Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:10    #751
Jak ja kocham, gdy silnik meczowy oszukuje. jak zwykle 3 strzały, 3 gole. Dwie pierwsze jak zwykle tylko i wyłącznie mi się zdarzają. Już chyba 10. raz straciłem gola po ala dośrodkowaniu. Ja natomiast takiego gola nigdy nie zdobędę. Tak się wygrywa nie mając akcji - silnik zawsze dopomoże rywalom ale mi nie...

https://www.youtu(...)youtu.be

I tak w kółko, prawie co każdy mecz.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:14    #752
[quote="robal15"]Jak ja kocham, gdy silnik meczowy oszukuje. jak zwykle 3 strzały, 3 gole. Dwie pierwsze jak zwykle tylko i wyłącznie mi się zdarzają. Już chyba 10. raz straciłem gola po ala dośrodkowaniu. Ja natomiast takiego gola nigdy nie zdobędę. Tak się wygrywa nie mając akcji - silnik zawsze dopomoże rywalom ale mi nie...

https://www.youtu(...)youtu.be

I tak w kółko, prawie co każdy mecz.[/quote]
Muzyka dodaje klimatu... :D
Dalej czekamy na osobę, która podejmie się wyzwania i udowodni nam, że to nie BUG, a coś, co w piłce jest często spotykane w JEDNEJ drużynie w KILKUNASTU meczach w SEZONIE :>
.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:19    #753
[quote="robal15"]Jak ja kocham, gdy silnik meczowy oszukuje. jak zwykle 3 strzały, 3 gole. Dwie pierwsze jak zwykle tylko i wyłącznie mi się zdarzają. Już chyba 10. raz straciłem gola po ala dośrodkowaniu. Ja natomiast takiego gola nigdy nie zdobędę. Tak się wygrywa nie mając akcji - silnik zawsze dopomoże rywalom ale mi nie...

https://www.youtu(...)youtu.be

I tak w kółko, prawie co każdy mecz.[/quote]

a mi się w grze udało zdobyć kilka takich bramek ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:31    #754
[quote="kell1987"][quote="robal15"]Jak ja kocham, gdy silnik meczowy oszukuje. jak zwykle 3 strzały, 3 gole. Dwie pierwsze jak zwykle tylko i wyłącznie mi się zdarzają. Już chyba 10. raz straciłem gola po ala dośrodkowaniu. Ja natomiast takiego gola nigdy nie zdobędę. Tak się wygrywa nie mając akcji - silnik zawsze dopomoże rywalom ale mi nie...

https://www.youtu(...)youtu.be

I tak w kółko, prawie co każdy mecz.[/quote]

a mi się w grze udało zdobyć kilka takich bramek ;)[/quote]

To w takim razie ktoś rzucił na mnie klątwę. Ja nie potrafię trafić gola z ala dośrodkowania, dostać piłki sam na sam od przeciwnika, nie potrafię wykazać się mega skutecznością jak komputer, a bramkarze nie bronią mi jak cyborgi tylko jakbym bidon tam postawił. Przynajmniej bym zaoszczędził na pensji.

Dźwięki w tej grze mnie naprawdę irytują oraz prześladują po nocach. Już od ponad 15 lat cieszą moje ucho - wolę jakąś randomową playlistę z yt niż to co serwuje nam SI.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 03.12.2014 o godz. 18:35

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 dolek007 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:47    #755
Witam,
gra ok tylko brakuje mi możliwości grania (w polskiej lidze) rezerwami w ligach aby np. dojść do 1 ligi (oczywiście grałby manager zespołu rezerw), chciałbym aby piłkarze rezerw grali w jakiejś lidze żeby przez to się rozwijali a nie lubię wypożyczeń.
Może ktoś potrafi to zrobić z tego co się orientuję to w Polsce jest tak że drużyna rezerw gra w jakiś rozgrywkach.
Ciekawie mieć mistrza ekstraklasy oraz 1 ligi w jednym sezonie :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:49    #756
ciąg dalszy mojego narzekania - archaiczne forum nie pozwala na edycję:p

Już któryś przykład daję, gdzie komputer nie ma nawet jednej prawdziwej akcji, a i tak potrafi wygrać mecz.
1. gol - podanie od mojego
2.'gol - gol ala dośrodkowanie
3. gol. dośrodkowanie w ręce mojego bramkarza - brak reakcji

Ale i tak najbardziej podobał mi się mecz, gdzie ja miałem 10 celnych strzałów, a komputer jeden. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Brak mi słów.

Aha, w normalny sposób nie potrafię przegrać. Zawsze musi być jakiś przekręt...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2014 o godz. 18:50

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 18:51    #757
[quote="robal15"][quote="kell1987"][quote="robal15"]Jak ja kocham, gdy silnik meczowy oszukuje. jak zwykle 3 strzały, 3 gole. Dwie pierwsze jak zwykle tylko i wyłącznie mi się zdarzają. Już chyba 10. raz straciłem gola po ala dośrodkowaniu. Ja natomiast takiego gola nigdy nie zdobędę. Tak się wygrywa nie mając akcji - silnik zawsze dopomoże rywalom ale mi nie...

https://www.youtu(...)youtu.be

I tak w kółko, prawie co każdy mecz.[/quote]

a mi się w grze udało zdobyć kilka takich bramek ;)[/quote]

To w takim razie ktoś rzucił na mnie klątwę. Ja nie potrafię trafić gola z ala dośrodkowania, dostać piłki sam na sam od przeciwnika, nie potrafię wykazać się mega skutecznością jak komputer, a bramkarze nie bronią mi jak cyborgi tylko jakbym bidon tam postawił. Przynajmniej bym zaoszczędził na pensji.

Dźwięki w tej grze mnie naprawdę irytują oraz prześladują po nocach. Już od ponad 15 lat cieszą moje ucho - wolę jakąś randomową playlistę z yt niż to co serwuje nam SI.[/quote]

Wezmę sobie Bradford PA. Ciekawe co się będzie działo. Bo z Legii już zrezygnowałem jak przegrałem z Mariborem 4:3 prowadząć do 60 minuty 3:1.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2014 o godz. 18:52

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:10    #758
@Makaronczterojajeczny, ja jednak polecam Colwyn bay:> Razem z kumplem gramy i taka gra dostarcza nam dużo frajdy:)
Colwyn Bay FTW xD
http://gyazo(...)40b2e319

Gdybym grał sam, to już dawno bym rzucił tę grę w cholerę i czekał na kolejny "zbawienny" patch.

Przypomniałeś mi śmieszną sytuację. Wygrywałem do przerwy 3:0. Byłem już kompletnie wyluzowany, bo dominowałem - oddałem 16 strzałów, miałem mnóstwo okazji, komputer oddał tylko dwa strzały, a ostatecznie przegrałem 3:4. Komputer w drugiej połówce oddał 4 celne strzały i miał oczywiście 4 gole. A ja oczywiście miałem pecha...

// Edytowano 10 razy, ostatni raz 03.12.2014 o godz. 19:17

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:23    #759
[quote="robal15"] A ja oczywiście miałem pecha...[/quote]Robal, a może wiesz dlaczego u mnie nie ma takich sytuacji, które opisujesz? Nie żebym chciał je mieć, ale zastanawia mnie, skąd się bierze to, że Ty co chwile opisujesz te cudowne powroty, magiczne dośrodkowania przeciwnika, nieumiejętność gry z kontry, brak prostopadłych podań, itd., a ja tego nie mam. Zdarzają się bramki zza pola od zawodnika z atrybutem strzałów na poziomie 8, parę razy obrońcy nie zrozumieli się i olali napastnika, ale to dosłownie parę razy; poza tym nic mnie specjalnie nie denerwuje. FM 15.1.4 :)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:24    #760
To pewnie przez Twój taktyczny geniusz :>
.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution