Wyszukiwanie ID

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006, 16:20    Pytanie
Czy istnieje może jakiś program (coś jak ten scout - wgrywamy save i szukamy talenciaków - osobiście nie używam bo zabija to radość z samodzielnego szukania) do wyszukiwania ID zawodnika - uruchamiam go ,wpisuję np. Marek Citko i wyświetla mi ID tego gracza,a także w drugą stronę - wpisuję ID a wyświetla mi dane gracza.Wiem że można uzyskać ID zawodników włączając odpowiednią opcję w grze ale tak z ciekawości się zapytam bo nie chce mi się wypisywać na kartkach setek nazwisk i numerów do nich
.da się zrobić taki plik config.xml że wrzucam do niego id zawodników z różnych klubów,często nawet jakiś egzotycznych i przypisuję to do zdjęć w JEDNYM pliku a nie bawię się w robienie czegoś w stylu - 1 klub - zawodnicy danej drużyny - 1 config itd.Chodzi mi o własnoręczne stworzenie facepacka w którym uzupełniłbym składy niektórych drużyn o zdjęcia zawodników ,które nie zostały nigdzie uwzględnione.Uff mam nadzieję że jasno napisałem o co mi chodzi :)

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 16:25    #1
Pokazywanie ID można włączyć w opcjach. Nie znam innej metody.

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 16:26    #2
Dokładnie. Jeśli chodzi o config.xml, może być jeden, wtedy zdjęcia zawodników muszą być w jednym folderze. Tylko kto będzie przepisywał ID wszystkich zawodników... ;D

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 16:31    #3
Jedziesz tak:
D:Program FilesSports InteractiveFootball Manager 2006datagraphicspicturesplayers

ID bierzesz z Gry. Robisz nowy folder w danym katalogu wymyślasz sobie nazwę i ładujesz zdjęcia. Plik config zamieniasz z .txt na .xml
Nie warto robić pliku Config od podstaw (kopiujesz z tych które tam są i zmieniasz dane.) Poszczególnych piłkarzy robisz tak: ( w pliku config ):


Użytkownik uznał post za pomocny

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 17:00    #4
dzięki za szybką reakcję - ID wezmę z gry,ciekaw byłem tylko czy jest jakiś programik do tego.
do configu ściągnąłem fmxml ale metoda Partyzanta będzie chyba najlepsza.Zaraz ją sprawdzę!

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 17:06    #5
sorry za roztargnienie ale plama :) oczywiście chodziło o metodę Obserwatora a nie żadnego "partyzanta" (czasem copy paste zawodzi jak się nie patrzy co się wkleja :) )

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 17:10    #6
niema programu, przynajmniej nic o taki nie słyszałem, musisz wykonać prace ' ręcznie ' :)

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 17:12    #7
Weź FmXml, to najprostszy program świata. Uruchom go, wskaż ścieżkę ze zdjęciami, zaznacz "Face" i będą ci się pokazywać nazwy zdjęć, a ty wpisujesz ID. Pozzdro :D

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 17:13    #8
ten program czasen się nie sprawda. Link do niego:
http://www.fmliv(...)amp;nr=9

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2006 17:14    #9
w tym linku masz (chyba) najnowszą wersję i najbardziej poprawna v0.3 ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.