Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 14:42    #941
[quote="Gietz"][quote="Tomek83"]Zauwazyłem 2 rzeczy dotyczace terminarza zawsze na poczatek sezonu dostajemy najtrudniejszych przeciwników i to ze zawsze losujemy w pucharze przeciwnika z którym bedziemy grac w lidze i zawsze jest tak ze gramy 3 mecze pod rzad z tym samym zespołem[/quote]

Nie i nie: terminarz decydowany jest zanim wybierzesz zespół (możesz go przecież nawet obejrzeć gdy widzisz okno wyboru drużyny i wejdziesz w jej profil). Dla sprawdzenia wybrałem sobie Flotę w I lidze, pierwsze 3 mecze to Zagłębie Lubin, Chojniczanka i Siedlce. Między meczami z Chojniczanką i Pogonią Siedlce gram w Pucharze Polski z Sandecją Nowy Sącz.[/quote]

No to jedziemy, Panie niedowiarku. :P

Pierwszy sezon W Colwyn Bay:

FA cup:
http://gyazo(...)3060550a

FA Throphy:
http://gyazo(...)9574b689

Na więcej mnie nie stać, bo dopiero gram drugi sezon :D

Muszę przyznać, że bardzo dobra skuteczność (100%), bo w następnym meczu w pucharze FA Throphy musiałem grac już z drużyną o co najmniej ligę wyżej.

Szkoda, że nie mam starego save'a z Fma 14. Tam grając Depo co chwilę miałem takie wybryki natury.Trzy mecze pod rząd z tą samą drużyną - naprawdę wtedy odechciewa się grać. Przed losowaniem wiedziałem z kim będę grał...

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 10.12.2014 o godz. 14:54

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 15:49    #942
[quote="robal15"][quote="Gietz"]Nie i nie: terminarz decydowany jest zanim wybierzesz zespół (możesz go przecież nawet obejrzeć gdy widzisz okno wyboru drużyny i wejdziesz w jej profil). Dla sprawdzenia wybrałem sobie Flotę w I lidze, pierwsze 3 mecze to Zagłębie Lubin, Chojniczanka i Siedlce. Między meczami z Chojniczanką i Pogonią Siedlce gram w Pucharze Polski z Sandecją Nowy Sącz.[/quote]

No to jedziemy, Panie niedowiarku. :P

Pierwszy sezon W Colwyn Bay:

FA cup:
http://gyazo(...)3060550a

FA Throphy:
http://gyazo(...)9574b689

Na więcej mnie nie stać, bo dopiero gram drugi sezon :D

Muszę przyznać, że bardzo dobra skuteczność (100%), bo w następnym meczu w pucharze FA Throphy musiałem grac już z drużyną o co najmniej ligę wyżej.

Szkoda, że nie mam starego save'a z Fma 14. Tam grając Depo co chwilę miałem takie wybryki natury.Trzy mecze pod rząd z tą samą drużyną - naprawdę wtedy odechciewa się grać. Przed losowaniem wiedziałem z kim będę grał...[/quote]
Czekaj, czekaj - coś przekręciłem? Sprawdziłem jak to wygląda w Polsce, bo tym się zajmuję, na tym się znam. Pokazałem że u nas tego problemu nie ma. Może jest w Anglii? Nie wiem, puściłem teraz sezon jako trener Colwyn Bay, zobaczę.

[quote="Makaronczterojajeczny"][quote="elnino"]Czym kierowali się twórcy?? Bramka z dzisiaj ;]

https://www.youtu(...)bt40hSgw[/quote]

Ta bramka przebija wszystkie.Ona wyznacza nowy najwyższy poziom realizmu. Ona jest już chyba nie do pobicia.

Panie Gietz, co gra liczyła w czasie rzeczywistym przy tej bramce?[/quote]
Ciężko mi nadążyć za Twoim tokiem rozumowania. Raz twierdzisz że gra nic nie liczy, tylko odtwarza, a kiedy dostajesz takie sytuacje jak ta, pokazujące że liczy, czasami dochodząc do złych wniosków to zmieniasz front. Dodatkowo w obu wersjach skaczesz do mnie, mimo że to nie moja działka.

