widziałem trochę więcej spotkań na tym silniku i krycie przy rogach wyglądało bardzo porządnie. Jak wyglądały te rogi w Twoim przypadku?
Z ilością dośrodkowań poczekałbym kilka spotkań, odpaliłem kilka testowych gier żeby to sprawdzić i w żadnej nie przekroczyły 30 wrzutek w meczu (a gra liczy tez płaskie i zablokowane dośrodkowania).[/quote]

Zagrałem na razie 3. mecze. Tylko w pierwszym meczu komputer strzelił mi 2 gole z rogu. Mam wrażenie, że teraz lepiej kryją - bliżej i aktywniej. Jeśli chodzi o dośrodkowania, to w każdym meczu komputer ma ponad 50 dośrodkowań. Może to być spowodowane tym, że gram w 6. lidze - bym musiał zobaczyć, jak się to prezentuje w Depo.

Na forum Si podawali chyba, że średnia w RL to 30 wrzutek na mecz. Jak pogram Depo, to Ci powiem, jak to tam wygląda. Na razie cisnę Colwyn Bay.

Wiesz może, o co lata oraz jak to naprawić?
http://gyazo(...)03af5664

Przez to nie rozwija mi się. Ja z nim w ogóle nie gadałem, więc nie wiem skąd to niezadowolenie. [/quote]

obrazil sie bo kazesz mu trenowac :D

 Fylymyly Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2007
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 23:34    #580
Panowie, w dwóch meczach żadnych kontuzji, czy u was też takie nowinki? :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.