Trening FM 15

 bioly_86 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2011
Skąd: Pionki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2015, 17:52    #1
Witam.
Czy ktoś ma jakieś sugestię, podpowiedzi jak ustawić trening w tym FM 2015 ? Nie bardzo wiem jak się za to zabrać w ostatniego FM jak grałem to wyglądało to troszkę inaczej i nie mogę się odnaleźć a wiadomo że trening to podstawa w tej grze.
Byłbym wdzięczny za pomoc.

 Fleszu Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2015 21:49    #2
Trening ustawiasz ogólnie dla całego zespołu. Możesz ogólny i będziesz miał spokój. Wtedy będą trenowane wszystkie aspekty. Do tego ustawiasz trening indywidualny dl każdego zawodnika. Polecam taki na jakiej gra pozycji. Możliwe jest też trenowanie konkretnego atrybutu. Jest też trening meczowy. Na początku sezonu polecam ustawić taktykę aby szybciej się uczyli taktyki,którą grasz.

 bioly_86 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2011
Skąd: Pionki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 17:53    #3
Ktoś podpowie jak ustawić trening żeby trenować Talentów ?
Ustawiam trening ale w Trakcie sezonu mi zamiast rosnąć atrybuty to spadają :/ i nie wiem jak zrobić żeby było dobrze
Może ktoś pomoże ?

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 18:09    #4
To może napisz JAK ustawiasz trening?

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2015 18:39    #5
Co do trenowania talentów to niestety sam trening nie wiele da,zawodnik żeby się rozwijać musi grać a to jest prawda znana od dawna:) Lepiej wypożyczyć młodego do słabszego klubu ze słabszą baza,ale tam będzie grał niż trenować go u siebie z super baza żeby wchodził raz na miesiąc na 10minut

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution