Pomocy - ZAŁĄCZONY W OPAKOWANIU KOD UMOŻLIWIA AKTYWACJĘ ORAZ GRĘ WYŁĄCZNIE NA TERYTORIUM POLSKI I WĘGIER.

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2014, 19:11    #1
Drodzy Maniacy,

Zadowolony ze świątecznego prezentu, FM2015 w wersji pudełkowej pod choinkę, przystąpiłem śpiesznie do instalacji, ale na opakowaniu zmartwiła mnie pewna treść...

ZAŁĄCZONY W OPAKOWANIU KOD UMOŻLIWIA AKTYWACJĘ ORAZ GRĘ WYŁĄCZNIE NA TERYTORIUM POLSKI I WĘGIER.

W poprzednich wersjach nie zwracałem uwagi na takie "ostrzeżenia", od nowego roku jednak laptop będę używał głównie w krajach skandynawskich gdzie spędzę większość roku. Nie chciałbym stracić okazji do gry, już zbyt długo czekałem na nową odsłonę :zidane:

Jak dotąd w FAQ odczytałem, że może pomocne byłoby ustawić Steam na offline. Ale pojawiają się pytania:
czy jesli niechcący Steam będzie online, to za granica nie zablokuje mi gry na zawsze?
w związku z tym jak pobierać aktualizacje?
a może te ostrzeżenie nie funkcjonuje i nie muszę się obawiać o grę w Steam online i będę mógł też grać w sieci?
znacie może sposoby na uniknięcie kłopotów z utratą lub zapisem gry, czyli co mogę zrobić zanim wyjadę za granicę?

 ronaldinho88 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2009
Skąd: Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2014 12:30    #2
ZAŁĄCZONY W OPAKOWANIU KOD UMOŻLIWIA AKTYWACJĘ ORAZ GRĘ WYŁĄCZNIE NA TERYTORIUM POLSKI I WĘGIER.

Idąc czysto na logikę powyższe zdanie mówi że gra możesz AKTYWOWAĆ na terenie PL,nie ma tam nic powiedziane że nie będziesz mógł grać za granicą.Tutaj chodzi raczej o sam klucz,który pisząc w dużym skrócie myślowym potrzebuje czegoś jak polskie ip.Więc ja bym instalował,nie wierzę że gra np w Norwegii się zablokuje:)
Tak pół żartem to jak spadasz do skandynawii to pewnie będziesz miał na tysiące nowych fmów ;)

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2014 14:06    #3
dzieki,

bardziej obawiałem się słowa GRĘ. Zobaczymy. Może i zarobie, ale najwcześniej za miesiąc :P

 kondzik123 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2014 15:06    #4
Czyli wychodzi na to, że sobie nie pograsz za granicą. Najlepiej załóż temat na forum SI, albo napisz do wydawcy.

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2014 19:25    #5
Dzięki, ale wydawca pewnie nawet się nie zaiteresuje. spróbuję logować się zawsze do Steam offline, w razie kłopotów będę im marudził. Ale nie rozumiem, dlaczego gdy odpalam Steam (jako offline) to mimo wszystko sam Steam się aktualizuje (chociaż aktualizacja dla FM nie jest wyszukiwana). Oby aktualizacja Steam mnie nie zablokowala. Dziwnym byłoby nie móc odpalic własnej gry gdzieś w świecie... czyli wychodziłoby na to, że Internet w Europie nie jest taki wolny od ograniczeń.

 chasm Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2015 13:11    #6
działa mi za granicą na offline, ale na razie online nie ryzykuje, to przed powrotem do Polski stestuję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.