Strona

Football Manager 2016 BETA - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 13:23    #2
[quote="Pucek"][quote="nocnytyper"]Pucek takie wrażenie tylko masz. Zapewne chciałeś zmienić coś w taktyce, a fm lubi w takiej sytuacji nie pokazać akcji bramkowej i stąd to zdziwienie. Ja często pod koniec meczu przełączam takse na utrzymanie wyniku i czasami mam takiego psikusa jak ty. Co innego gdybyś włączył pauze.[/quote]
Nie, nie :) To błąd, który pojawiał się już sporadycznie w poprzednich wersjach gry.[/quote]

Tak, to jest bug - istnieje on już od paru eFeMów...
Ja w becie miałem taką sytuację, że na stadionie jakby zgasły wszystkie światła, było kompletnie czarno. Jedynie widziałem nazwiska zawodników.

Mógłby ktoś spróbować kupić Albert Benaiges? Za każdym razem jak go kupuję to mam crasha. Jestem ciekaw, czy inni gracze też by go mieli? Chcę to zgłosić do SI.

A na słabą prowokację Patpula nawet nie odpowiem - wyręczono już mnie, ***. Żal mi czasu na tego pana, nie mam zamiaru wywoływać kolejnej gównoburzy. Jednak polecam mu się zaprzyjaźnić z mahdim, widać że to jego bratnia dusza:p

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 01.11.2015 o godz. 13:27

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
01.11.2015 14:12    #3
w trakcie meczu nazwiska piłkarzy są zamazane i nieczytelne. Jak to zmienić? Sporo tych ustawień.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 14:26    #4
Stworzyłem nowy klub, podmieniłem za Sandecję. Awansowałem do esktraklasy w 1 sezonie, w 2 sezonie miałem uniknąc jak najwięcej pogromów ale zająłem 6 msc w ekstraklasie i w nagrodę zarząd wybuduje mi nowy stadiona. Po raz pierwszy się z tego nie cieszę. Zamienię Student Arenę na Stadion Miejski wtf :) Zawsze aby wybudowali mi nowy stadion trzeba czekać w ch... czasu a tu w 3 sezonie mi stawiają i to wtedy kiedy naprawdę nie chcę :D

 Waasyl Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2015
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 16:19    #5
Dzisiaj skończyłem pierwszy sezon Lechem Poznań, ogólne wrażenia mam pozytywne, ale trochę błędów i dziwnych sytuacji mialem:
- wysokie wyniki, to już był tu pisane więc nie będę się w to wgłębiał,ale wyniki po 6-0 są dość częste.
- Sporo bramek pada w pierwsyzch minutach gry. Gram na wiosku rozszerzonym, w ciągu sezonu chyba z 5-6 razy bramka padła w ciągu pierwszych 30 sekund-minuty( raczej w piłce bramki w 30 sekundzie są ewenemantem, a tu zdarzyło się to kilkukrotnie), ewentualnie w pierwszej pokazanej akcji koło 2-4 minuty.
-Bardzo duża liczba rzutów karnych, w ciągu sezonu, tylko w lidze miałem ich około 15, zdarzały się po 2-3 w jednym meczu, przez to Darko Jevtić prawie został królem strzelców z 18 bramkami(zabrakło mu 2), z czego 14 strzelił właśnie z karnych.
-Dziwne reakcje bramkarzy, zdarza się że wychodzą niepotrzebnie do piłek i tracą bardzo głupie bramki ,a czasem potrafią wyciągnąc w meczu po 5 100% strzałów z 5 metrów, nawet Neuer tak nie broni.
-Częste słupki i poprzeczki bywa po 4-5 w meczu, ale do tego mnie juz FM przyzwyczail.
-Zielony pasek ktorym oznaczone są mecze i wydarzenia czasem pojawiał się w zupełnie innym miejscu niż powinien, np mecz grałem 12.10 a pasek z tym samym meczem pojawiał się też 3 dni wcześniej - 9.10 mimo że tego dnia nic nie było, czasem też pojawia się też po prostu na losowej dacie bez żadnego opisu.
-Raz czy dwa zdarzyło mi się też,że kolumna z umiejętnościami treningu trenera znikała i pojawiała się dopiero po ponowym otwarciu jego profilu lub kliknięciu w miejscu w ktorym powinny być .

To chyba tyle z takich bardziej rażących błędów/niuansów które zauważyłem. Ogólnie gra mi się podoba, silnik meczowy poza wymienionymi usterkami jest niezły, wydaje mi się że gra chodzi płynniej niż wersja ubiegłoroczna, przy podobnej ilości lig i zawodników czas symulacji trwa zauważalnie krócej.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 17:39    #6
Po prostu mistrzowska, superrealistyczna gra. Testujcie za darmo testujcie. Tak się tnie koszta.

 Mordor1410 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 20:14    #7
Mnie z kolei najbardziej denerwują kontuzje. Zacząłem sobie Bayernem żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda. I do połowy listopada Lewy miał 2x kontuzje po 5-6 tyg. Ponadto 2x zerwane więzadła podstawowych zawodników. Ogólnie to mam chyba z 4-5 piłkarzy bez kontuzji dłuższej niż 2 tygodnie po 4 miesiącach w grze. Trochę chyba to przesadzone. A i najciekawsza kontuzja. Otóż, M. Goetze nie mógł grać przez 5 dni, bo miał pęcherze... W tej chwili mam 8 kontuzjowanych graczy pierwszego składu i to stan tylko lekko ponad średnią. Co ciekawe częściej kontuzjowani są Muller i Lewandowski niż Robben. Mam nadzieję, że szybko to poprawią, bo każda kontuzja to min 4 tyg, a to przesada.

Ponadto razi w oczy system transferowy. Kwoty dla graczy są kosmiczne, a tego samego zawodnika tydzień później opychają klubowi komputerowemu za połowę ceny, którą ja oferowałem. Ogólnie ja nie czepiam się wysokich wyników, bo przy grze Bayernem to normalne ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2015 o godz. 20:15

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
01.11.2015 20:42    #8
Kontuzje to problem juz z poprzedniej wersji, a że ta to to samo tylko pare zmian graficznych (na gorsze!) to czego tu się spodziewać?
Ja testowałem FM15 zmieniając podatność na kontuzje na 2/20 każdemu z zespołu i NIC to nie zmieniło. Dalej kontuzja za kontuzją i kontuzją pogania, i to takie od 4 tyg. do 3-4 mieszków poza grą. Tu będzie na bank to samo.
Umie ktoś pomóc z moim problemem rozmazanych nazwisk w trakcie meczu? (Intel HD 3000 - tu może tkwić problem, ale aż nie możliwe chyba bo to taki mały szczegół dla karty graficznej że szok).
Tak to u mnie wygląda:
http://iv.pl(...)0884.jpg
http://iv.pl(...)8619.jpg
http://ifoto(...)nxqa.jpg

Jakość grafiki sama się zmienia na niską później, inne rzeczy pozostają bez zmian.
OK naprawiłem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2015 o godz. 20:51

 czarnyafc Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 08:52    #9
Chce zmienić jakość grafiki z wysokiej na średnią ponieważ na wysokiej w 3d mi sie zacina ale sie nie da . Kliikam potwierdz wczytuje nowa skórke i pozniej dalej jest wysokie

 bonio78 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.02.2009
Skąd: słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 11:18    #10
To co panowie opłaca się kupować nowego fma czy nie.

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 12:28    #11
Trochę pograłem i mam wrażenie, że wiele się od FM15 nie zmieniło. Gram na Klasycznym 2D, więc o HotDogach się nie wypowiem, ale ogólnie jest ok. U mnie nie ma hokejowych wyników, problemów z kontuzjami też nie zauważyłem. Jedyny feler to, jak ktoś wyżej wspomniał, szybkie bramki. W 5 sparingach (pełen wachlarz rywali, od kadry U21 po Barcelonę) zdobyłem (całe szczęście ja :P) 4 bramki w pierwszych minutach (42", 2', 6' i 3';), aczkolwiek nie można powiedzieć, że były to bramki przypadkowe. Co do działających poleceń, to preferuję grę na trzymanie piłki, co też mi się udaje (zawsze ponad 60%), a po heatmapie (swoją drogą dziadowskiej w porównaniu z tą w poprzednich wersjach) z Prozona widać że polecenia też działają, np. widać różnicę między atakiem środkiem, a atakami skrzydłami.

Reasumując na dziś dzień - jak ktoś ma FM15, ale zależy mu na aktualnych składach (w końcu sam nie muszę Clyne'a do LFC ściągać bo już go mam :D) i ma hajs, to kupować. Jak któregoś czynnika brak, to polecam poczekać z decyzją na demo (bo chyba będzie po oficjalnej premierze, nie?).

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.