Football Manager 2015 - wrażenia

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 21:34    #1071
a tam chuj i tak przegrałem 6:3 :D
EDIT: 7:3 :D

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 21:36    #1072
[quote="romantico"]Mnie irytuje wiadomość, że zawodnik rozumie swoja sytuację (po kontuzji) by dostać nową ofertę, ale jak wchodzę by mu zaproponować kontrakt to info, że " Mój klient nie jest zainteresowany".[/quote]
Sam się niedawno przekonałem, że interakcje z zawodnikami to pic na wodę...
http://i.imgur.com/J3oxkgS.png
Krycie - poziom zaawansowany
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 21:43    #1073
[quote="pikawa94"]http://i.imgur.com/J3oxkgS.png
Krycie - poziom zaawansowany[/quote]

Bo masz ustawione krycie strefowe przy bramce...

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.12.2014 o godz. 21:45

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 21:48    #1074
[quote="robal15"][quote="pikawa94"]http://i.imgur.com/J3oxkgS.png
Krycie - poziom zaawansowany[/quote]

Bo masz ustawione krycie strefowe przy bramce...[/quote]
Sam bym sobie w pietę nie strzelał. To komputer sobie strzelił :>
Śmiem więc twierdzić, że era krycia strefowego została właśnie zakończona. Trzeba szukać innego killer ustawienia!

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 12.12.2014 o godz. 21:50

.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 21:53    #1075
[quote="marivsh"][quote="pikawa94"]Nie ma to jak przez cały mecz praktycznie nie dopuszczać drużyny przeciwnika do wejścia w pole karne, a i tak dostać 0:2. Komputer jednak z dwóch graczy ze strzałem z dystansu na poziomie 5-9 i 7-10 potrafi zrobić maszyny do strzelania goli z daleka. Znowu...
http://i.imgur.com/7oSoVCB.png[/quote]
A próbowałeś zwiększyć pressing? Albo ściśle pokryć tych "snajperów" (słabsza noga często nie wystarcza)?[/quote]
No i co by to dało? Chyba jedynie większe dziury w formacji więc skończyłoby się na tym, że przeciwnik wbijałby się w obronę jak w masło, zaczął wchodzić w pole karne i przegrałbym 2x więcej bo gdy grajkowie z takimi atrybutami napylają z daleka jak szaleni to chyba z bliska mnie rozniosą :>
.

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 22:00    #1076
[quote="pikawa94"][quote="marivsh"][quote="pikawa94"]Nie ma to jak przez cały mecz praktycznie nie dopuszczać drużyny przeciwnika do wejścia w pole karne, a i tak dostać 0:2. Komputer jednak z dwóch graczy ze strzałem z dystansu na poziomie 5-9 i 7-10 potrafi zrobić maszyny do strzelania goli z daleka. Znowu...
http://i.imgur.com/7oSoVCB.png[/quote]
A próbowałeś zwiększyć pressing? Albo ściśle pokryć tych "snajperów" (słabsza noga często nie wystarcza)?[/quote]
No i co by to dało? Chyba jedynie większe dziury w formacji więc skończyłoby się na tym, że przeciwnik wbijałby się w obronę jak w masło, zaczął wchodzić w pole karne i przegrałbym 2x więcej bo gdy grajkowie z takimi atrybutami napylają z daleka jak szaleni to chyba z bliska mnie rozniosą :>[/quote]No właśnie chodzi o to, żeby do nich doskoczyć nim strzelą (a najlepiej odebrać). Nie mówię o przesuwaniu linii obrony, tylko pressingu. Czekanie w szesnastce, gdy ktoś co akcja ładuje zza pola karnego to chyba nie jest dobry pomysł?

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 22:08    #1077
[quote="marivsh"][quote="pikawa94"][quote="marivsh"][quote="pikawa94"]Nie ma to jak przez cały mecz praktycznie nie dopuszczać drużyny przeciwnika do wejścia w pole karne, a i tak dostać 0:2. Komputer jednak z dwóch graczy ze strzałem z dystansu na poziomie 5-9 i 7-10 potrafi zrobić maszyny do strzelania goli z daleka. Znowu...
http://i.imgur.com/7oSoVCB.png[/quote]
A próbowałeś zwiększyć pressing? Albo ściśle pokryć tych "snajperów" (słabsza noga często nie wystarcza)?[/quote]
No i co by to dało? Chyba jedynie większe dziury w formacji więc skończyłoby się na tym, że przeciwnik wbijałby się w obronę jak w masło, zaczął wchodzić w pole karne i przegrałbym 2x więcej bo gdy grajkowie z takimi atrybutami napylają z daleka jak szaleni to chyba z bliska mnie rozniosą :>[/quote]No właśnie chodzi o to, żeby do nich doskoczyć nim strzelą (a najlepiej odebrać). Nie mówię o przesuwaniu linii obrony, tylko pressingu. Czekanie w szesnastce, gdy ktoś co akcja ładuje zza pola karnego to chyba nie jest dobry pomysł?[/quote]
Nie wpuszczanie rywala w pole karne jest świetnym pomysłem zwłaszcza wtedy gdy nie ma zawodników, którzy potrafili by strzelać z dystansu. :>
Zresztą, obydwaj środkowi pomocnicy - teoretycznie, według mojej taktyki - powinni traktować tychże dwóch środowych zabijaków pressingiem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.12.2014 o godz. 22:09

.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 22:34    #1078
hoho, pochwaliłem piłkarza za dobry mecz(średnia 9.1) a on se padnie że mamy inne kryteria oceniania bo uważa że to był jego słaby występ... <ręce_opadajo>

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 22:44    #1079
[quote="myfunnygame"]hoho, pochwaliłem piłkarza za dobry mecz(średnia 9.1) a on se padnie że mamy inne kryteria oceniania bo uważa że to był jego słaby występ... <ręce_opadajo>[/quote]

Często tak jest xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 kalidorek Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: Marki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2014 22:44    #1080
[quote="myfunnygame"]hoho, pochwaliłem piłkarza za dobry mecz(średnia 9.1) a on se padnie że mamy inne kryteria oceniania bo uważa że to był jego słaby występ... <ręce_opadajo>[/quote]

Mialem to samo. Koles walnal 3 bramy, mial asyste. pochwalilem a on sie obrazil bo slabo zagral.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.