Football Manager 2015 - wrażenia

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 17:39    #1221
[quote="robal15"]Po prostu na tym forum przyjęła się taka zasada:
grają dobrze = gra WSPANIAŁA = zero bugów
grają źle = gra NIESAMOWICE SŁABA = mnóstwo bugów[/quote]
Śledzę całą dyskusję, nie ma nic co wskazywałoby na to że tak wygląda podział.
[quote="robal15"]btw. wszystkie bugi, które ja opisuję, niezwiązane z ME to one naprawdę istnieją i pracownicy SI też to potwierdzają.[/quote]
Nie do końca - nie weryfikowałem wszystkich, ale jak sprawdzałem choćby Twój opis dot. losowania w angielskich pucharach to nie zgadzał się ani trochę.
[quote="robal15"]Np. ten hotfix poprawił buga, którego ja ostatnio tutaj opisywałem na forum. I jak zwykle tylko ja go zauważyłem na polskim forum. Jak to możliwe? Czyżby reszta grała z zamkniętymi oczami? Na forum SI od GROMA powstało tematów o tym bugu - to był bardzo krytyczny bug.[/quote]
Nie, po prostu mało kto zgłasza błędy.
[quote="kell1987"]niech mi ktos wytlumaczy dlaczego mój bramkarz ma tak wysoką note?

http://www.fotos(...)dca.html[/quote]
Możesz wrzucić screen z pełnymi statystykami poszczególnych zawodników? Btw, wpuścił 4 setki czy któraś z nich skończyła się niecelnym strzałem?
[quote="Makaronczterojajeczny"]jest gejem?. Fajny wynik[/quote]
Żenada wchodzi na nowy poziom!
[quote="robal15"]Gietz, do poprawy.[/quote]
Już lecę, panie.
A tak naprawdę - coś tam wam pomogłem, jak mam czas i widzę że coś jest błędem to zgłaszam, ale to nie jest mój obowiązek albo praca. Moją pracą jest dostarczyć dobrą bazę danych dla polskich lig. Z tego się wywiązałem z nawiązką. Cała reszta to dobra wola, a zmienia się w czytanie jakichś pretensji twoich i dwóch trolli, a trochę sobie folgujecie.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 18:15    #1222
[quote="Gietz"][quote="robal15"]Po prostu na tym forum przyjęła się taka zasada:
grają dobrze = gra WSPANIAŁA = zero bugów
grają źle = gra NIESAMOWICE SŁABA = mnóstwo bugów[/quote]
Śledzę całą dyskusję, nie ma nic co wskazywałoby na to że tak wygląda podział. [/quote]

Ja bez problemu mogę znaleźć takie osoby, jedną nawet zacytowałem, ale się powstrzymam, bo nie chcę wytykać ludzi po nickach.
[quote="robal15"]btw. wszystkie bugi, które ja opisuję, niezwiązane z ME to one naprawdę istnieją i pracownicy SI też to potwierdzają.[/quote]
[quote="Gietz"]Nie do końca - nie weryfikowałem wszystkich, ale jak sprawdzałem choćby Twój opis dot. losowania w angielskich pucharach to nie zgadzał się ani trochę. [/quote]

Inne osoby też zgłaszały ten problem. Granie a simowanie gry, to dwie różne sprawy.
[quote="kell1987"]niech mi ktos wytlumaczy dlaczego mój bramkarz ma tak wysoką note?

http://www.fotos(...)dca.html[/quote]
[quote="Gietz"]Możesz wrzucić screen z pełnymi statystykami poszczególnych zawodników? Btw, wpuścił 4 setki czy któraś z nich skończyła się niecelnym strzałem?[/quote]

