reputacja zawodnika

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2014, 22:27    #1
Cześć wszystkim.
Mam pytanie. Od czego zależy wysokość reputacji zawodnika? tak myślałem że może od:
wieku,meczów w kadrze,umiejętności.Ale nie wiem dokładnie od czego to zależy;p
Proszę o odpowiedź.

Dzięki :)

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 09:53    #2
Pomoże ktoś?:p

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 12:31    #3
Kilkanaście - kilkadziesiąt zmiennych w tym fragmencie kodu, nie da się na to odpowiedzieć. Punktem wyjścia są umiejętności.
Btw, są trzy reputacje: aktualna (CR) dotycząca klubu, krajowa (HR) wpływająca na grę w kadrze i światowa (WR).

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 15:23    #4
szkoda ze nie da się tego określić,bo zauważyłem ze im wyższa reputacja tym więcej wart jest zawodnik.Chciałem szkolić młode perełki w polskich klubach ale ich wartość wolno rośnie :(

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 22:10    #5
Jeżeli będą grać, mieć wysokie średnie, nagrody indywidualne, występy w pucharach itp., to wartość wzrośnie wraz ze wzrostem umiejętności, na tyle da się to określić, to jest jasne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.