Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 21:11    #731
Taki podział graczy funkcjonuje od dawna, ale jest to zrozumiałe. Otóż przy złych ustawieniach taktycznych, dzieją się takie rzeczy w silniku meczowym, że chciałoby się wyrzucić grę przez okno. Slayer666 dobitnie pokazał, że przyjemność z gry czerpie ponieważ, zawodnicy grają tak jak on to sobie wyobrażał, dodam dodatkowo że gra nie jest schematyczna, ponieważ sukcesy można osiągać również przy bardzo ofensywnie grających bocznych obrońcach, u mnie funkcjonują oni jako Kompletny Boczny Obrońca Atak i przy dobrym dostosowaniu innych instrukcji zespołowych, indywidualnych i ustawieniu odpowiedniej formacji moje zespoły zawsze grają tak, by wykorzystać w 100% swoje umiejętności i zawsze grają powyżej oczekiwań, co na pewno cieszy, kiedy praca taktyczna przynosi efekty w postaci, np. takich sukcesów:

http://imgur.com/dR7uEOn

Bramka zdobyta w finale przez Milika. Pokazana cała akcja w całości, ukazuje jak poruszają się zawodnicy, boczni obrońca bardzo rozciągają grę, grają odważnie, natomiast środek ostrożnie, z asekuracyjnym defensywnym pomocnikiem.
https(...)jZ822gWo

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 21:23    #732
A mi mimo iż idzie dobrze to gra się nie podoba a o to powody
-nie będę mówił o błędach tylko o tym że SI w każdej odsłonie powtarza te same błędy ,w tym FM-ie poprawiane były już błędy które zdarzały się w FM 2014 a i tak nadal nie poprawili wszystkich
- to już 7 odsłona z silnikiem 3D a tak naprawdę nie wiele się zmieniło poprawione co roku tekstury zachowanie piłkarzy według mnie to za mało jak na 7 odsłon gry

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 21:53    #733
[quote="Slayer666"]@robal,nie prawda bo na tamtym patchu też gniotłem ale nie miało to większego sensu gdy wszystko szło skrzydłami,na obecnym patchu wszystko wygląda tak jak należy,strzelam 100 goli w lidze,Jovic jest dwukrotnie królem strzelców, Tielemansa chce pół europy[/quote]

[quote="Slayer666"]jest tak samo jak było, ustawiłem 3 napastników dwóch pomocników w środku i rygla, na 6 meczy 4 przegrałem 1 remis z PSG !! i zwycięstwo z Reims, pół sytuacji nie mogą zrobic w środku pola,żenada[/quote]

:D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2014 22:49    #734
[quote="robal15"][quote="Slayer666"]@robal,nie prawda bo na tamtym patchu też gniotłem ale nie miało to większego sensu gdy wszystko szło skrzydłami,na obecnym patchu wszystko wygląda tak jak należy,strzelam 100 goli w lidze,Jovic jest dwukrotnie królem strzelców, Tielemansa chce pół europy[/quote]

[quote="Slayer666"]jest tak samo jak było, ustawiłem 3 napastników dwóch pomocników w środku i rygla, na 6 meczy 4 przegrałem 1 remis z PSG !! i zwycięstwo z Reims, pół sytuacji nie mogą zrobic w środku pola,żenada[/quote]

:D[/quote]

Robal; wielki szacun, że chciało Ci się szukać. Slayer666 trochę żenadą zapachiało.
Karo....te błędy o których napisałem maja odzwierciedlenie w postach na oficjalnym forum SI, więc nie tylko ja takie schematy zauważyłem. No tak, zapomniałbym; stara szkoła - jak u mnie to nie występuje, to złe ustawienia taktyczne, bla bla bla.....reasumując - nie umiem grać buhahaha. Karo cieszę się, że Ty umiesz.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 00:13    #735
hehe mój pierwszy raz w FM15 gdzie przeciwnik nie oddał żadnego strzału, choć w końcówce drżałem o wynik bo mieli rożny, ale w końcu wróciłem na fotel lidera ;)
http://www.fotos(...)4eb.html

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 00:21    #736
[quote="kell1987"]hehe mój pierwszy raz w FM15 gdzie przeciwnik nie oddał żadnego strzału, choć w końcówce drżałem o wynik bo mieli rożny, ale w końcu wróciłem na fotel lidera ;)
http://www.fotos(...)4eb.html[/quote]

Nieźle:)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 06:50    #737
[quote="robal15"][quote="Slayer666"]@robal,nie prawda bo na tamtym patchu też gniotłem ale nie miało to większego sensu gdy wszystko szło skrzydłami,na obecnym patchu wszystko wygląda tak jak należy,strzelam 100 goli w lidze,Jovic jest dwukrotnie królem strzelców, Tielemansa chce pół europy[/quote]

[quote="Slayer666"]jest tak samo jak było, ustawiłem 3 napastników dwóch pomocników w środku i rygla, na 6 meczy 4 przegrałem 1 remis z PSG !! i zwycięstwo z Reims, pół sytuacji nie mogą zrobic w środku pola,żenada[/quote]

:D[/quote]

Wszystko było spowodowane pomyłką. Nie zainstalował mi się patch a myślałem,że gram na nowej łatce.Zorientowałem się po 8 meczach gdy ciągle traciłem gola z rożnego

 kedzior19 Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2005
Skąd: Pisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 09:49    #738
Panowie głupia sprawa, gdzie znaleźć zakładkę posady, zagrożone posady itd .

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 09:58    #739
po lewej zakładka sztab i tam u góry ostatnia zakładka stabilność posady

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 10:11    #740
Przyjrzałem się 5 pierwszym zespołom z 3 lig europejskich i ich 6 ostatnim meczom i przeważnie liczba strzałów oscyluje pomiędzy 10-15 na drużynę oczywiście zdarzają się mecze gdzie jest ich więcej ale to rzadko ,przejrzałem też wszystkie mecze Realu Madryt w tym sezonie w Lidze i tylko w 2 meczach jak dobrze pamiętam oddał największą liczbę strzałów 18 na mecz, natomiast ja w Romie na 22 rozegrane mecze w 14 meczach mam strzałów 20 i powyżej w jednym meczu który przegrałem z Parmą miałem 31 strzałów i 9 celnych do 8 strzałów Parmy z czego 6 celnych przegrałem wówczas 1:2 a także z Interem na początku sezonu przegrany 0:2 u siebie moich 28 strzałów i 14 celnych a Inter 13:8 a więc co pisał Robal15 we wcześniejszych postach to prawda problem jest

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution