Breaking Football Manager - zapisy do drużyn

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:17    #31
Witam!

Chciałbym wziąć udział w owym projekcie dlatego masz pełne prawo skorzystać z mojego nicku, pozycja na której chciałbym występować to ŚPD, ŚP ew. ŚPO
Najgłupsza rzecz jakąkolwiek zrobiłem w FM? Ciężko sobie przypomnieć, ale ostatnio grając Lechią był już koniec sezonu grupa mistrzowska i plaga kontuzji. W meczu jak na złość dwie zmiany już dokonane, a urazu nabawił się napastnik. Nie było żadnego z ofensywnych graczy do zmiany, a wynik był spokojny dlatego postawiłem na Budziłka w ataku.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:21    #32
Do przydzielenia zostały cztery pozycje - 4 x PL, DPŚ, PŚ i P P!
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:21    #33
Jeżeli miejsce jeszcze jest to się zgłaszam.

Możesz śmiało użyć mojego nicku. Pozycja na której chcę grać to PL.
Najgłupsza rzecz, to wystawienie bramkarza na pozycji obrońcy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.07.2015 o godz. 19:24

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:30    #34
Zaskoczyliście mnie tempem zgłoszeń w ciemno! W związku z tym przesyłam szeroki uśmiech, oby tak dalej przyjaciele
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:46    #35
Bierz co chcesz nawet deszcz! Najgłupsza rzecz jaką zrobiłem w zrobiłem w FM-ie? To nigdy nie grałem w Warcie Sieradz i zepsułem sobie kariere, bo nie zorientowałem się grając przez 8 sezonów, że liga z dodatku ma buga i zawsze te same dwa kluby grały w lm, mimo że nie powinny...

Pozycja: cała prawa strona jest mi dobrze znana zatem PO, PP, OPP, bądź PN. Najbardziej chciałbym jako PN, bądź OPP, ale gra się tam gdzie trener wystawia;)

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:47    #36
np. na ławce ;)

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:50    #37
[quote="nesete"]np. na ławce ;)[/quote]

Nestuś achhhh Ty bezdomny Wariacie!:*

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 19:56    #38
Używaj mojego nicka ile chcesz. Pozycja bramkarza mnie interesuje, ewentualnie środek obrony bądź lewa obrona. Najgłupsze co zrobilem to, że wogole zacząłem gram w fma ;)
edit: ale widzę ze moje zajęte wiec na dp mnie ;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 28.07.2015 o godz. 19:59

 sendar Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2009
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 20:10    #39
A prosze smialo uzywac mojego nicka. Pozycja pierwsza wolna, chyba prawa pomoc, tak czy owak, jak sie bawi w FMie w drugiej lidze Tahiti, to trzeba pamietac, ze pozycje sa dosc umowne :)
Najglupsza rzecz - nagminnie zdarza mi sie nie doczytac reguł zgłaszania składu w lidze, i tak w zeszlym tygodniu kompletnie spapralem kadre w MLS, i połowa dorobku kilkugodzinnego poszukiwania idealnego składu poszła na wolny transfer...

 Winc Partyzant

Postów: 67
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2009
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 20:50    #40
Możesz użyć mojego nicku :D.
Pozycja - PŚ lub ewentualnie PL (ogarnalem, ze te pozycje sa wolne. Jak coś zle ogarnalem, to jakas wolna :D)
Najgłupsza rzecz jaką zrobilem? Cięzko teraz sobie przypomniec, bo na prawde dużo ich było :>. Jedna z tych ktora wpada mi do głowy:
Kariera Lechem Poznań - na prawde szansa na wejscie do LM, baraż. Fajnie trafilem na jakas slabszą druzyne (nie pamiętam teraz kogo), pierwszy mecz 1-0 dla mnie. I tu klops. Chcialem oszczedzić piłkarzy wlasnie na rewanż i w lidze wystawić do meczu totalne rezerwy. Si, wystawilem totalne rezerwy, ale na rewanż. Byłem 10000% pewny ze to mecz ligowy. Nie wiem jakim cudem tez naklikalem "dalej" w miejsce gdzie juz nie bylo odwrotu. Może dlatego ze mam tendencje do poźnego grania w FMa i bylem strasznie zamulony ;). Efekt? 4-1 w plecy i zirytowany skończyłem kariere ;D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.07.2015 o godz. 20:58

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.