Transfery

 tupti99 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2015, 19:15    #1
Gram karierę Chelsea Londyn i chcę kupić kogoś na środek obrony. Mam ogromny budżet (90mln) i złożyłem ofertę na Jeroma Boatenga. Bayern się zgodził, jednak sam Jerome nie chce przejść do Chelsea. Rozmawiałem z nim, by go przekonać, jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Czy jest jakaś możliwość, by go kupić? Znacie jakiś trik, może mam poczekać do końca okienka, może jest jakaś szansa, by go sciągnąć? Pozostali ŚO na jego poziomie są albo w wieku 30+, albo minimum 28, jedynie Hummels ma jego poziom i jest nawet tańszy o 10mln (43 kosztuje) on jednak również z tych samych powodów nie chce zgodzić się na negocjowanie kontraktu.
Proszę o pomoc FM 15

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 08:37    #2
Miałem podobne perypetie na początku rozgrywki, zależeć to może od wielu czynników, np. aktualna pozycja zespołu w lidze, Twoja reputacja, jego pozycja w danym klubie. Tutaj nic nie zrobisz, musisz uzbroić się w cierpliwość, a najlepiej poszukaj kogoś innego.
Z całym sercem mogę Ci polecić bardzo dobrego obrońce na już, a świetnego na "po 2 sezonach - Éder Álvarez Balanta. U mnie w A.C. Milan z miejsca stał się gwiazdą, w drugim sezonie podchody do jego kupna robi PSG. Dodatkowym atutem jest fakt, że wydasz na niego nie więcej niż 10-15 mln EUR.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 15:23    #3
Użytkownik Bateboo dobrze wyjaśnił i polecił bardzo dobrego zawodnika ;).

Poza Balantą jest jeszcze jeden ciekawy zawodnik -Niklas Sule z Hoffenheim. Możesz go sprawdzić ;D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2015 o godz. 15:23

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 16:10    #4
Balanta, Balanta i jeszcze raz Balanta. Każdy go kupuje. Bądź bardziej kreatywny i kup kogoś innego. Jaką bym karierę nie czytał, to wszyscy kupują tych samych zawodników. 2ezy. Z takiej gry nie ma satysfakcji.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Budziu Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 16:15    #5
przecież w drużynie masz Zoume, kozak i jeszcze dobrze się rozwija, a zawsze zostaje właśnie do kupienia oprócz Balanty, Samuel Umtiti, Doria oraz Tim Jedvaj ;)

 tupti99 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 18:43    #6
Dziękuję za pomoc, ale nie skorzystam, ponieważ Balantę kupiłem już grając Borussią Moenchengladbach i wygrałem ligę, ale teraz chcę trochę od nich odpocząć i nie chcę w każdej rozgrywce tych samych kupować. Znam Suele z Hoffenheim, ale mi jest potrzebny ktoś, kto teraz będzie grał na poziomie Terrego i Cahilla (a poza tym to po co Chelsea sprzedawała Luiza!!!) a na przyszłość mam Zoumę. Zastanowię się nad Dorią. Mogę wam polecić Raúl Ruidíaz z Universitario (wypożyczony z Coritiby) kosztował mnie w zimowym okienku niecały milion (jak bym poczekał do lata to wolny transfer) a grał genialnie! Miał 3 hat tricki: z Fiorentiną, Steauą i Eintrachtem. Ogólnie w 10 meczach około 13 bramek.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 15.01.2015 o godz. 18:51

 tupti99 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 18:54    #7
Szlag mnie trafi... Doria nie jest zainteresowany negocjacjami z Chelsea.

 tupti99 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015 19:39    #8
Już wiem! Jest jeszcze Jan Vertonghen z Tottenhamu, Man Utd kupił go za 19 mln. Zacząłem więc nową rozgrywkę i okazało się, że muszę wydać nań 55mln (chamstwo!) więc kupię kogoś starszego - Dantego lub Mirandę. Są 30 latkami, więc na swoim poziomie utrzymają się przez 3 lata a kosztują - odpowiednio 11 i 15,25 mln. Jeden z nich będzie grał, dopóki Zouma stanie się obrońcą na poziomie Terrego. W kolejnych okienkach kupię jeszcze jakiegoś 17-19 latka o wielkim potencjale na obronę (może Balantę). Dzięki temu zostanie mi sporo budżetu na zastąpienie Obi Mikela (kupię Luiza Gustavo ~25mln) i jeszcze kupno prawego skrzydłowego - Cuadrado lub Velę około 40 mln. Jak mi jeszcze zostanie to sprzedam Ramiresa i zastąpię go Guendoganem. Dziękuję serdecznie za pomoc, jak macie jeszcze jakieś sugestie, to piszcie.
PS. Phil Jones (obecnie 2,5 gwiazdki potencjał 4 przy czym Terry i Cahill mają 3 obecnie) kosztuje ~40 mln. Marquinhos z PSG potencjał maksymalny ~45mln. Więc trochę szkoda mi kasy trwonić na starych... Doradźcie mi co robić!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2015 o godz. 19:42

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.