Szybkosc gry

 kamson86 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Gniazd??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2005, 17:31    Pytanie
Elo :)
Chcialbym rozpoczac nowa gre polskim klubem i nie wiem jaki wybrac rozmiar bazy danych?? i nie wiem ile dodatkowych lig moge wybrac przy wybranej wczesniej bazie danych?? aby to wszystko chodzili szybko i plynnie:) dodam ze mam 1024 DDR. Prosze o szybka odpowiedz:)

Pozdrawiam FMowcow!

 kamson86 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Gniazd??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2005 18:32    #1
mozesz mi wyjasnic co bedzie kiedy go sciagane?? bo czytalem o tym ale nie mam zielonego pojecia oco chodzi z tym?? :)

Wilhelm Proletariat

0
04.12.2005 18:49    #2
sciagnij to zobaczysz, nie pozalujesz;)
w gruncie rzeczy to bez wzgledu na to ile lig wybierzesz bedziesz mial szczegoly wszystkich pokazane dzieki temu programowi oczywiscie;)

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2005 11:39    #3
Nie moge znalezc tej informacji nawet w pliku tekstowym sciagnietym wraz ze wspomnianym Generatorem, wiec pytam tutaj: czy mozna to narzedzie stosowac na istniejacych saveach, czy dziala ono tylko przed lub w trakcie generowania nowej kariery? No i czy ma to wplyw na szybkosc gry? Z gory dziekuje za wyczerpujace info ;-).

wilhelm Proletariat

0
07.12.2005 10:48    #4
po pierwsze primo: dodatek należy włączyć przy ładowaniu nowej gry
po drugie primo: nie stwierdzono wplywu na szybkosc gry

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2005 13:11    #5
Ok, dzieki. Przemecze sie bez tego dodatku w takim razie ;-).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.