Odpowiedziałem już mu na to pytanie
[quote="robal15"]Gietz, do poprawy.[/quote]
[quote="Gietz"]Już lecę, panie.
A tak naprawdę - coś tam wam pomogłem, jak mam czas i widzę że coś jest błędem to zgłaszam, ale to nie jest mój obowiązek albo praca. Moją pracą jest dostarczyć dobrą bazę danych dla polskich lig. Z tego się wywiązałem z nawiązką. Cała reszta to dobra wola, a zmienia się w czytanie jakichś pretensji twoich i dwóch trolli, a trochę sobie folgujecie.[/quote]

Ja do Ciebie nie mam żadnych pretensji. Skoro tak uważasz, to bardzo mi przykro, ale źle mnie zrozumiałeś. W tym cytacie (ton był ironiczny) chodziło wyłącznie o to, żebyś zgłosił ten błąd, tylko tyle. Napisałem w stylu Zachiego.

Nie gram w lidze polskiej, więc nie wiem, czy wykonałeś aż tak dobrą robotę jak twierdzisz - tego być pewien nie możesz - skoro sam mówisz, że ludzie nie zgłaszają bugów. Ja Twojej pracy nie oceniam i nie krytykuję, gdyż nie miałem z nią styczności. Koniec. Kropka.

Natomiast krytykować produkt SI jako całość mam prawo. Nabyłem grę legalnie, to i oczekuję jakiś standardów, które nie są spełnione w mojej opinii. Tyle bugów jeszcze nigdy nie było w tej grze. Scouting leży i kwiczy, ustawienia taktyczne są minimalne, ME jest kiepski, z transferami nadal jest pełno błędów itd . Wymieniać można w nieskończoność.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2014 o godz. 18:21

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 18:43    #1223
[quote="robal15"][quote="Gietz"]Nie do końca - nie weryfikowałem wszystkich, ale jak sprawdzałem choćby Twój opis dot. losowania w angielskich pucharach to nie zgadzał się ani trochę. [/quote]
Inne osoby też zgłaszały ten problem. Granie a simowanie gry, to dwie różne sprawy. [/quote]
Nie rozumiem. Sprawdzałem twoje zgłoszenie grając identyczną drużyną, nic nie symulowałem. Możesz rozwinąć?

[quote="robal15"]Nie gram w lidze polskiej, więc nie wiem, czy wykonałeś aż tak dobrą robotę jak twierdzisz - tego być pewien nie możesz - skoro sam mówisz, że ludzie nie zgłaszają bugów. Ja Twojej pracy nie oceniam i nie krytykuję, gdyż nie miałem z nią styczności. Koniec. Kropka.[/quote]
Czemu nie mogę?
Mam opinię swoją, wyniki symulacji, opinie innych osób na równoległych stanowiskach, szefa i nie mogę być pewien?

[quote="robal15"] Scouting leży i kwiczy, ustawienia taktyczne są minimalne, ME jest kiepski, z transferami nadal jest pełno błędów itd . Wymieniać można w nieskończoność.[/quote]
Ze scoutingiem sprawa nie jest taka prosta. Część rzeczy działa inaczej niż powinna, ale część to zamierzone działanie, które może się tobie nie podobać, ale błędem nie jest. Np. pomijanie krajów zdarzyło mi się dwa razy, gdy sprawdziłem dlaczego okazało się że małej bazie było tam pięciu zawodników na krzyż. Możesz mi powiedzieć w jakim kraju grałeś i jaki był pomijany? Bez takich detali zgłoszenie mi nic nie daje.
Ustawienia taktyczne nie są minimalne. Obecny silnik był b. chwalony za możliwość wpływu na styl drużyny przez osoby których wiedzę o taktyce cenię trochę wyżej niż wpisy z tego wątku - choćby "The Hand of God", autora najlepszych opisów taktyki dla FMa.

Jesteś bardzo przekonany w każdym wpisie że masz rację, ale nie dajesz szans żeby się danym zagadnieniem zająć. Pisałeś że zawsze pierwszy strzał rywala daje mu bramkę, pytałem czy w takim razie nie miałeś żadnego meczu z czystym kontem żeby móc sprawdzić ile przeciwnik miał tam celnych strzałów - cisza. Mówiłeś o chorej liczbie wrzutek, wrzuciłem prawdziwe, zbliżone liczby - cisza. Mówisz że masz dużo wrzutek (a ja mało!), pytam czy skrzydłowi nie są izolowani przy linii - cisza. Nawet jak ktoś z SI napisał że dany element gry działa w zamierzony sposób, to ty wiesz lepiej że to błąd, bo przecież zrobiłbyś to inaczej ... Ciężko rozmawiać w taki sposób.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 19:01    #1224
[quote="robal15"]Scouting leży i kwiczy[/quote]
Sprawdzam twój opis, nie miałem problemów żeby zmienić scouta obserwującego następnego rywala. Jeżeli odwołasz to zadanie i przypiszesz je w profilu innego scouta (czyli wejdziesz w jego profil -> raporty -> przydziel zadanie) to będzie działało. Domyślnie przypisze je dla kogoś wolnego.
Jest tylko taki problem że po odwołaniu trzeba raz kontynuować grę, bo zadania są wtedy odświeżane. Zgłoszę to, bo rzeczywiście można nie znaleźć tej opcji.

Czyli odwołaj zadanie, daj kontynuuj, dodaj je z profilu tego scouta któremu chcesz je przypisać. Jeżeli możesz to daj znać czy zadziałało, będę miał potwierdzenie.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 19:17    #1225
[quote="Gietz"]
[quote="kell1987"]niech mi ktos wytlumaczy dlaczego mój bramkarz ma tak wysoką note?

http://www.fotos(...)dca.html[/quote]
Możesz wrzucić screen z pełnymi statystykami poszczególnych zawodników? Btw, wpuścił 4 setki czy któraś z nich skończyła się niecelnym strzałem?
[/quote]

tak jak Robal napisał, już odpowiedział mi na to pytanie, bramkarz miał asystę i stąd taka ocenę, a odnośnie setek to z tego co kojarzę to trzy bramki wpuścił po 100% procentowych sytuacjach, a jedna była strzałem niecelnym

Pozdrawiam

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 20:12    #1226
[quote="Gietz"]Nie rozumiem. Sprawdzałem twoje zgłoszenie grając identyczną drużyną, nic nie symulowałem. Możesz rozwinąć? [/quote]
Chodzi o to, że wziąłeś klub, dałeś urlop i dopiero potem sprawdziłeś. A tu trzeba być aktywnym uczestnikiem tego losowania.
[quote="Gietz"] Czemu nie mogę?
Mam opinię swoją, wyniki symulacji, opinie innych osób na równoległych stanowiskach, szefa i nie mogę być pewien? [/quote]

Bo tak to działa w pracy. Mnie też pracownicy oraz szef poklepują po plecach, mówią, jaką Ty dobrą robotę wykonałeś, a dopiero później klient to weryfikuje. Jeszcze nigdy nie zdarzyło nam się oddać projektu bez zwrotu, pomimo ogólnego zadowolenia. Błędy są po prostu w kalkulowane w tę pracę. No chyba że robi się jakiś mały moduł do wielkiego projektu - wtedy o wiele łatwiej to ogarnąć.

[quote="Gietz"] Ze scoutingiem sprawa nie jest taka prosta. Część rzeczy działa inaczej niż powinna, ale część to zamierzone działanie, które może się tobie nie podobać, ale błędem nie jest. Np. pomijanie krajów zdarzyło mi się dwa razy, gdy sprawdziłem dlaczego okazało się że małej bazie było tam pięciu zawodników na krzyż. Możesz mi powiedzieć w jakim kraju grałeś i jaki był pomijany? Bez takich detali zgłoszenie mi nic nie daje. [/quote]

Na forum SI ktoś ładnie to opisał, ale teraz w ogóle tego tematu nie widzę. Mam. I jak widzisz pracownik SI potwierdził tego buga.
http://commu(...)Reviewed

To też wg mnie jest bugiem:
http://commu(...)Reviewed
Nie ma sensownego wyjaśnienia, dlaczego nie można odwrotnie. Przecież to żadna różnica. Najwidoczniej w kodzie coś nie działa i tyle.

O reszcie bugów i braków funkcji już pisałem. Wystarczy zobaczyć moje stare posty, albo wejść na forum si.

Co mnie jeszcze bardzo irytuje to to, że nie można zmienić szczegółowości w trakcie wyszukiwania, wstrzymać wyszukiwanie oraz, żeby scoutowanych zawodników nie dodawało od razu do listy.

[quote="Gietz"] Ustawienia taktyczne nie są minimalne. Obecny silnik był b. chwalony za możliwość wpływu na styl drużyny przez osoby których wiedzę o taktyce cenię trochę wyżej niż wpisy z tego wątku - choćby "The Hand of God", autora najlepszych opisów taktyki dla FMa. [/quote]

Ustawienia z roku na rok są coraz bardziej upraszczane. Kiedyś mogłeś zakaż zawodników strzałów z dystansu, wiedziałeś dzięki suwakom jak ustawienia reagują na np. linię obronę. Wiem, że to nie jest realistyczne, ale pomaga za obrazować zmiany. A tak to nie wiesz, czy coś się zmieniło, czy to efekt placebo.
Od zalania dziejów ludzie domagają się kreatora rzutów wolnych. Szlak mnie trafia, gdy widzę wolnego z 30.m a on uderza na bramkę. Chciałbym mieć możliwość ułożenia swoich schematów oraz gdy strzelam to wykonuje Ronaldo, gdy dośrodkowuję, to Kross.

Również brakuje tak oczywistej rzeczy jak ustawienie drużyny z piłką oraz bez piłki.

[quote="Gietz"] Jesteś bardzo przekonany w każdym wpisie że masz rację, ale nie dajesz szans żeby się danym zagadnieniem zająć. [/quote]

To samo mogę powiedzieć o tobie.

[quote="Gietz"]Pisałeś że zawsze pierwszy strzał rywala daje mu bramkę, pytałem czy w takim razie nie miałeś żadnego meczu z czystym kontem żeby móc sprawdzić ile przeciwnik miał tam celnych strzałów - cisza. Mówiłeś o chorej liczbie wrzutek, wrzuciłem prawdziwe, zbliżone liczby - cisza. Mówisz że masz dużo wrzutek (a ja mało!), pytam czy skrzydłowi nie są izolowani przy linii - cisza. Nawet jak ktoś z SI napisał że dany element gry działa w zamierzony sposób, to ty wiesz lepiej że to błąd, bo przecież zrobiłbyś to inaczej ... Ciężko rozmawiać w taki sposób.[/quote]

Nie pytałeś się, czy mam zawsze "pierwszy strzał to gol". Przynajmniej ja tego nie widziałem. Te przykłady mają służyć jako pokazanie, że rywal ma o wiele lepszą skuteczność niż my -potrzebuje o wiele mniej klarownych akcji. I nie, nie zdarza mi się to zawsze, ale zdarza się to zbyt często.

A co niby więcej miałem powiedzieć o wrzutkach. Ja powiedziałem, co o nich sądzę, ty też i na tym skończyliśmy. Każdy z nas udowodnił swoją rację. Przecież ja w paincie tych statystyk nie fabrykuję. Pokaż mi w prawdziwym życiu 80 dośrodkowań jednej drużyny, to wtedy przyznam ci rację. Dla mnie to jest zdecydowanie zbyt dużo, tym bardziej że średnia wynosi tylko 30. Nawet stosowałem podwojenie krycia u skrzydłowych, nadal było ponad 50.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2014 o godz. 20:13

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 20:13    #1227
[quote="Gietz"]
Sprawdzam twój opis, nie miałem problemów żeby zmienić scouta obserwującego następnego rywala. Jeżeli odwołasz to zadanie i przypiszesz je w profilu innego scouta (czyli wejdziesz w jego profil -> raporty -> przydziel zadanie) to będzie działało. Domyślnie przypisze je dla kogoś wolnego.
Jest tylko taki problem że po odwołaniu trzeba raz kontynuować grę, bo zadania są wtedy odświeżane. Zgłoszę to, bo rzeczywiście można nie znaleźć tej opcji.[/quote]

Sprawdzę, najwidoczniej naprawili to po patchu. Na forum SI jest o tym również temat. I tam tłumaczyli się, że jest to zamierzone. Oni tak zawsze mówią, gdy czegoś nie potrafią zaimplementować.

Wcześniej było tak, że dawałeś to zadanie jakiemuś scoutowi, a następnego dnia automatycznie dostawał kolo z najwyższą wiedzą taktyczną.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 21:31    #1228
Gietz bzdury piszesz:

Wchodze w scouta (Dera - Lech), profil i raporty; zlecam mu obserwowanie następnego zespołu. Efekt taki, że na zadaniach wyznacza do tego głównego scouta - Wichniarka, ktory de facto ma inne zadanie wcześniej przydzielone. Więc nic nie naprawili.
Tak samo ze scoutingiem regionu : wysyłam gościa na region (Ameryka środkowa), zaczyna od Gwatemali ( sam wybiera), gdy dostaje raport, że nie ma nikogo do wyszukiwania i klikam "pomiń kraj" to efekt jest taki, że znów scoutuje Gwatemalę. Zostało to zgłoszone na forum SI + save z gry i efektu żadnego. A najlepsze, że ten błąd zgłaszałem już przy wydaniu FM14!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2014 o godz. 21:32

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 21:41    #1229
Następna dawka silnika meczowego ze stajni SI ...bramkarze cdn.

http://youtu.be/2V2byFe33eU

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2014 22:46    #1230
[quote="robal15"][quote="Gietz"]Nie rozumiem. Sprawdzałem twoje zgłoszenie grając identyczną drużyną, nic nie symulowałem. Możesz rozwinąć? [/quote]
Chodzi o to, że wziąłeś klub, dałeś urlop i dopiero potem sprawdziłeś. A tu trzeba być aktywnym uczestnikiem tego losowania.[/quote]
No to tej tezy nie znałem. Jak będę miał chwilę to sprawdzę ponownie.
[quote="robal15"]Mam. I jak widzisz pracownik SI potwierdził tego buga.
http://commu(...)Reviewed[/quote]
No i super. Są opisane okoliczności, wrzucony sejw, Alex odpowiedział szybko i rzeczowo, chyba wszystko w porządku?
[quote="robal15"]To też wg mnie jest bugiem:
http://commu(...)Reviewed
Nie ma sensownego wyjaśnienia, dlaczego nie można odwrotnie. Przecież to żadna różnica. Najwidoczniej w kodzie coś nie działa i tyle.[/quote]
No i znowu - JA chciałbym żeby to wyglądało inaczej, więc ONI pewnie nie potrafią nic zrobić...
[quote="robal15"]Co mnie jeszcze bardzo irytuje to to, że nie można zmienić szczegółowości w trakcie wyszukiwania, wstrzymać wyszukiwanie oraz, żeby scoutowanych zawodników nie dodawało od razu do listy.[/quote]
Nie można powiedzieć że to są bugi. Nie dodawanie do listy powinno być opcją do wyboru, ale to są jakieś funkcjonalności. Btw, jak widziałbyś wstrzymanie wyszukiwania? Masz scouta w Ameryce Południowej, wstrzymujesz poszukiwania, wysyłasz go do Europy i po skończonym kraju czy regionie wznawia tamte poszukiwania? W czym jest to lepsze od zakończenia i rozpoczęcia innego zadania? Wyniki (raporty) przecież zostają. Może masz dobry pomysł, po prostu go nie widzę.
[quote="robal15"][quote="Gietz"] Ustawienia taktyczne nie są minimalne. Obecny silnik był b. chwalony za możliwość wpływu na styl drużyny przez osoby których wiedzę o taktyce cenię trochę wyżej niż wpisy z tego wątku - choćby "The Hand of God", autora najlepszych opisów taktyki dla FMa. [/quote]
Ustawienia z roku na rok są coraz bardziej upraszczane. Kiedyś mogłeś zakaż zawodników strzałów z dystansu, wiedziałeś dzięki suwakom jak ustawienia reagują na np. linię obronę. Wiem, że to nie jest realistyczne, ale pomaga za obrazować zmiany. A tak to nie wiesz, czy coś się zmieniło, czy to efekt placebo. [/quote]
Nie są upraszczane tylko urealniane.
Wybacz, ale to że podobały ci się suwaki nie znaczy że inne rozwiązanie jest uproszczeniem, błędem, głupotą i że producent ma je porzucić.
[quote="robal15"]Nie pytałeś się, czy mam zawsze "pierwszy strzał to gol". Przynajmniej ja tego nie widziałem. Te przykłady mają służyć jako pokazanie, że rywal ma o wiele lepszą skuteczność niż my -potrzebuje o wiele mniej klarownych akcji. I nie, nie zdarza mi się to zawsze, ale zdarza się to zbyt często.[/quote]
Nie ma różnicy czy gra AI vs AI, człowiek vs człowiek czy człowiek vs AI. Wiem że kolegom od spiskowej teorii gier już się grzeją klawiatury ale naprawdę nie ma.
[quote="robal15"]A co niby więcej miałem powiedzieć o wrzutkach. Ja powiedziałem, co o nich sądzę, ty też i na tym skończyliśmy. Każdy z nas udowodnił swoją rację.[/quote]
Niby tak, ale nie do końca. Jest zgłoszenie że jest za dużo wrzutek czy kontuzji, zwykle okraszone jakimś tekstem o kompetencjach, zdolnościach umysłowych albo pracowitości. W odpowiedzi są jakieś dane - na przykład o tym że inaczej definiuje się dośrodkowania w grze, albo że ilość kontuzji odpowiada średnim i temat się urywa, po to żeby zaraz wrócić z innym pomysłem.
[quote="robal15"]Przecież ja w paincie tych statystyk nie fabrykuję. Pokaż mi w prawdziwym życiu 80 dośrodkowań jednej drużyny, to wtedy przyznam ci rację. Dla mnie to jest zdecydowanie zbyt dużo, tym bardziej że średnia wynosi tylko 30. Nawet stosowałem podwojenie krycia u skrzydłowych, nadal było ponad 50.[/quote]
Nie mam tak wielu dośrodkowań ani po swojej stronie ani po stronie rywala.
84 dośrodkowania - Manchester United w meczu z Fulham. Na niższych poziomach nikt tego nie liczy.
[quote="romantico"]Gietz bzdury piszesz:

Wchodze w scouta (Dera - Lech), profil i raporty; zlecam mu obserwowanie następnego zespołu. Efekt taki, że na zadaniach wyznacza do tego głównego scouta - Wichniarka, ktory de facto ma inne zadanie wcześniej przydzielone. Więc nic nie naprawili.[/quote]
No zobacz, a mi się udało ... Postępowałeś tak jak napisałem i po odwołaniu poprzedniego scouta kontynuowałeś grę przed dodaniem w profilu Dery? Zrobiłem to na normalnym FM15, w Śląsku zadanie miał przydzielone Gil, zmieniłem na Becellę, screeny poniżej:
https://db.tt/hu1g1Hg9
https://db.tt/FJasCZck

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2014 o godz. 22:47

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution