Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 18:43    #321
Fm16 jest łatwy ale jest jeden wyjątek. 24 liga lub 10 liga angielska, niby rok po roku da się awansować o klasę wyżej ale utrzymać zawodnika dłużej niż 2-3 tygodnie jest trudno, straszna rotacja piłkarzy. Po awansie prawie nie rośnie reputacja klubu więc z sezonu na sezon co raz trudniej kontraktować dobrych piłkarzy.

Ogólnie największym błędem jest przejscie na zawodowstwo :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2015 o godz. 18:44

 Rozkoszny Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 19:38    #322
Działa wam to ubezpieczenie piłkarzy? Nie bardzo wiem, gdzie szukać o tym informacji, a odnoszę wrażenie, że wcale nie odejmuje mi danej kwoty z wydatków.

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
08.12.2015 20:01    #323
Boże jakie gówno,po sezonie chciałem kupic Meliego z Boca Juniors(każdemu polecam do środka pola) wszystko zaklepane,6 mln,34 tyś na tydzień ale mi wyskakuje okienko,że według włoskich przepisów można kupić tylko 2 graczy bez paszportu UE a ja już ich zakupiłem,myśle ok poczekam tydzień aż okienko nowe się zacznie,składam znowu ofertę a ten zjeb żąda teraz 3 bańki za podpis plus 78k tygodniowo,normalny on jest ? gnij dalej lamusie w Argentynie

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2015 22:42    #324
Nowy sezon (w poprzednim na około 20 meczy napastnik strzelił tylko 4 bramki) i już mam kilka meczy za sobą. Vardy na 11 meczy ma 10 bramek, a Ulloa 7 meczy + 5 z ławki - 0 bramek i zaczyna mi się skarżyć na brak gry. Powiedziałem mu, że Vardy jest w szczytowej formie, a on nie może trafić do bramki, po czym stwierdził, że gra on tak samo dobrze jak Vardy... 10=/=0 bramek.

 Sobiesław Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 09:03    #325
Nie wiem czy to błąd taktyki czy w grze ale przez te sytuacje tracę prawie wszystkie gole gdy jestem w swoim polu karnym i przeciwnik robi wślizg to piłka idzie tuż pod nogi przeciwnika i strzela do pustej. Jeszcze gdy jestem w swoim polu karnym i mój zawodnik próbuję zastawiać piłkę podbieg przeciwnik i spokojnie strzela

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.12.2015 09:10    #326
[quote="Sobiesław"]Nie wiem czy to błąd taktyki czy w grze ale przez te sytuacje tracę prawie wszystkie gole gdy jestem w swoim polu karnym i przeciwnik robi wślizg to piłka idzie tuż pod nogi przeciwnika i strzela do pustej. Jeszcze gdy jestem w swoim polu karnym i mój zawodnik próbuję zastawiać piłkę podbieg przeciwnik i spokojnie strzela[/quote]

To też jest bug,od chuja tak goli trace,zawsze powstaje jakieś zamieszanie w polu karnym i piłka spada pod nogi niekrytego napastnika

 Sobiesław Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 09:19    #327
No właśnie jak ten mój zamiast podać do bramkarza to ją tak nieudolnie zastawia podejdzie przeciwnik i gol szału można odstać

 xkosikx Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 12:21    #328
bug? u mnie nic takiego się nie dzieje. Kim gracie? Ja w pierwszym sezonie FC Porto wygrałem ligę oraz ligę mistrzów. Może to wina taktyki hm?

 Croocers Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 12:42    #329
Dziwnie sie gra. Polecenia nie dzialaja, niby ustawiasz cos, a pilkarze i tak swoje robia mimo, ze znajomosc taktyki na wydokim poziomie. Kolejny dziwny przypadek to strach przed slabymi druzynami. Bardziej obawiam sie np, Empoli niz Romy. Pilkarze narzekają strasznie na brak gry, mimo, że grają. Co chwile jakiś płacze, w kontrakcie ma zaplecze zespolu, wchodzi z lawki przeważnie a wpucharach kraju w pierwszym skladzie.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 09.12.2015 o godz. 12:51

 wladziugse Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2011
Skąd: Szamy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 13:22    #330
Potwierdzam, te żale o braku gry już staja sie załosne... Gra i narzeka mimo wszystko jesli z dwa mecze posiedzi bo jst wedlug mnie w gorszej dyspozycji. Mam nadzieje ze łatka zaraz wejdzie bo juz to mnie denerwuje. Zreszta, jeszcze jedna rzecz zauwazylem, jesli prowadze w meczu to juz wiem ze na bank strace bramke. To norma, najczesciej w koncowce spotkania, albo trzy mecze z rzedu ja strzaly 22/10 przeciwnik 4/0 i 0:0 trzy mecze z rzedzu. O tym ile moi pilkarze trafiaja w słupki i poprzeczki to juz nie wspomne.
Jak na razie grywalnosc jest ciezka, grafike troche zmienili i dla mnie jest znacznie lepsze niz w 15. Jednak czekamy na łatke bo slabo sie gra.
Udalo mi sie awansowac do ligi mistrzow. Real w grupie trafilem i gralem u siebie. Ku mojemu zdziwieniu wygralem 3:1. W pierwszym sezonie gry... Wiec cos tu nie gra, gram Lechem. Ogolnie mam w grupie PSG Real i Lazio i uwaga mam pierwsze miejsce po 4 kolejce. Za łatwa ta czesc zdecydownie.
Podpisuje sie rowniez pod tym ze to ile zawodnicy wolaja za kontrakt to masakra. Zarabia w innym klubie 7 tys (PLN) a ode mnie wola 45... no ludzie...
Dodatkowo, slabo reaguja na polecenie. Wiele zmian jeszccze musi FM wprowadzic, oj wiele.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution