Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 deyu Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 09:22    #861
Zgłoś ten błąd do centrali jeśli się powtarza. Najlepiej nagraj filmik z takimi sytuacjami i wyślij im.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 11:45    #862
[quote="deyu"]Zgłoś ten błąd do centrali jeśli się powtarza. Najlepiej nagraj filmik z takimi sytuacjami i wyślij im.[/quote]

Opisz na forum SI - i wyślij save; oni nie korzystają z filmów.

Prośba do graczy o pomoc :
zgłosiłem taki oto błąd na forum SI > wysyłam scouta na region (Ameryka Środkowa), automatycznie zaczyna od Gwatemali, po jakimś czasie otrzymuje raport, że nikogo nie wyszukał, więc klikam "pomiń kraj", po kilku dniach sprawdzam zadania a on dalej szuka w Gwatemali.
Czy ktoś mógłbym zrobić podobny eksperyment u siebie; np. jakiś region Afryki lub Azji i wyniki podesłać na te forum: http:(...)for-FM14

Ten błąd już zgłaszałem w FM14, ale widocznie go pominęli. Z działu testów piszą, że jest spowodowane tym, że w tym regionie mało jest pilkarzy (!!!), tylko nie rozumiem czemu scout ogranicza się do jednego kraju i zgodnie z zaleceniem nie przechodzi z wyszukiwaniem do innego kraju. Będę wdzięczny za pomoc.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 11:54    #863
[quote="myfunnygame"] co do:
http://gyazo(...)c0be28af

Harogate które u Ciebie awansowało, pyknęło mnie w pucharze(początkowe fazy) przegrało w finale. A w lidze długo grali na ostatniej pozycji. Pod koniec wyszli na pierwsze wolne miejsce niespadkowe.
Natomiast w czołówce było Chorley. Aha Hyde awansowało a u Ciebie spada. I jak tu na to patrzeć?[/quote]

To jest spowodowane tym, że każda drużyna jest mniej więcej równa, więc tabele mogą się bardzo różnić. Teraz to 5. ligi spadło Luton, które na pierwszy rzut oka widać, że odstaje od reszty - wyniki też o tym mówią - zero porażek w 20 meczach:/

[quote="myfunnygame"] http://gyazo(...)db22b1c1
uuu Dover ostatnie. W rzeczywistości z meczu na mecz się rozkręcają, zobaczyłem sobie ich formę na livesports. Ostatnie pięć meczów potem ostatnie 10 i tak co 5 meczów więcej. Im większy zasięg tym gorsza pozycja w tabeli. Czyli ostatnio łapią formę :)[/quote]

Tak, Dover ma bardzo słaby skład. Jesteś ich fanem? Pamiętam, że grałeś nimi :)

[quote="romantico"]Ten błąd już zgłaszałem w FM14, ale widocznie go pominęli. Z działu testów piszą, że jest spowodowane tym, że w tym regionie mało jest pilkarzy (!!!), tylko nie rozumiem czemu scout ogranicza się do jednego kraju i zgodnie z zaleceniem nie przechodzi z wyszukiwaniem do innego kraju. Będę wdzięczny za pomoc.[/quote]

Tego buga to nie znam, ale wiem, że istnieje taki, że nie przeszukuje wszystkich krajów w regionie.

Ogólnie w tych scoutach jest dużo do poprawienia. Tylu podstawowych opcji tam nie ma, że to szok. Chociażby wczoraj pisałem, że nie da się wyszukiwać wolnych graczy.

Mógłbym kolejny dekalog napisać o tym:)

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 07.12.2014 o godz. 12:04

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 15:14    #864
Kibicem nie ale czasami w tabele zajrzę, mam ich ligę ustawioną na livesporcie, niestety w mojej karierze spadli jak ja awansowałem więc się minęliśmy w FMie
Może kiedyś się wybiorę na ich mecz. Jakie tam mają trybuny hahaha. Ciekawy jestem czy jest jakiś ruch kibicowski :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 15:16    #865
[quote="deyu"]Zgłoś ten błąd do centrali jeśli się powtarza. Najlepiej nagraj filmik z takimi sytuacjami i wyślij im.[/quote]

mógłbyś w 3 zdaniach napisać jak taki skrót nagrać bo potrafię tylko bramki zgrać pojedyncze. Albo odeślij mnie do jakiegoś artykułu jeśli to nie problem ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 15:30    #866
no i w końcu wygrałem w pierwszej kolejce, dałem ustawienie jedno z 3 trenowanych.
Wygrywałem 1:0 w 68 zmieniłem najmniej skoncentrowanego zawodnika(po atrybutach) i wprowadziłem najbardziej skoncentrowanego w sumie to zmieniłem 2 zawodników. Ustawiłem ich na najlepsze dla siebie pozycje i po chwili było 3:0 :)
Potem straciłem gola po podaniu od obrońcy do bramkarza, bramkarz był ok. 8 metrów dalej a pikarz kopnął na 0.5 metra, zza pleców wyskoczył napastnik i huknął niemiłosiernie pod poprzeczkę nad głową bramkarza.

Mogliby sobie darować taki realizm. No ale dzięki za radę odnośnie koncentracji, będę na to zwracał większą uwagę.
Ciekawe jakie jeszcze atrybuty mają wagę w jakiej części meczu i co zmieniają w rozgrywce.

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 15:51    #867
Widzę, że sporo osób tak jak ja, gra w niskich ligach angielskich, jak u was wygląda kwestia transferów? awansowałem z 6 do 5 i wygrałem fa trophy po czym i tak nikt ciekawy nie chce do mnie przyjść, a zawodnicy którzy osiągają 4 gwiazdki w ocenie nie chcą przedłużyć kontraktu mimo, że utrzymałem się dość gładko na 10 miejscu.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 15:51    #868
sorry że tak spamię ale forum nie pozwala edytować mi posta.

Nadziałem się na taki oto problem:
Jeśli mamy zły stan murawy to musimy poprosić zarząd o jego wymianę przed zakończeniem sezonu. Zgłosiłem to po pierwszej kolejce i ... wymienią mi ją w maju :)

Sprawdzenie stanu murawy:
Klub->Obiekty treningowe

Rozmowa z zarządem:
Zarząd->Prośba do zarządu->Stadion->Wymiana murawy

Już nie chce mi się wracać do save sprzed sezonu ale kurde żeby w przerwie zimowej się nie dało tego zrobić albo zagrać na jakimś innym stadionie w tym czasie a murawę wymienić, no cóż, każdy kolejny trener będzie mi narzekał przed meczem u mnie jaka to murawa nie do grania -.- uhum



@youngroscoe, sprawdziłeś moje PW? :)
kogoś wychaczyłeś?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2014 o godz. 15:52

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 15:55    #869
Sprawdziłem, dzięki, wysłałem właśnie odpowiedź, jednak przyznam że system szukania i podpisywania to komedia dla mnie póki co, absolutnie nikt nie chce mimo dobrych wyników.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 16:06    #870
[quote="youngroscoe"]Sprawdziłem, dzięki, wysłałem właśnie odpowiedź, jednak przyznam że system szukania i podpisywania to komedia dla mnie póki co, absolutnie nikt nie chce mimo dobrych wyników.[/quote]

moja rada, to przez cały rok obserwuj zawodników bez kontraktu. W październiuku i listopadzie powinni pokazać się jacyś ciekawi zawodnicy, którzy nie dostali zatrudnienia w lepszych zespołach. Ja pozyskałem już takich trzech np. obrońcę ogranego w League One i Two (3 i 4 liga) do mojej 8 ligi ;) i ten akurat za kontrakt 20 zl miesięcznie :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.