Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 16:33    #721
[quote="Cajmer"][quote="robal15"]http://gyazo.com/f62b2a54ee35e4fbb93f29cf8ebb0e28

3 strzały, 3 gole.
GG.

Dwa gole z killer autów...[/quote]
Hehe na poczatku byly killer rogi, potem killer dosrodkowania, teraz killer auty, co bedzie nastepne? moze killer strzaly posladkami ? :D [/quote]

Nadal będziesz się śmiał ze swojej ignorancji???
http://commu(...)anced...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 17:19    #722
konradRTW,
zależy czy przeszkadza ci jak komputer robi cie w ciula :)
nie wiem od czego to zależy ale grając na najgorszej licencji piłkarze nie zawsze słuchają poleceń, może właśnie od tego to zależy? Próbował ktoś grać na najlepszych atrybutach trenerskich?


makaron


skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut skrut

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 18:07    #723
Ja zauważyłem natomiast u siebie bardzo irytującą rzecz. I nie wiem czy to ja tak tylko mam czy to w silniku gry jest problem.
Otóż gdy jest ostatnia minuta nie raz mój zespół czy nawet komputera bo i tak i tak się zdarzało, np gdy przegrywa jest rzut wolny w okolicach pola karnego lub rzut rożny to sędzia kończy nagle spotkanie a taki róg czy wolny nieraz może uratować remis bądź dać wygraną w końcówce. A już nie wspomnę jak ostatnia minuta jest i jest kontra 3 na 1 lub sam na sam to zaraz przed polem karnym sędzia kończy gre i nie daje dokończyć akcji. Szczerze powiem że nie wiem czy w rzeczywistości jest to tak często ale wątpię. Macie podobnie?

I korzystając z okazji. Jak i gdzie można kupić FMRTE 15 ? Tak aby móc zapłacić jeśli już trzeba :P w PL zł ?

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 18:13    #724
[quote="romantico"]A ja po tym patchu widzę, że nadal jest dużo do zrobienia w kwestii AI - obrońcy poruszają jak kołki, bardzo rzadko doskakują do rywala. Mam wrażenie, że praktycznie 90% przeciwników AI gra ten sam układ taktyczny. Przerwy między obrońcami są za duże w kryciu strefowym. Gra bramkarza nie do końca została zaprawiona... często bramkarz wypluwa piłkę w stronę przeciwnika bądź bezpośrednio pod jego nogi.[/quote]

Ustaw podgląd formacji rywala w trakcie meczu, AI nie dość, że gra różnymi ustawieniami to jeszcze potrafi szachować nimi w trakcie spotkania, w zależności od sytuacji na boisku. Te algorytmy działają bardzo dobrze. Obrońcy doskakują, mieszają się jak są źle ustawieni taktycznie, albo rywal wyprowadza zabójcza kontrę. Bramkarz gra bardzo dobrze, wychodzi z bramki bardzo agresywnie, czego nie było wcześniej. Piłkę wypluwa jak jest SILNY strzał, nie widziałem by wypluwał przy lekkim, albo technicznym strzale, nic więc dziwnego, że łatwo wtedy o dobitkę,

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 18:13    #725
Komputer każdy róg wykonuje na bliski słupek.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 18:16    #726
[quote="robal15"]Komputer każdy róg wykonuje na bliski słupek.[/quote]

Prawdopodobnie tracisz bramki, z dośrodkowań na krótki słupek, stąd wrażenie że wszystkie piłki tam lądują.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 19:14    #727
[quote="karo"][quote="robal15"]Komputer każdy róg wykonuje na bliski słupek.[/quote]

Prawdopodobnie tracisz bramki, z dośrodkowań na krótki słupek, stąd wrażenie że wszystkie piłki tam lądują.[/quote]

Nawet kiedy nie tracę bramek, to dośrodkowują na krótki słupek. A teraz po tym patchu, to komputer strzela średnio dwa rożne na 10 meczy, więc często widzę ich nieudane próby.

Zaznaczę, że nie gram na kluczowych :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.12.2014 o godz. 19:14

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 20:03    #728
Mi się tam gra zajebiście zacząłem na nowym patchu od 3 sezonu starą kariere w Ligue 1,m.in. ojebałem 10-1 Lyon na wyjeździe, mam dwa mistrza z rzędu moim Saint Etienne,raz zrobiłem 93 pk,w drugim sezonie 99 pk,klepie środkiem aż miło,gniotę każdego czy to Monaco czy PSG,gola z dośrodkowania trace raz na 5-6 meczy,grunt to skrócic pole gry i dac bocznym obrońcą rolę wsparcia,jedyny niedosyt to wpierdol 2-5 z Barceloną w LM ale idzie jakoś przeżyc,bo ładnie się wzmocniłem w nowym sezonie,w dodatku pięknie rozwija się Jovic i Ajer,których kupiłem za łączną kwotę 300 tyś euro a teraz pół europy ich chce

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 20:27    #729
Idzie zajebiście=gra dobra.
Idzie słabo=gra słaba.

xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 20:40    #730
@robal,nie prawda bo na tamtym patchu też gniotłem ale nie miało to większego sensu gdy wszystko szło skrzydłami,na obecnym patchu wszystko wygląda tak jak należy,strzelam 100 goli w lidze,Jovic jest dwukrotnie królem strzelców, Tielemansa chce pół europy

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.