Football Manager 2016 - wishlist

 obojętny Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 18:25    #111
jeśli chodzi o zmiany to chciałbym aby baza danych była tak zrobiona by móc załadować więcej niż ok 70 nowych lig. W chwili obecnej jest tak iż nie można dodać ich więcej gdyż powoduje to jakiś błąd i gra się sypie na samym starcie

 ghost000 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2015
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 22:20    #112
Ja chciałbym by w Football Manager 2016 była kamera 3D " Dla słabszych kart graficznych " oraz Wszystkie Licencje .

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2015 11:44    #113
[quote="Bolson"]Mógłbym. Zrobię to w najbliższych dniach.[/quote]

Czekam. Myślę, że wywiąże się jeszcze ciekawa dyskusja jak to zamieścisz.

 Yeewdel Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2012
Skąd: Brzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2015 23:28    #114
Możliwość sprawdzenia po sezonie lub podczas niego o ile zmieniły się atrybuty danego piłkarza, tzn. zamiast samych strzałek w górę i w dół, które określają czy dany atrybut rośnie czy maleje, chciałbym aby w np. podsumowaniu sezonu zobaczyć, że dany piłkarz rozwinął swoje podania o 3 itp. Podsumowując, zamiast samych strzałek chciałbym możliwość sprawdzenia o ile dokładnie dany atrybut wzrósł w ciągu pewnego okresu bądź sezonu. To samo się tyczy trenerów, fizjoterapeutów, scoutów itp.

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 20:29    #115
[quote="ag-25"][quote="Bolson"]Mógłbym. Zrobię to w najbliższych dniach.[/quote]

Czekam. Myślę, że wywiąże się jeszcze ciekawa dyskusja jak to zamieścisz.[/quote]

Minęły już dwa tygodnie...

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2015 20:54    #116
Napisałem że to zrobię, to to zrobię. Serio.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 MajcherQ Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2015
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2015 21:26    #117
Jestem byłym graczem w FM (wcześniej CM), który niestety przez wejście w dorosle zycie - granie w FM musial zakonczyc. Jednak ostatnimi czasy zaczalem czytac wasze forum i analizowac co sie zmienilo w naszej ukochanej grze. Chcialbym powrocic do grania, ale interesuje mnie tylko gra online z moimi kolegami i tutaj pojawia sie pytanie.

Czy istniej mozliwosc grania online, nie bedac jednoczesnie przy komputerze. Mam na mysli - SAVE w "chmurze" i mozliwosc np. rozegrania jednej kolejki (jednego tygodnia) w przód w porównaniu z graczami ktorzy sa offline, i braku mozliwosci rozegrania kolejnych tygodni dopoki wszyscy gracze nie skończą obecnego.

Mam nadzieje ze wyjasnilem to jasno i prosze o odpowiedz - czy takie coś istnieje w FM2015 - a jak nie, to uwazam ze jest to doskonaly pomysl na nowe edycje.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2015 13:46    #118
Czego ja bym sobie życzył w nowej odsłonie FMa...
W czasach 2d i pamiętnych kulek, oglądając mecz...nie musiałem patrzeć na atrybuty piłkarza przeciwnej drużyny, żeby wiedzieć czy ktoś ma dobry drybling czy nie... czy ktoś ma pierdolnięcie z dystansu czy nie...czy ktoś jest szybki czy nie… czy ktoś ładnie wykańcza akcje czy nie itd., itp.

nie chodzi mi o to żeby mój zawodnik z dryblingiem 18 przeszedł całe boisko i strzelił bramkę czy zawodnik ze strzałem z dystansu 18 seryjnie zdobywał bramkę z połowy boiska, ale żeby na boisku nie wszyscy byli wrzucani do jednego worka (nieważne że masz drybling 1 i tak animacja będzie taka sama). W 2d było to zauważalne czy tak ciężko zrobić to w 3d? a teraz jak to wygląda na przykładzie Fm15 i ogólnie we wspaniałym silniku 3D…skrzydłowy przeciwnika szybciej dobiega do piłki...później miącha moim obrońcą (ten stoi jak wryty), mija go na luzaczku i mknie dalej w stronę bramki niczym torpeda....WCISKAM PAUZĘ...myślę sobie ALE KOZAK MUSZĘ GO MIEĆ u siebie w drużynie...klikam a tu kozak z dryblingiem 10 i szybkością 8 ;P

Dobór animacji można by zrobić na podstawie grupy atrybutów...przykład...sytuacja sam na sam z bramkarzem...silnik 3D...piłkarz z wykończeniem akcji, opanowaniem, techniką na wysokim poziomie nigdy, ale to nigdy nie minie bramkarza i nie strzeli do pustej bramki. A wystarczy wprowadzić masę animacji, INNYCH dla słabszych napastników, a INNYCH dla lepszych grajków. Tak samo z resztą pozycji.
Kreator stałych fragmentów gry… dla mnie to jest żenada, że przez tyle lat nie stworzono kreatora w którym decydujemy w którym miejscu na boisku ma być ustawiony zawodnik… w którą stronę ma biec… gdzie ma próbować odegrać piłkę… kiedy ma podrapać się po jajkach itd., itp.
Trening… uprośćmy wszystko na maxa, niech wszyscy trenują to samo i z takim samym obciążeniem… dlaczego obrona, bramkarze, pomoc, atak i juniorzy maja mieć oddzielny tok zajęć?? (nie rozumiem myślenia SI)

Ćwiczenie schematów gry (coś w stylu kreatora) np. wyprowadzanie piłki z obrony, sposób rozgrywania w pomocy i ataku. Tak żeby na boisku było widać, że zawodnicy chociaż próbują to wykonywać.

Taktyka… zgadzam się z Jacko. SI, podobnie jak w przypadku treningu, ale zdecydowanie na większą skalę postanowiło totalnie uprościć opcje taktyczne, tak aby miały jak najmniejszy wpływ na działanie WSPANIAŁEGO silnika meczowego. Gracz ma do dyspozycji szablony z dupy wzięte na każdą pozycję… nie może stworzyć własnego szablonu… teraz użyję wulgaryzmu… a może ja do kurwy nędzy mam ochotę, żeby mój bramkarz za każdym razem gdy wyprowadza piłkę kiwał się z napastnikami przeciwnika?? A może mam ochotę, żeby moi zawodnicy przy wyprowadzaniu piłki NIGDY nie podnosili piłki wyżej niż centymetr nad murawą?? Można tak wymieniać i wymieniać, to ode mnie powinno zależeć jakie zachowania ma przejawiać zawodnik na danej pozycji, a nie od SI (wiele zachowań wyklucza się w szablonach, albo w ogóle nie można ich zaznaczyć)

Strasznie narzekałem na ostatnie FMy, a i tak kupię kolejną wersję, bo jak to mówią nadzieja umiera ostatnia. Z roku na rok nie widzę progresu zwłaszcza co do silnika meczowego, który jest zlewany, przecież wszystkim narzekającym forumowiczom nie chodzi o to, że nie potrafią wygrywać każdego meczu i wszystkich trofeów...chodzi o BRAK progresu...a właściwie staczanie się w dół...skoro jakiś element gry był lepszy we wcześniejszych FMach to nie można do tego wrócić i ulepszać?, przyznać, że coś poszło w złą stronę??

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2015 19:16    #119
Najbardziej pilna wydaje mi się do poprawy reputacja tuż po awansie. Przykładowo awansowaliśmy z 3 do 2 ligi angielskiej, masz na oku kilku piłkarzy. których już widzisz w Championship w swoim klubie i zależy Ci abyś miał ich od początku okresu przygotowawczego. Nie masz szans ich zakontraktować jak najszybciej, bo gra postrzega twój klub nadal jako 3- ligowca! Więc owi gracze będą chętni ale za miesiąc lub dwa...

Aha i w 100% zgadzam się z paweldemon :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.08.2015 o godz. 19:18

 lukacz23 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2015 00:47    #120
Zwiększenie konkurencyjności w wypożyczaniu utalentowanych graczy i tych bez kontraktu. Ogólnie cala kwestia zwiazana z wypozyczaniem zawodników to troche kpina. Możesz pożyczyc 3/4 składu, wygrać bez problemu mistrzostwo, a pełno klubów, które mogłoby zrobić tak samo, nawet nie podejmują walki o tych ewidentnych bargainów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.