Football Manager 2015 - wrażenia

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 21:58    #1031
[quote="pikawa94"]Ja nic nie modyfikowałem i dziwo nie grają jak patałachy. Grają... jak zwykle :>[/quote]

no u mnie niby posiadanie zajebiste, ale strzały to trochę słabo

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:05    #1032
no widzisz :)
masz za karę wszystkie plagi FMowe :) Włącznie z podaniami na róg :D

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:06    #1033
Ja oczywiście zacząłem jako bezrobotny, bez licencji oraz doświadczeniem piłkarskim zawodowiec(poziom regionalny) 62 ligi z 31 państw. Na rozmowę zaprosiła mnie Arka Gdynia, i ją przejąłem.

A o to statystyki z dwóch pierwszych meczów Ligowych

Miedź- http://www.fotos(...)a75.html
Widzew- http://www.fotos(...)548.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.12.2014 o godz. 22:07

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:11    #1034
Zbijam z tego forum bo straciłem przez te wszystkie komentarze ochotę do grania.

Co do atakujących Gietza... czy wy uważacie że osoba od researchu jest odpowiedzialna za silnik meczowy? A może Gietz to w ogóle jest Miles albo inny inżynier który stworzył ta apkę?
Zlitujcie się, atakujecie osobę która odpowieda za research polskich lig a zarzucacie mu że gra nie działa bo ją zjebał... zastanowcie sie co piszecie.


Elo

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:16    #1035
Ta, to ja też się pochwalę:
http://i.imgur.com/H82mA3q.jpg
4 celne Dolcanu - 3 gole, 1 celny Zagłębia - 1 gol. I to jeszcze nie koniec tego piorunująco skutecznego meczu :>
.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:21    #1036
[quote="myfunnygame"]Zbijam z tego forum bo straciłem przez te wszystkie komentarze ochotę do grania.

Co do atakujących Gietza... czy wy uważacie że osoba od researchu jest odpowiedzialna za silnik meczowy? A może Gietz to w ogóle jest Miles albo inny inżynier który stworzył ta apkę?
Zlitujcie się, atakujecie osobę która odpowieda za research polskich lig a zarzucacie mu że gra nie działa bo ją zjebał... zastanowcie sie co piszecie.


Elo[/quote]

ja tam nie mam żadnego problemu do Gietza i bardzo go szanuję za wykonaną pracę, a od tej gry jestem uzeleżniony, ale niestety są błędy, a ten temat jest po to żeby o nich pisać.

no i niestety ten sam problem http://www.fotos(...)d83.html

ale już po korekcie taktyki wygrałem 3:1 ;)

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:32    #1037
Pierwszy mecz o stawkę. Na razie to tylko FA Vase. Zdjeć robił nie będę.Trzeba mi wierzyć na słowo. Moja skuteczność 80% 4bramki na 5 strzałów, rywala 100% 1(1). Zobaczymy co wyjdzie z exelowej analizy.Oczywiście jak wymyślę jak ją zrobić,bo narazie nie wiem.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2014 22:36    #1038
[quote="kell1987"][quote="myfunnygame"]Zbijam z tego forum bo straciłem przez te wszystkie komentarze ochotę do grania.

Co do atakujących Gietza... czy wy uważacie że osoba od researchu jest odpowiedzialna za silnik meczowy? A może Gietz to w ogóle jest Miles albo inny inżynier który stworzył ta apkę?
Zlitujcie się, atakujecie osobę która odpowieda za research polskich lig a zarzucacie mu że gra nie działa bo ją zjebał... zastanowcie sie co piszecie.


Elo[/quote]

ja tam nie mam żadnego problemu do Gietza i bardzo go szanuję za wykonaną pracę, a od tej gry jestem uzeleżniony, ale niestety są błędy, a ten temat jest po to żeby o nich pisać.

no i niestety ten sam problem http://www.fotos(...)d83.html

ale już po korekcie taktyki wygrałem 3:1 ;)[/quote]

Ale tu przecież nikt go nie atakuje. Mówi, że takiego błędu nie ma, a ludzie mu dobitnie pokazują, że jest. Zobacz ile przykładów się nagromadziło w jeden dzień. Ja na razie mam w każdym meczu taką sytuację. Dla mnie to jest ewidentny bug.

[quote="myfunnygame"]Co do atakujących Gietza... czy wy uważacie że osoba od researchu jest odpowiedzialna za silnik meczowy? A może Gietz to w ogóle jest Miles albo inny inżynier który stworzył ta apkę?[/quote]

lel, a kto niby to powiedział??? Skąd te wnioski?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.12.2014 o godz. 22:40

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 dawid190 Młody aktywista

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 05:33    #1039
Cześć Wam ,

Postanowiłem sie podzielić moimi spostrzeżeniami . Rozpocząłem własnie 3 raz grę od nowa,gram dotychczasowo tylko klubami z polski.
Nie wiem,czy FM jest aż tak losową grą ,ale w I sezonie(I gra) mistrzem jest Ruch,druga Legia,trzecia Pogoń a spada Cracovia i . . . Wisła . Drugi sezon tą samą grą - Mistrz - Legia,Drugi - beniaminek Zagłębie , Trzecie miejsce -Lech. .spadek Ruch i GKS Bełchatów. . Druga gra to podobnie,wydawało mi się ze to jakieś losowanie "Lotto" a nie rozgrywki o Mistrza Polski,otóż - Mistrz- Piast,vice-Ruch,trzecie. .Zawisza. Spadek : Cracovia i Pogoń. Dziś rozpocząłem nową grę,na patchu 15.2.0 i gram Wisłą,w porównaniu do poprzednich gier,gdzie nią nie grałem idzie mi fantastycznie biorąc pod uwage to,jak grał nią CPU (nie żebym był jakis super,mega,hiper cudotwórca bo jak w I grze grałe, GKS Bełchatów to mnie zwolnili )i co dziwne,po 12 kolejkach np. taka Legia,która wcześniejszych grach była naprawde dorze sytuowana ,narazie jest 7. .a Ruch wogóle miazga. .13 miejsce. WTF?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.12.2014 o godz. 05:35

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 07:23    #1040
Chciałem zgłosić BUG!!!!!!!!!!!!!!!! Nie, nie w FMie! We wczorajszym meczu Legii z Trabzonem! takie bramki po takich akcjach jak pierwszy gol nie powinny miec miejsca! GIETZ proszę to zgłosić, nie wiem do kogo, ale proszę zgłosić.

P.S. makaron no popatrz drugi mecz Legii z Trabzonem, który dokłada się do Twojej statystyki meczów "raz na 40 lat"...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.