FM15 na SSD

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015, 13:14    #1
Witam,

zamówiłem sobie dysk SSD - Corsair LS Series 120Gb i zastanawia mnie jedna kwestia - jak FM15 śmiga na SSD-kach ?

Ktoś może coś opisać, filmikiem też bym nie pogardził :)

Najbardziej interesuje mnie kwestia startu gry, wczytania zapisanej gry, przetwarzania oraz zapisu.. chętnie poznam opinie innych użytkowników którzy już grają w FM'a 15 na SSD.

Pozdrawiam

 bashey_pl Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 13:58    #2
Zmianę dysku z hdd na ssd miałem przy FM14. Różnica ogromna. Wczytanie, zapis ogromny plus. W FM15 zapis jest skopany bo na ssd do minuty mi zapisuje grę.

 Blazus Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2014
Skąd: Peterborough
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 19:04    #3
Na HDD 5 minut kolego to nie marudź :)

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2015 20:45    #4
Nie wiem czy sam SSD daje jakąs ogromną różnicę. Po pierwsze to najlpiej mieć złącze SATA III żeby wykorzystac potencjał SSD. Ja kupiłem SSD jeszcze do poprzedniego kompa (Intel Quad q8200, 8 Gb RAMu, płyta ze złączem Sata II) i wcale nie było szału. Dopiero po ostatniej przesiadce na i5 4590, dobra płytę głównę odczułem znaczny przyrost. Niestety komp to naczynia połączone i o ile gry typowo pod grafikę jakoś zadowolą się głównie kartą graficzną, o tyle taki kombajn do liczenia jak FM musi mieć wszystko przyzwoite. Takie moje zdanie i moje doświadczenie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.