Football Manager 2015 - wrażenia

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 23:44    #1001
dalej nie moge ogarnąć tych skinów... zmieniam w tym pliku config ale nic to nie daje

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 23:56    #1002
Mi działa ten trik związany ze skinami.
Trzeba zrobić dwie rzeczy: pierwsza zamienić nazwę pliku xml na skin_config, druga dodać linijkę pod ostatnią jaką mamy przed słowem record.

Tym którym nie działa niech sprawdzą czy czasem nie przekopiowali razem z tą linijką do wklejenia słowa record, bo gdy ono się dubluje skórka nie będzie działać.

 Crusaders... Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2014 23:57    #1003
Tak musi wyglądać to wyglądać:

<?xml version='1.0' encoding='utf-8'?>
<record>

<!--
============================================================
Basic Skin Details

The commands in this file are only used to describe the skin.
Settings should be placed in the file "skins/<skin>/settings/<skin> settings.xml",
where <skin> is the name of the skin.

$DateTime: 2014/10/09 15:03:10 $
============================================================
-->

<!-- skin details - most of these are intentionally not translated -->
<string id="name" value="Dark Base Skin 2015" />
<string id="skin_name" value="base_dark2015" />
<string id="author" value="michaeltmurrayuk" />
<translation id="description" translation_id="249669" type="use" value="Base Skin based on the Default Dark Skin" />
<string id="version" value="1.0" />
<flags id="parent" value="fm dark-widgets" />

<!--
Minimum game version this skin requires to be valid, and listed as an option in the list of skins .

This is used for two things:
- F irst of all you can force a sking to only be availble for a minimum minor release (ie patch), in other words
setting the required_version to 7.0.1 makes sure the skin won't be listed if the game is in version 7.0.0.
- Secondly, the first number ("major version";) is used to decide which version the skin was designed for,
so if the version is "7.0.0" it won't be listed in the list of skins if the game version is "6.0.0." or "8.0.0",
even though 7 is less than 8.
-->
<string id="required_version" value="15.2" />

</record>

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2014 o godz. 23:58

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 00:36    #1004
Teraz działa, super! Dzięki za pomoc ;)

 Walek91 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 00:49    #1005
Działają wam koszulki w trybie 3d?? Przed updatem miałem ze sponsorami itd, natomiast teraz same czyste koszulki

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 09:18    #1006
ciekawa sytuacja, grałem mecz z wiceliderem(jestem piąty). MEczem kolejki był mecz 3 z przedostatnim. A drugim meczem kolejki był jakiś 9 z 13 powiedzmy. Mój był 6 czy 7 w kolejności. Ale ok nic.

W trakcie meczu piłkarze postanowili podawać wokół pola karnego. Pięć podań zakończyło się pięciokrotnie dobieganiem do piłki plus podaniem za plecy kolejnej osobie. Ale to nic. Gram z ostatnim zespołem w tabeli(albo przedostatnim) bramkarz podaje zgodnie z założeniem do bocznego obrońcy. Ten podaje do pomocnika a ten wyjebuje na pałę tracimy piłkę, rywal puszcza pizde do przodu i mój pod presingiem rywala podaje gdzie ??? no przecież, że nie do bramkarza tylko pięć metrów koło niego :D

Wygrałem mecz mająć 5 strzałów a rywal 20 pare. Więc to nie dizłą tylko w jedną stronę. Mam naprawdę okropny skład jak na 5ligę a i tak jestem w czołówce.
Bramkarz wybiegł z piłką poza pole karne i dostał żółtą kartkę... jak odchodził od sędziego kamera została na arbitrze a moi oddali w tym momencie strzał tylko że go nie zobaczyłem bo po odejściu bramkarza na pozycję kamera była skierowana na sędziego a nie na wykonawcę wolnego.


Czekam na dzięń kiedy odpalę FM i wybiorę agresywny odbiór a moi będą kaleczyć rywala, dam wysoki presing a piłkarze podejdą bliżej linii środkowej, dam polecenie krótkie podania a akcje nie będą zaczynały się od pizdy do przodu. Gdy zagrania na skrzydła będą zagraniami na skrzydła a nie waleniem głową w mur atakując środkiem. Czekam na taki dzień kiedy piłkarze po prostu zrozumieją taktykę. Na razie jedyne co wychodzi to podanie od bramkarza do obrońcy. Potem taktyka się gubi.

SI ty dziwko.


Aha nie mam czegoś takiego jak pierwszy strzał(celny/niecelny) = gol :D
Ale z nam z realnego życia takie zdarzenia co pewnie nic nie zmieni w dyskusji

EDIT: Dużo bilarda w polu karnym się zrobiło po fixie. Zdobyłem(albo straciłem gola po odbiciu od pleców obrońcy)
Poza tym często teraz piłka uderza w polu karnym o plecy lub nogi. Może dawno nie grałem i przez to takie spostrzeżenia ale wątpię.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.12.2014 o godz. 09:26

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
11.12.2014 11:16    #1007
Chyba naprawili pierwszy celny strzał?!
U mnie 4 mecze i ani jednej takiej bramki.
(2 takie dla mnie).

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 12:41    #1008
ocena 10 jest za 5 bramek

Kilka sytuacji:
https://www.youtu(...)m8YqVLrg
https://www.youtu(...)QUY_MQYs
https://www.youtu(...)VpGbtCmw

Były to ME, 90 min meczu przy wyniku 2-2
https://www.youtu(...)h6pk6Yp0

A co jest nie tak z ,,pierwszym strzałem"??

edit. już wiem,,,

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.12.2014 o godz. 12:44

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 14:37    #1009
[quote="cellpump"]Chyba naprawili pierwszy celny strzał?!
U mnie 4 mecze i ani jednej takiej bramki.
(2 takie dla mnie).[/quote]
Nie naprawili, bo taki błąd nigdy nie istniał.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 14:50    #1010
[quote="Gietz"][quote="cellpump"]Chyba naprawili pierwszy celny strzał?!
U mnie 4 mecze i ani jednej takiej bramki.
(2 takie dla mnie).[/quote]
Nie naprawili, bo taki błąd nigdy nie istniał.[/quote]

Być może nie istniał, ale ważniejsze były rzeczy do naprawienia - gra obrońców AI leży i kwiczy. Scouting - sam zgłosiłem jeden z upierdliwych błędów - reakcji SI na to zero. Tyle czasu minęło a dalej pojawiają się krzaki w komentarzach "male" "%#" - widocznie jest to za trudne dla programistów SI. Wolą poprawiać knoty w postaci rozgrywek MLS niż poprawić elementy, które są jedne z ważniejszych w grze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.