Setny raz podkreślę - nie zajmuję się silnikiem meczowym. Koryguję Twoje głupie wpisy i teorie spiskowe, ale jako gracz, nie jako koder. Tutaj wygląda na to że jest na decyzję bramkarza wpływa fakt że ma interweniować za polem karnym i kara za takie ryzyko jest zbyt duża, więc się zatrzymuje (to w kwestii czemu nie wyszedł wyżej). To że wychodził zbyt wolno to osobna sprawa, jeden z poważniejszych błędów w tym silniku - dotyka też obrońców jeżeli mają zagraną piłkę za plecy, zdarza się że napastnik ich wyprzedzi.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 15:59    #943
[quote="Gietz"][quote="robal15"][quote="Gietz"]Nie i nie: terminarz decydowany jest zanim wybierzesz zespół (możesz go przecież nawet obejrzeć gdy widzisz okno wyboru drużyny i wejdziesz w jej profil). Dla sprawdzenia wybrałem sobie Flotę w I lidze, pierwsze 3 mecze to Zagłębie Lubin, Chojniczanka i Siedlce. Między meczami z Chojniczanką i Pogonią Siedlce gram w Pucharze Polski z Sandecją Nowy Sącz.[/quote]

No to jedziemy, Panie niedowiarku. :P

Pierwszy sezon W Colwyn Bay:

FA cup:
http://gyazo(...)3060550a

FA Throphy:
http://gyazo(...)9574b689

Na więcej mnie nie stać, bo dopiero gram drugi sezon :D

Muszę przyznać, że bardzo dobra skuteczność (100%), bo w następnym meczu w pucharze FA Throphy musiałem grac już z drużyną o co najmniej ligę wyżej.

Szkoda, że nie mam starego save'a z Fma 14. Tam grając Depo co chwilę miałem takie wybryki natury.Trzy mecze pod rząd z tą samą drużyną - naprawdę wtedy odechciewa się grać. Przed losowaniem wiedziałem z kim będę grał...[/quote]
Czekaj, czekaj - coś przekręciłem? Sprawdziłem jak to wygląda w Polsce, bo tym się zajmuję, na tym się znam. Pokazałem że u nas tego problemu nie ma. Może jest w Anglii? Nie wiem, puściłem teraz sezon jako trener Colwyn Bay, zobaczę. .[/quote]

No i efekt był taki: https://db.tt/7SK7qpGF

 lipeusz Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:14    #944
Z czym jak czym, ale z tym losowaniem pucharów kolega robal ma rację, przynajmniej jeśli chodzi o FM14. W ciągu lata zacząłem w VI lidze angielskiej kilkanaście karier, w których wytrzymywałem maks 2 sezony. I było dosłownie kilka sezonów bez tego że gdy już odpadną słabsze drużyny w FA Trophy to trafiałem na przeciwników z którymi musiałem grać też w następnej kolejce w lidze. Oczywiście może to błąd poznawczy w ocenie prawdopodobieństwa; w sensie że gram przecież z 50 meczy w sezonie, a zwracam uwagę tylko kiedy muszę grać prawie 4x pod rząd z tą sama drużyną (np. Puchar, powtórka, liga, 2-5 meczy z inna drużyną, liga)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:16    #945
Robal biedaczek jak zwykle dostał jakąś oporowo zbugowaną wersję xD

@up
W FM14 był na pewno - nawet nie ma co na ten temat się zbytnio rozwodzić. Teraz szczerze mówiąc jakoś nie zwracałem na to uwagi bądź nie dograłem na tyle dużo spotkań by dojść do tego momentu :<

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 10.12.2014 o godz. 16:17

.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:18    #946
@Gietz, to najwidoczniej ja mam zawsze pecha... jak ze wszystkim :D

Gra mnie bije, pomocy!!!
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:19    #947
#dziwneumniedziała

Jak mieć pecha to po całości! Ten sam zespół, ta sama liga, ta sama wersja gry.

Jeszcze jeden test, nowa gra tym samym zespołem: https://db.tt/cpSveiAi

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2014 o godz. 16:20

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:20    #948
@Gietz
Warto sprawdzić czy drużyny Tamworth, Hednesford i Harrogate (screen 1) nie odpadły z rozgrywek wcześniej więc nie mogli spotkać się razem (może taki fajny zbieg okoliczności :D). Od tego to też niestety może zależeć :>
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:21    #949
PATCH WYSZEDŁ!!!
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 16:21    #950
Nie wierze.
A jednak - o k***a! :D

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 10.12.2014 o godz. 16:22

.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.