Maksymalna pensja przy podpisaniu kontraktu

 nowy00 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2015
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2015, 10:53    #1
Witam wszystkich,gram FM 2015.Czy wie ktoś od czego zależy maksymalna pensja jaką mogę zaproponować nowemu zawodnikowi przy podpisaniu kontraktu.Nie chodzi mi o budżet płacowy ogólny dla wszystkich,ale o ograniczenie na jednego zawodnika.Przykład: gram Wisłą mój max budżet płacowy jaki mogę ustawić to 150 tyś euro na tydzień,teraz wydaję połowę tego na moich zawodników lecz nowemu mogę dać max coś ok.10 tyś(kluczowy zawodnik).Więc od czego to zależy?jaki mam na to wpływ?Liczę na odp bo gram już kolejna część FM'a i nadal mam z tym problem.Pozdro dla weteranów FM :-)

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2015 18:12    #2
maksymalna pensja dla danego zawodnika zależy chyba od luzu w budżecie transferowym, a także od ustalenia zarządu. Masz odgórną granicę w związku z zasobami finansowymi klubu (masz to chyba w którejś zakładce w finansach), a jeżeli nie masz luzu to automatycznie od jakieś wartości możliwości zaproponowania wysokiej pensji spadają.

 nowy00 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2015
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2015 22:48    #3
Ok,sprawdziłem i jest dokładnie jak piszesz.Niestety daje to niewielkie pole manewru.Zapewne można zwiększyć pensję tylko poprzez prośbę do zarządu o więcej pieniędzy na pensje lub na transfery następnie przesunąć suwak budżetu w stronę pensji.Popraw mnie jeśli się mylę ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.11.2015 o godz. 22:49

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2015 08:42    #4
Praktycznie tak, jeszcze jak masz udany sezon, zanotowałeś zysk i prezes/zarząd powoli nie wycofuje się z Twojego klubu (wtedy oszczędza) to po sezonie dostajesz automatycznie jakąś podwyżkę budżetu, więc w tym i największej pensji. Ja w FC Midtjylland na początku mogłem zaoferować maks niecałe 700 k euro na rok, a po dwóch sezonach bardzo udanych sezonach już jakieś 1,2 miliona euro.

 nowy00 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2015
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2015 09:58    #5
OK.Wielkie dzięki za zainteresowanie.Teraz już wszystko jasne.Pozdr.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2015 10:14    #6
Proszę bardzo, jak temat wyczerpany to zamykam :)

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution