Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 21:10    #701
Gervinho za 40mln ojro do Realu:)

Interes życia:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2014 o godz. 21:16

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 22:31    #702
O mam dla Ciebie robal15 taką ciekawostke. Widziałes dziś bramke Legii (a raczej Cracovii)? Założe się że gdybyś w FM taką stracił od razu bys mówił że bug! Chyba że mecz realny też zbugowany?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2014 o godz. 22:31

 chickenup82 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: strumień
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 22:54    #703
[quote="kell1987"][quote="Gietz"][quote="lksz15"]Co jakiś czas w wiadomościach FM pojawia się "Skąd się biorą polskie gwiazdy" itp. i teraz np mam, że Polonia Warszawa wyszkoliła najwięcej polskich gwiazd (aż dwie :) I mam pytanie odnośnie tych statystyk. Gdzie w klubie można sprawdzić co to za gwiazdy? Bo jedynie pokazuje mi ile ich jest, ale nigdzie nie mogę zobaczyć kto dokładnie do tych gwiazd należy.[/quote]
Na pewno jednym jest Wszołek, drugiego nie jestem pewien - Cezary Wilk? Mogłoby się rzeczywiście wyświetlać, news miałby więcej sensu :)

[quote="norbikk"]Jak mam uaktualnienie w pliku .fmf to wklejam go do editor data tak? Z tym że nie moge go wybrać w grze podczas edytowania bazy danych nie mam tego do wyboru. Wcześniej się z tym nie spotkałem więc nie wiem trzeba to w inny sposób uruchamiać?[/quote]
Nie do końca ogarniam ten system, ale nie - w folderze editor data ma być plik .dbc. Pobierasz ze Steama narzędzie Resource Archiever 2015 i rozpakowujesz nim plik .fmf. Z tego co wiem to było konieczne żeby pliki mogły funkcjonować w Steamie, ale powinno to być wygodniejsze :/[/quote]

być może ten drugi to Teodorczyk, bo mimo, że nie wychowanek, ale od juniora już grał w Poloni[/quote]


Chyba Mierzejweski Adrian - za 5 mln do Trabzonu z Polonii Poszedł. może on?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 23:02    #704
[quote="chickenup82"][quote="kell1987"][quote="Gietz"][quote="lksz15"]Co jakiś czas w wiadomościach FM pojawia się "Skąd się biorą polskie gwiazdy" itp. i teraz np mam, że Polonia Warszawa wyszkoliła najwięcej polskich gwiazd (aż dwie :) I mam pytanie odnośnie tych statystyk. Gdzie w klubie można sprawdzić co to za gwiazdy? Bo jedynie pokazuje mi ile ich jest, ale nigdzie nie mogę zobaczyć kto dokładnie do tych gwiazd należy.[/quote]
Na pewno jednym jest Wszołek, drugiego nie jestem pewien - Cezary Wilk? Mogłoby się rzeczywiście wyświetlać, news miałby więcej sensu :)

[quote="norbikk"]Jak mam uaktualnienie w pliku .fmf to wklejam go do editor data tak? Z tym że nie moge go wybrać w grze podczas edytowania bazy danych nie mam tego do wyboru. Wcześniej się z tym nie spotkałem więc nie wiem trzeba to w inny sposób uruchamiać?[/quote]
Nie do końca ogarniam ten system, ale nie - w folderze editor data ma być plik .dbc. Pobierasz ze Steama narzędzie Resource Archiever 2015 i rozpakowujesz nim plik .fmf. Z tego co wiem to było konieczne żeby pliki mogły funkcjonować w Steamie, ale powinno to być wygodniejsze :/[/quote]

być może ten drugi to Teodorczyk, bo mimo, że nie wychowanek, ale od juniora już grał w Poloni[/quote]


Chyba Mierzejweski Adrian - za 5 mln do Trabzonu z Polonii Poszedł. może on?[/quote]

Mierzejewski to wychowanek bodajże Naki Olsztyn, a w ekstrakalsie debiutował w Wisle Płock, więc na pewno nie on

 chickenup82 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: strumień
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2014 23:30    #705
[quote="kell1987"][quote="chickenup82"][quote="kell1987"][quote="Gietz"][quote="lksz15"]Co jakiś czas w wiadomościach FM pojawia się "Skąd się biorą polskie gwiazdy" itp. i teraz np mam, że Polonia Warszawa wyszkoliła najwięcej polskich gwiazd (aż dwie :) I mam pytanie odnośnie tych statystyk. Gdzie w klubie można sprawdzić co to za gwiazdy? Bo jedynie pokazuje mi ile ich jest, ale nigdzie nie mogę zobaczyć kto dokładnie do tych gwiazd należy.[/quote]
Na pewno jednym jest Wszołek, drugiego nie jestem pewien - Cezary Wilk? Mogłoby się rzeczywiście wyświetlać, news miałby więcej sensu :)

[quote="norbikk"]Jak mam uaktualnienie w pliku .fmf to wklejam go do editor data tak? Z tym że nie moge go wybrać w grze podczas edytowania bazy danych nie mam tego do wyboru. Wcześniej się z tym nie spotkałem więc nie wiem trzeba to w inny sposób uruchamiać?[/quote]
Nie do końca ogarniam ten system, ale nie - w folderze editor data ma być plik .dbc. Pobierasz ze Steama narzędzie Resource Archiever 2015 i rozpakowujesz nim plik .fmf. Z tego co wiem to było konieczne żeby pliki mogły funkcjonować w Steamie, ale powinno to być wygodniejsze :/[/quote]

być może ten drugi to Teodorczyk, bo mimo, że nie wychowanek, ale od juniora już grał w Poloni[/quote]


Chyba Mierzejweski Adrian - za 5 mln do Trabzonu z Polonii Poszedł. może on?[/quote]

Mierzejewski to wychowanek bodajże Naki Olsztyn, a w ekstrakalsie debiutował w Wisle Płock, więc na pewno nie on[/quote]


tak, ale wszołek, teodorczyk tez nie...a mówi się ze oni. w grze wychodzi ze stomilu olsztyn ale moze byc on bo sie wypromował w Polonii

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 00:47    #706
http://gyazo(...)d3c7ae46

1:0 dla silnika:)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 05:45    #707
wśród setek tysięcy meczy znajdą ci robalku zaraz z tuzin takich samych.I co gorsza oni mają rację. Takie mecze są były i będą. Tyle tylko,że jest coś o czym nigdy panowie od zaklinania rzeczywistości nie mówią, albo też nie wiedzą.Takie zdarzenie działa tylko w tej grze w jedną stronę. Ja naprzykład nie wiem dlaczego przez pierwsze trzy mecze (sejf przed każdym) grając całe spotkania, na 55 strzałów nie strzeliłem żadnej bramki, a na skrutach, przy w sumie podobnej ilości strzałów wygrałem te trzy mecze. I nagle po trzecim meczu,statystycznie rzecz biorąc skruty i całe mecze są "takie same"

 KonradRTS Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 08:12    #708
To podsumowując, warto kupić, czy jeszcze czekać?

 Tomek83 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 11:48    #709
zdecydowanie czekac

 Crusaders... Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 12:17    #710
[quote="Makaronczterojajeczny"]wśród setek tysięcy meczy znajdą ci robalku zaraz z tuzin takich samych.I co gorsza oni mają rację. Takie mecze są były i będą. Tyle tylko,że jest coś o czym nigdy panowie od zaklinania rzeczywistości nie mówią, albo też nie wiedzą.Takie zdarzenie działa tylko w tej grze w jedną stronę. Ja naprzykład nie wiem dlaczego przez pierwsze trzy mecze (sejf przed każdym) grając całe spotkania, na 55 strzałów nie strzeliłem żadnej bramki, a na skrutach, przy w sumie podobnej ilości strzałów wygrałem te trzy mecze. I nagle po trzecim meczu,statystycznie rzecz biorąc skruty i całe mecze są "takie same"[/quote]

Weź napisz to jeszcze raz, ale po polsku.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.