Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 Tomek83 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 16:44    #671
a ja gram MK dons awansowalem do championship i w 7 meczach mam 6 porazek i 1 remis wiecd wystawilem na 8 mecz sklad z dupy na spotkanie z leeds pomocnicy grali w obronie itd i do przerwy wygrywam 3-0! mecz sie skonczyl 3-2 i gdzie tu logika?

 vaduz666 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 17:15    #672
Często może się wydawać że to słabe wyniki mogą zniechęcić gracza do dalszego grania w grę ale u mnie jest zupełnie odwrotnie ... Przejąłem Wisłe Płock która była skazywana na dolną połowę tabeli,graczy w pierwszym okienku nie kupiłem a pomimo tego już w 1 sezonie na 4 kolejki przed końcem byłem pewny awansu do Ekstraklasy,gdzie w FM14 po mękach wywalczyłem go dopiero w 3 sezonie,ale może to nie jest jeszcze najgorsze najbardziej zraziło mnie to że po awansie do ekstraklasy nagle z biednego klubiku Wisła stała się klubem który mógł sobie pozwolić na wydatki rzędu 500.000 euro ... w dodatku zarząd bez żadnego "ale" pozwlił mi na zwiększenie tego budżetu płacowego,miałem zasięg scoutingu obejmujący cały świat,ale dobra największe jaja były w 2 sezonie w ekstra-klapie gdzie zająłem 2 miejsce za Lechem tracąc do niego punkt ! W FM14 ani nie mogłem robić jakiś wielkich transferów,ani mój zespół nie wygrywał z takimi zespołami jak Legia po 4:0 na wyjezdzie ... Ta gra traci kompletnie na realizmie,mega się do niej zraziłem pomimo że powieninem się cieszyć że mój klub jest tak wysoko to dla mnie jest nie do pomyślenia,zero spójności.Teraz będę grać eliminacje do PE,ale jak narazie kończe z tą grą.Jak ktos chce moge przeslac save,ani taktyki nie mam sciagnietej z neta tylko sam zrobilem ją w 5 minut nie więcej.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 17:33    #673
[quote="vaduz666"]Często może się wydawać że to słabe wyniki mogą zniechęcić gracza do dalszego grania w grę ale u mnie jest zupełnie odwrotnie ... Przejąłem Wisłe Płock która była skazywana na dolną połowę tabeli,graczy w pierwszym okienku nie kupiłem a pomimo tego już w 1 sezonie na 4 kolejki przed końcem byłem pewny awansu do Ekstraklasy,gdzie w FM14 po mękach wywalczyłem go dopiero w 3 sezonie,ale może to nie jest jeszcze najgorsze najbardziej zraziło mnie to że po awansie do ekstraklasy nagle z biednego klubiku Wisła stała się klubem który mógł sobie pozwolić na wydatki rzędu 500.000 euro ... w dodatku zarząd bez żadnego "ale" pozwlił mi na zwiększenie tego budżetu płacowego,miałem zasięg scoutingu obejmujący cały świat,ale dobra największe jaja były w 2 sezonie w ekstra-klapie gdzie zająłem 2 miejsce za Lechem tracąc do niego punkt ! W FM14 ani nie mogłem robić jakiś wielkich transferów,ani mój zespół nie wygrywał z takimi zespołami jak Legia po 4:0 na wyjezdzie ... Ta gra traci kompletnie na realizmie,mega się do niej zraziłem pomimo że powieninem się cieszyć że mój klub jest tak wysoko to dla mnie jest nie do pomyślenia,zero spójności.Teraz będę grać eliminacje do PE,ale jak narazie kończe z tą grą.Jak ktos chce moge przeslac save,ani taktyki nie mam sciagnietej z neta tylko sam zrobilem ją w 5 minut nie więcej.[/quote]

zobacz sobie na tabele I ligi, gdzie w tej chwili jest Wisła, a co do budzetu to wystarczy przypomnieć, że Orlen jest z Płocka więc, może oni mają jakąś umowę z Wisła? Kiedyś tak było

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 18:07    #674
[quote="robal15"]OMG!!!!
http://gyazo(...)e71f5a84[/quote]

co w tym dziwnego? :(

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 18:21    #675
[quote="myfunnygame"][quote="robal15"]OMG!!!!
http://gyazo(...)e71f5a84[/quote]

co w tym dziwnego? :([/quote]

Powtarzasz się. Znajdź taki przypadek w Polsce:>
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 19:06    #676
z czym sie powtarzam? W polsce ktoś z klubu z łodzi chyba sms łódź tyle lat miał?

