Z jaką baza zawodników startujecie?

 DavidCortes Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2014, 20:49    #1
Przyznam, że chciałbym zasięgnąć waszych opinii na temat bazy danych. Jaka baza danych daje wam największą satysfakcje. Jakie kraje wybieracie do rozgrywki? Czy to jest baza duża, a może niestandardowa? Jak już zaczynam grę to gra zawsze tak mnie wciąga, że potrafię grać na jednej wersji do końca kariery. Dlatego ten wybór jest zawsze dla mnie bardzo ważny. O ile przy polskiej lidze, którą zazwyczaj gram jest to nie tak istotne, to jednak tym razem chciałbym zagrać w lidze angielskiej lub hiszpańskiej w niższych ligach.

Jaką bazę wybieracie?

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2014 22:53    #2
ZAcząłem z Sassuolo. Średnia baza danych z zawodnikami krajowymi Europy i kontynentalnymi reszty świata. Tylko Serie A i B grywalne, reszta czołowych i średnich lig europejskich w podglądzie. Uważam, że zasób piłkarzy ogromny, bo około 29000. Gra oceniła mi wydajność rozgrywki na poziomie 3,5/5 gwiazdek. Jeszcze jestem na początku gry, zaraz zaczne pierwszy mecz ligowy i śmiga ładnie. Ale niestety wybrać w tej bazie zawodnika też nie jest łatwo, bardzo szeroki zakres piłkarzy bez wartości atrybutów, a scouting w moim klubie jak dotąd nie odkrywa za wiele atrybutów, to stwarza grę trudniejszą od poprzedniej edycji. I dobrze, weryfikacja piłkarzy trwa dłużej i dokładniej, więc plus dla FM15 za zwiększenie realizmu.

 DavidCortes Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2015 03:00    #3
A więc ruszyłem... Wybór padł na Leeds United. Zasłużony klub, o wspaniałej historii, który jednak zastałem w opłakanym stanie. Zadłużony, bez wielkich nazwisk. Jednak postanowiłem przywrócić mu świetność. Czy mi się uda - oby :) Jeśli chodzi o bazę danych, wybrałem 37.000 zawodników na dużej bazie (3,5 gwiazdki). Złożyło się na to 3 poziomy rozgrywek w Anglii, powiększony o Zawodników z Europy o reputacji krajowej i kontynentalnej i pozostałe kontynenty z zawodnikami o reputacji kontynentalnej. Dodatkowo jako, że jestem Polakiem w Anglii dołożyłem sobie Polskę z wszystkimi zawodnikami Ekstraklasy. Myślę, że będzie fajna zabawa.

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2015 10:54    #4
Już o 3-ciej nad ranem wytrzeźwiałeś?

 DavidCortes Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2015 12:58    #5
A kto powiedział, że piłem. Jeśli w domu czeka na Ciebie FM nie można sobie pozwolić na alkohol, nawet w sylwestra :) Na trzeźwo zdecydowanie lepiej podejmuje decyzje związane z klubem :) Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku. Samych sukcesów :)

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2015 12:30    #6
Posunąłem się dalej i zdecydowałem sie jednak zagrać Portsmouth z League 2, tak samo, klub z pewnymi sukcesami, a pograżony w odmętach zapomnienia. To bedzie o wiele ciekwsze niż wygranie po dwóch trzech sezonach w Serie A z drużyną Sassuolo.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution