Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 00:11    #921
ale mnie teraz wkurzył zarząd ;/ jest początek lipca i sobie testuje i staram sobie kogoś sprowadzić do klubu, a oni sobie teraz jakieś przejęcia wymyślili, i teraz to na bank się wzmocnię. Nawet nikogo nie przetestuje, a już o podpisaniu to w ogole moge sobie pomarzyc;/

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 00:25    #922
Ale może trafisz na jakiegoś milionera :P

 DeV Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 00:35    #923
W sumie sprawdziłem sobie jak to jest z tą celnością i skutecznością w starszej wersji (fm13) i faktycznie tam też dziwna sprawa. U mnie na bramki zamieniam 25% strzałów celnych. U przeciwników to jakieś 10% . Ale tu ciekawostka. Te 10% przez to, że w większości meczów w ogóle bramek nie traciłem, strzelali strzelali i zero. Za to w meczach w których jednak te bramki traciłem to skuteczność kompa 46%. (conversion rate) ;) Sam stosunek strzałów do strzałów celnych ja i komp podobne - w granicach 42-44%. Test na 30 meczach premier league. W szczególy nie wnikam, na wyjazdach conversion rate troszkę gorszy i u gracza i u kompa (3-4% więc możliwy błąd statystyczny). Podsumowując ja muszę średnio oddać 9 strzałow w meczu żeby zdobyć bramkę. Komp jeśli już w ogóle mi strzela to starcza mu 5 strzałów. W summie sprawdze jeszcze jakiś klub prowadzony przez kompa jak to z jego perspektywy wygląda statystycznie.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 08:06    #924
https://www.youtu(...)youtu.be

Teraz to mnie strzelono.Genialna ta bramka.Kunszt mistrzów z SI w całej okazałości.Ale pamiętajmy Legia wygrała w Turcji a Bazyl jest rewelacyjny.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 08:14    #925
[quote="Makaronczterojajeczny"]Bramka cudo z połowy boiska, i na każdej kamerze pusta płyta boiska, jakieś pomysły jak te bramke wyeksportować. Film nagrany programem miga w sposób niemiłosierny.[/quote]
Mi pomógł restart FMa, przy czym ustawiam po restarcie inna rozdzielczość.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 08:14    #926
[quote="Makaronczterojajeczny"]Bramka cudo z połowy boiska, i na każdej kamerze pusta płyta boiska, jakieś pomysły jak te bramke wyeksportować. Film nagrany programem miga w sposób niemiłosierny.[/quote]
Mi pomógł restart FMa, przy czym ustawiam po restarcie inna rozdzielczość.

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 09:27    #927
Czy jest sens wyznaczać rolę zawodnikowi (w taktyce meczowej) jaką sugeruje asystent? Asystent nie jest górnych lotów (polska 1. liga).
Shaken, not stirred

 kedzior19 Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2005
Skąd: Pisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 10:58    #928
system rozgrywek w polskiej lidze jest popaprany... Grając Legią w pucharach sytuacja wygląda tak, że Ekstraklasa ma rozegranych meczów 17 a ja 9 i jestem na 9 miejscu a piłkarze narzekają, że mam kiepskie wyniki... Jakaś porażka.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 11:18    #929
[quote="myfunnygame"]ZBANUJCIE TEGO TROLLA ALBO MNIE!
Co kilka dni trzeba czytać jego wypociny, że pierwszy strzał, że słabszy wygrywa, teraz że jest trolem i ze go piłka nie interesuje.
Skoro cie nie interesuje i nie chcesz grać w jak to nazwałeś?kabaret? to na **uj się tu udzielasz?!

To się robi żałosne makaronie.[/quote]
Nie "robi" tylko "jest".

[quote="cellpump"]Zero merytorycznej rozmowy tu widzę. Wszystkim się podobają gwiazdki, kolorki, kółeczka, wydanie gry bez białej skórki, co jest skandalem chociażby w trosce o oczy graczy.[/quote]
Podobają się więc jest zero merytorycznej rozmowy? Tak, podobają mi się gwiazdki i stosowanie kolorów dla rozróżnienia poszczególnych pozycji. Powiem więcej - sam pracując z danymi stosuję kolory dla filtrowania warunkowego. Ułatwia pracę.

[quote="cellpump"]http:(...)9734.jpg
Kolejny z rzędu mecz z pierwszym strzałem = gol.
Ja tu nie mówie, że takie sytuacje się nie zdarzają ale w grze to jest 99,9% meczów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------> 99,9% <------------------------------------------------
http:(...)0756.jpg[/quote]
Nieprawda. No po prostu nieprawda. Wiem że teraz się zagotujecie, ale odpalcie sobie na spokojnie kilka spotkań - na dobry początek tych w których nie straciliście gola i zobaczcie że to wcale nie znaczy że przeciwnik nie oddał strzału w całym meczu.

[quote="cellpump"]PS. co do autów i pracy naszych kochanych researcherów:
http:(...)-daleko/
No ale Matynia ma długie wyrzuty 5. BRAWO. ŚWIETNA ROBOTA.[/quote]
Nieprawda. Matynia ma to pole puste, bo przed sezonem nie wiedzieliśmy że tak dobrze rzuca. W finałach CLJ jakoś tym nie zabłysnął na tyle żeby ustalić że tak, to jest jego właściwość, trzeba wpisać jasną, konkretną liczbę do bazy.

Druga sprawa - "kochanych researcherów": masz jakieś zarzuty do naszej pracy? Potrafisz je sformułować?

 Tomek83 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 11:52    #930
Zauwazyłem 2 rzeczy dotyczace terminarza zawsze na poczatek sezonu dostajemy najtrudniejszych przeciwników i to ze zawsze losujemy w pucharze przeciwnika z którym bedziemy grac w lidze i zawsze jest tak ze gramy 3 mecze pod rzad z tym samym zespołem

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.