Co jeden to lepszy, ja miałem zwycięstwa po mniejszej liczbie celnych strzałów jak i porażki po przytłaczających atakach na rywala(oglądając rozszerzone a nie tylko statystyki!) więc nie pieprz głupot że tylko przeciw twojemu zespołowi są takie staty i wyniki. Juz gdzies napisałem. Strzleałem i traciłem po akcjach skrzydłami, podaniach za obrońców, prostopadłych podaniach, rogach, wolnych, autach, karnych cała paleta sytuacji. Nawet raz po spalonym strzeliłem (zdarza się najlepszem :D )

Poza tym co w związku z tym, że ktoś prowadzi jakiś klub tak długo? Może to byc jakiś stary chop trenujący dla zabawy, w Anglii mają inne podejście do trenowania. Niektórzy robią to z pasji i szkolą młodzież na przykłąd. U nas liczy się tylko wynik, chuj z młodzieżą, ważne żeby były wyniki, potem seria niewygranych meczów i można się pakować do innego klubu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.11.2014 o godz. 19:08

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 19:20    #677
[quote="myfunnygame"]z czym sie powtarzam? W polsce ktoś z klubu z łodzi chyba sms łódź tyle lat miał?[/quote]
Mi do głowy przyszedł Janusz Kowalski z Gwarka - ponad 24 lata i trwa :)

[quote="myfunnygame"] U nas liczy się tylko wynik, chuj z młodzieżą, ważne żeby były wyniki, potem seria niewygranych meczów i można się pakować do innego klubu.[/quote]
Co akurat jest w FMie widoczne - w Ekstraklasie i I lidze jest około 10 zmian trenerów rocznie, czasem więcej.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 19:26    #678
[quote="myfunnygame"]z czym sie powtarzam? W polsce ktoś z klubu z łodzi chyba sms łódź tyle lat miał?

Co jeden to lepszy, ja miałem zwycięstwa po mniejszej liczbie celnych strzałów jak i porażki po przytłaczających atakach na rywala(oglądając rozszerzone a nie tylko statystyki!) więc nie pieprz głupot że tylko przeciw twojemu zespołowi są takie staty i wyniki. Juz gdzies napisałem. Strzleałem i traciłem po akcjach skrzydłami, podaniach za obrońców, prostopadłych podaniach, rogach, wolnych, autach, karnych cała paleta sytuacji. Nawet raz po spalonym strzeliłem (zdarza się najlepszem :D )

Poza tym co w związku z tym, że ktoś prowadzi jakiś klub tak długo? Może to byc jakiś stary chop trenujący dla zabawy, w Anglii mają inne podejście do trenowania. Niektórzy robią to z pasji i szkolą młodzież na przykłąd. U nas liczy się tylko wynik, chuj z młodzieżą, ważne żeby były wyniki, potem seria niewygranych meczów i można się pakować do innego klubu.[/quote]

Podałem to jako ciekawostka, a Ty robisz wielkie halo. Gadać każdy potrafi, podaj przykłady to pogadamy. Też mogę powiedzieć, że wygrałem w lotka. Uwierzysz mi?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 19:32    #679
Wyjaśnijcie to sobie na priv, proszę.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Fajfer11 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2014 19:42    #680
Ej, jak przydzielam zawodnikowi mentora to jest szansa i mówię żeby go doglądał poza boiskiem to jest szansa, że atrybuty profesjonalizm i ambicja mu skoczą?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution